Isik Çagina Götüren Köprüden Geçis

Basmelek Mikail'den 11:11 Yildiz kapisi olayi üzerine Isikisçileri Için Bir Mesaj

Celia Fenn

sunset.jpg - 16533 Bytes

Sevgililer, bu özel günde, 11 nci ayin 11 nci gününde, size sevinç ve yükselmenin mesajini getiriyoruz. Çogunuzun ne kadar yorgun oldugunuzu ve geçis, yükselis ve degisim çalismasina verdiginiz sevgiyi ve çabayi gördük.

Gezegeninizin insanlari, Terazi ve Akrep'in iki yeni ayi arasindaki bu degisim döngüsünde Hizli Dönüsüm Yolunu kollektif olarak seçti. Orijinal olarak tercih edilen Yavas Geçisin siz Isikisçileri için çok yavas ve tüketici oldugu ortaya çikti. Ve böylece, kollektif olarak, Hizli Dönüsüme karar verdiniz. Bundan sonraki iki yilda, bu hizli dönüsümü deneyimleyeceksiniz. Gelecek olan meydan okumalardan korkmamanizi istiyoruz, çünkü ileriye giden yol açiktir ve siz Yeni Dünya olacak olan Isik ve Baris Çagina giden Rainbow Köprüsünden geçmeleri için baskalarina rehberlik yapacaksiniz.

Bu mesaj, Büyük Quintile olusumlarinin Balik Burcu Çaginin kollektif DNA kodlarini salivermek için ve Isik Çagi için yeni kodlari baslatmak için oldugunu anlamanizi istiyor.

Spiritüel Üstatlik ve Balik Çagi

Terk etmekte oldugunuz Balik Çagi, Insan Türlerinin kollektif olarak Bilinçliligin Yüksek Oktavina Yükselise ve Spiritüel Üstatliga dogru tekamül ettigi bir çag idi. Bu süreç için Arketipler digerleri ile birlikte Isa ve Buddha idi. Yaklasik iki bin yildir, tekamül yolu, bu üstatlar tarafindan erisilen farkindalik ve sefkat seviyesine ulasmak oldu.

Ve buna ulasildi. Siz Balik Çagini terk ederken, Insan DNAsi, Yükselis isleminde bir çoklari tarafindan erisilen Sevgide ve Sefkatteki Spiritüel Üstatligin kayitlarini aliyor. Ve yakinda, herkes Balik Çagindan Isik Çagina giden köprüde yürüyecek.

Ama önce, Isikisçileri olarak siz bilinçli olmalisiniz ve Spiritüel güç ve Üstatlik yolunun yanindaki gölgeyi salivermeye istekli olmalisiniz. Ve bu Sehidin yoludur. Bir çok Isikisçisi psiselerinde, onlari çalismalarina tam olarak girmelerini engelleyen zarar görme korkusunu hala tasiyor. Bu korku simdi saliverilebilir, çünkü bu yol ve onun gölge arketipleri tamamlandi.

Isik Çagi Için Yeni Arketipler veya Kodlar

Isik Çagi için kendine özgü enerjiler MACERA ve AÇILMA ( Ortaya Çikma) olacak.

Kristal Çocuklarinizda daha önce görüldügü gibi, Spiritüel Üstatlik ve Kisisel Güçlenmeye tam ve dogru ulasilacak. Tekamülünüzün bundan sonraki asamasi Sakacilik/neseli olma, Macera, Güven ve Açilma'da Basarili Üstadin yolunun arastirilmasi olacak. Evrenin sevinç dolu sevgisi, onlar yaraticilik ve sevginin maceralarinda kendi yeni potansiyellerini kesfederken her Insan Melegi ve Üstadi saracak.

Ama, buna ulasilabilmeden önce, insanlarin Balik çagi arketiplerini bütünlestirmeleri ve yeni enerjilerin aktive edilmesine izin vermeleri gerekiyor. Ve bunu dengeli bir sekilde yapmanin yolu her bir insanin bilinçli olmasini ve kendi yasamlari için güçlendirici/güçlenmis seçimler yapmasini gerektiriyor. Hizli Dönüsüm yolu herkes için gelecege yolu açarken, Isikisçilerinin bir çok insan ile mesgul olacagi egitim sürecidir. Bir çok insan köprüden geçmeyi, eskiyi geride birakmayi ve yeniyi kucaklamayi ararken, bu çalisma son derece meydan okuyucu olacak. Özgürlük yolu ve yeni olasiliklar için kontrol, güç oyunlarini ve bozuk/yozlasmis sistemleri arkada birakmak.

Yeni'nin Enerjisi

Bir çok sekilde, insanlik Yükselis süreci tarafindan saglanan Bilinçliligin Yüksek Oktavinin bu yeni alemlerine ilk adimlarini atarken, Isik Çagi Sihirli Çocugun çagi olacak. O, mucizelerin ve olanaklarin alemidir. Bir çocuk ile yüzen Yunus imgesi sizin için anahtar bir sembol olacak. Yunus yüksek bilinçliligi, yildizlar ile özellikle Sirius ile baglantiyi, ve DNA kaliplarini degistirme yetenegini ve enerjinin ses ve renk veçheleri ile aninda iyilestirmeyi isaret eder. Çocuk masumiyeti, harika olani ve yeni dogmus Çok - Boyutlu Insan Melek Bilinçliligini isaret eder.

Her birinizin içindeki Sihirli Çocuk dengelenmis Içsel Erkek ve Disinin "anne baba" enerjileri ile desteklenecek. Erkek enerji kendisini samanik rolde ifade edecek. Isik çaginda, erkek enerji bir kez daha Dünyaya baglanacak ve kendisini Isik ve Sifa seremonilerinde ifade edecek. Isigin güçlenmis varliklari olarak Rüya zamaninda yürüyeceksiniz. Enerji, bitkiler ve kristallere dayanan yeni sifa türleri toksik ilaçlarin ve cerrahinin yerini alacak. Insanlarin Gezegenleri ile baglantilarini kutlamak için bir araya gelen topluluklar ortaya çikacak. Erkek enerjiniz Gezegen ile törensel baglantinin derin esrik ve iyilestirici deneyimlerini yeniden kesfedecek.

Içinizdeki Disi enerji gelen isik ve bilginin kozmik ve galaktik dalgalari için alici kanal olacak. Kaynagin yaratici itkileri bedenleriniz vasitasi ile bir kez daha kanal olarak alinacak ve yaratmak için ilahi hakkinizi ifade edeceksiniz. Her gün ifade edilen yaraticilik ve sevgi macerasi olacak.

Bu enerjiler, erkek, disi ve çocuk, bas ve kalp arasinda denge ve uyum yaratmak için bir araya harmanlanacak. Çok - Boyutlu Dünya mucizelerin, sevincin ve barisin yeri olacak.

Böylece, sevgililer, köprüden geçerken kargasanin siddetli olabileceginin farkinda olun, ama bu kisa sürecek. Gezegenin insanlari olarak siz, Hizli Dönüsüm Yolunu seçtiniz. Ve hepiniz yakinda Isik Çagina girebilmeniz için bunu seçtiniz.

Yüksek Boyutlardaki bizler, sizinle birlikte yürüyoruz ve Isik Üstatlari olarak grup olarak seçtiginiz ileriye dogru yolda sizi destekliyoruz. Cesaretinize ve seçiminizin vizyonuna saygi duyuyoruz.

(CEVIRI ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.