8:8 in Enerjileri : Güncelleme

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

0808.jpg - 59024 Bytes
Image by Jan Custers, created 8th August 2005

Bu yıl Aslan Kapısı vasıtası ile akan enerjiler çok güçlü ve çok yoğun. Başmelek Mikail, insanlar bu güçlü yeni enerjiyi özümserken, tüm gezegen üzerindeki insanlar tarafından hissedilen etkilerin ve deneyimlerin bazılarını sizinle paylaşmamı istedi.

Bu, Gezegen tarafından, Yükselişin ilk dalgalarının başladığı 2001 den bu yana deneyimlenmekte olan en güçlü 8:8 enerjisidir. Gezegen yeni enerjiye yükselirken, daha iyi şeylere doğru büyük değişimler bekleyebiliriz.

Bu zamanda deneyimlemekte olduğumuz başlıca Işın Yüksek Bilinçliliğin Turuncu – Pembe Işınıdır. Bu Işın Sakral Çakranın Turuncu rengini Kalp Çakra enerjilerinin Pembe rengi ile harmanlar ve yoğun şekilde YARATICI bir enerjidir. Gezegeni Bilinçliliğin Yüksek Harmoniğine yükseltmek için gerekli olan yaratıcılığa ve kalp enerjisine yakıt veren enerjidir. Daha önce, Kalbin Sevgisi ile Sakralın ateşinin harmanı olan “Solar Feminen” enerji olarak, sözü edilen enerjidir.

Sirius Mesih Bilinçliliğinin Safir ve Elmas (Pırlanta) enerjileri bu güçlü Turuncu ve Pembe Işın ile yer değiştiriyor. Bunlar birlikte, gezgene özen göstermeleri ve barış dolu ve dengeli bir toplum yaratmaları için gerekli olan, insanların bilinçliliğini açmaya yardımcı olacak. İnsanların kalplerini, barış getirmek ve yaşam kaybı ve yıkım için “çağrı” yapan programları durdurmak için yaratıcı çözümlere açacak. Enerjiler ayrıca hayallerin ve arzuların tezahür etmesini sağlayan lokomotif olacak. Kalbin güçlü enerjilerini Sakral Çakranın Yaratıcı enerjileri ile birleştirerek tezahür ettirmeyi kolaylaştıracaklar. Ve son olarak, Kalp ve Sakral çakraların yoğun aktivasyonu, Yüksek Bilinçliliğe hizmette maddeyi ve spiritüeli birleştiren Spiritüel/Cinsel ilişkilerde bu iki çakrayı har manlayan ilişkilerde bir çok insanı bir araya getirirken, Ruheşi Birleşmelerini kolaylaştıracak. Solar Feminenin enerjisi altında aktive olan ilişkiler kutsanmış olacak !

Bu güçlü enerjileri bütünleştirirken, deneyimleyebileceğiniz semptomlar şunlardır :

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!