Nisan 2005’in Enerjileri

Tutunun...Herkes...Gidiyoruz!......

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile Sevgili Işıkişçileri, Nisan Yükseliş ve Geçiş Sürecinde en çok önemli aylardan biri olacak. Sadece şunu söyleyebiliriz …. Tutunun … çünkü her şey ilerliyor ve hızla !

nautilus.jpg - 32236 Bytes

Bu, Gezegen için olağanüstü bir zaman. Martın sonundaki Paskalya festivali ile Nisanın sonundaki Wesak arasında yaratılan bu Kutsal Yerde, İlk Dalga Yükselenler olarak sizler kendinizle aynı seviyedeki Yükselenlerin İkinci Dalgasını demirleyecek olan dev enerjisel itilim ve yükselmenin parçası olmayı kabul ettiniz. Yani, Yeni Dünyanın 5 nci ve 6 ncı bilinçlilik seviyelerine girmeye hazırsınız. Bu, Işıkişçilerinin önemli bir grubunun Yeni Dünyaya girmeye hazır olduğu anlamına gelir. Sonra, bir sonraki dalganın gitmeye hazır olduğu anlamına gelir. Ve çekim yasası ile, bu dalga DEV olacak ! Şimdi hazır olan, bir sonraki dalgayı çekmek için Yeni Dünya seviyesinde sizden yeterince kişi vardır. Tüm söyleyebileceğimiz, Işıkişçileri hazırlanıyor. Bundan sonraki on sekiz ay içindeki bir sonraki dalgaya yardım etmekte yapılaca k çok işiniz olacak.

Onlar uyanırken ve kendi yükseliş yolculuklarına başlarken, insanların sizin sahip olduğunuz bilgiyi aramaya başlayacağı yollara şaşıracaksınız.

Ve önceden çoğunuzun çalışmanızın bir sonraki aşaması için yerinizde olduğunuzu biliyoruz. Yapılacak çok şey olduğunu zaten biliyorsunuz ve siz hazırsınız.

2005’in mucizeleri devam ediyor ! Ama şimdi Nisan ayında karşılaşacağınız enerjilerden ve onların öneminden bahsedelim.

Güneş Tutulması ve Ay Tutulması

Nisanda iki küçük tutulma var, ancak Yeni Enerjileri yerine hizalamak ve bütünleştirmekte yardımcı olmak için ve yol altında olan enerjisel geçişlere yardımcı olmakta yeterince etkiye ve enerjiye sahipler.

8 Nisanda, Koç Burcundaki Yeni Ay’da, Güneş Tutulması olacak.Bu, gezegende Koç burcu Solar enerjisinde değişimleri kolaylaştıracak. Koç, Bireyi ve Çocuğu veya Ego beni sembolize eder. Bu zamanda Kova burcunda yerleşik olan, eril enerji gezegeni Mars tarafından yönetilir.

Bu Egosal enerji, onu gelen İlahi Dişil enerjilerle ve yeniden doğan İlahi Eril enerjilerle uyumlamak için yeniden hizalanıyor.

Bu, İçsel Çocuğun veya Egonun yeni İlahi Dişil ve Eril Enerjileri kabul etmek ve bütünleştirmek için, en sonunda Anne ve Baba ile tüm sorunları iyileştirecek. Bu şu anlama gelir, hazır olanlarınız kendi Yüksek Veçheleriniz ile tam uyum ve bütünleşmeye ilerleyeceksiniz. Onlar, Yüksek Benlik Kaynağın İlahi Eril ve Dişil enerjisini ifade ederken, Yüksek Benliğin rehberliğine güvenmeyi öğrenecekler ve İçsel Çocuğun korkuya dayanan güvensizliklerini artık takip etmeyecekler.

Bu, en sonunda korku ve manipülasyonun ötesinde yaşamak anlamına gelen Koşulsuz Sevgi ve Kabule tam bir geçiş anlamına gelir. Eğer korkacak hiçbir şey yoksa, o zaman manipüle edilemezsiniz. Bu kadar basit !

24 ündeki Ay Tutulması Wesak veya Buddha Dolunayı olacak. Akrep burcundaki ay ve Boğa burcundaki Güneş ile, ve Boğadaki Venüs ile, bu Ay Tutulması için güçlü bir zaman olacak. Boğadaki güneş enerjiyi Eve ve mal mülke odaklar ve Akrepteki Ay enerjiyi psişenin derin veçhelerine yönlendirir. Bu, hazır olanlarınızın Yuvayı, Yeni Dünyayı ve doğuştan hakları olan ve Buddha’nın yaşamında gösterilen Bilinçliliğin ve Sevincin seviyelerini karşılayacağı bir zaman olacak.

Paskalya ve Wesak

Sevgililer, doğrusu bu kutsal bir ay ve kutsal bir zaman. Sizin şimdi içinde olduğunuz bu periyot, Mesih’in ve Buddha’nın kutsal festivalleri arasında “geçiş kapısıdır”. Gezegendeki yükselmiş kutsal bilinçliliğin bu doğadaki dev geçiş için izin verdiği zamandır.

Mesih öyküsünde, Mesih Bilinçliliği olarak da bilinen yüksek bilinçliliğe yükseliş için modele sahipsiniz. Ve ayrıca bu, çoğunuzun Tanrıça enerjisi ile ilgili ve İsa ve Mary Magdalen arasındaki ilişki ile ilgili okuduğunuz bir zamandır. Ve bu zamanda, Katolik Kilisesinin Papası vefat etti.

Bu, Katolik Kilisesine değişim için bir yer yaratır. Çünkü kilise uzun süredir baskı altında tuttuğu Dişil enerjiyi kabul etmeli ve ona açılmaya başlamalı. Kilisede olanlarınız, İlahi Dişili artık zincirlerde tutamayacaklarını biliyor. Denge geri getirilmeli.

Ve Hristiyan dünyasında bu değişimler gerçekleşirken, Buddha’nın bilinçliliği de, Buddha’nın ilksel dersleri olmuş olan Şefkat ve Kabulü içeren İlahi Dişilin niteliklerine getirmeye yardımcı oluyor.

Bu zamanda Yüksek Bilinçliliğin veçheleri Gezegende demirlenirken, Lady Quan Yin, Yüksek Bilinçliliğin bu veçhelerini gözetiyor.

Bir Sonraki Dalga

Ve böylece, sevgili Işıkişçileri, önünüzde yatan dev görev için sizi hazırladık. Siz kritk noktaya ulaşıldığını görürken ve gezegendeki bilinç gerçekten değişirken ve yüksek seviyelere yükselirken bir harika ve mucize olacak.

Bunun nedeni, dönüşümün lokomotifi olan Plutonun şimdi Galaktik Merkez ile kavuşumda olmasıdır. Galaktik Merkezden veya İlahi Anneden güçlü aktarımlar Pluto vasıtası ile yükseltilir, böylece değişim kaçınılmaz ve hızlı olur.

Ancak, Pluto yakında gerileyecek, ve 2006 nın başlarına ve sonra 2007 nin sonlarına dek Galaktik Merkezi geçmeyecek. Bu zamanlarda göreceğiniz değişimler görkemli olacak. Geriye bakıp bunun dönüşü olmayan nokta, Kritik Kitleye ulaşıldığındaki an ve tüm Gezegen için Yükseliş Yolculuğunun sadece mümkün ve olası olmadığı, aynı zamanda zaten gerçekleştiği ve şimdi fiziksel planda tezahür edilmeye gereksinim duyulduğunu anlayacaksınız.

Sevinç içinde ilerleyin.

Uğruna uzun zamandır çalıştığınız şey önünüzde doğmak üzere.

Yeni Dünya Realiteye tezahür ediyor.

(Çeviri ;Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.