AĞUSTOS 2005 İÇİN ENERJİLER

Sirius Yıldız Kapısı ve 8:8 Harmoniği : Bilinçliliğin Yüksek Seviyelerine İlerlemek

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

lionsgate2.jpg - 74225 Bytes
Image by Infinityky

Sevgili Işıkişçileri, bu ay Galaktik merkezden yoğun ve ışıyan enerji Sİrius yıldız kapısı vasıtası ile Dünyanın Kristal ızgara sistemine girmeye devam ediyor. Bu, 8 ve 13 ağustos arasında doruğa ulaşacak ve sonra Kapı kapanmaya başlayacak. Enerji, 19 Ağustostaki Dolunaya dek yüksek seviyede devam edecek. Ağustosun 5 indeki Yeni Ay ve 19 Ağustostaki Dolunay arasında, yaratıcı olmak ve hayallerinizi tezahür ettirmek için yeni fırsatların açılacağı bir zaman olacak. Ancak, geçişin ve değişimin bu çalkantılı zamanında İçsel Dengenizi taşımak için meydan okumayla karşılaşacaksınız.

8:8 Harmoniği ve Dünya Gezegeni Üzerinde Kollektif Bilinçliliğin Yüksek Seviyelerine İlerleme

Sevgililer, bu, Gezegene ve sakinlerine bilinçliliğin daha yüksek bir seviyesine geçiş vasıtası ile tekamüllerini hızlandırma fırsatının verildiği bir zamandır. 5 ve 19 Ağustos arasındaki bu döngüde, hepinize bilinçli büyümenizde maceranın ve keşfin yeni seviyelerine geçme seçimi verilecek.

Bu bireysel bir temelde yapılabilir, ancak ayrıca eğer İnsan Kollektif Bilinçliliği hızlanmış enerjiye yükseltilebilirse, kollektif olarak da yapılabilir. Ancak, eğer küresel negatifliğin ve negatif duyguların uyandırılması için olaylar manipüle edilirse, bu geçiş yavaşlayabilir veya bloke edilebilir. Bu, Temmuz ayındaki Yıldız Kapısının açıldığı ve onun enerjisinin aktığı (7 ve 21 temmuz) anahtar günlerde çok fazla üzüntü ve trajik yaşam kayıplarının maksadı oldu.

Böylece, sevgililer, enerjinizi tutmanız ve kim olduğunuzu hatırlamanız daha fazla önemlidir. Siz, Bilinçliliğin Yüksek Seviyelerine sürekli tekamül için frekansı tutmak için buradasınız. Bu, Sevgi ve Barış üzerine odaklanmak ve İnsan Ailesinin Birliğine inanmak anlamına gelir.

Ruheşleri ve İlişkilerin İnisiyasyonu

Bu ay, güneş 23 üne dek Tutkulu ve Ateşli Aslan Burcunda olacak. Mars Boğa burcunda ve Venüs Terazi’ye ilerliyor, her iki evi Venüs yönetiyor, Sevginin, Uyumun, Güzelliğin ve Evliliğin veya birliğin gezegeni. Ancak, Satürn de mevcut, Aslan burcunun 2 derecesinde, bu, derin dönüşümler ve Dünyanın insanları tarafından deneyimlenmeyi öğrenmek anlamına geliyor.

Böylece, sevgililer, bundan sonraki iki yıllık Satürn döngüsünde ve bu zamanda başlayarak, çoğunuz Ruheşi Birliği veya İlişkilerin İnisiyasyonundan geçmeyi seçtiniz. “İkiz Alev (ruh)” haline dönüştürüldüğünde, bu bir İnsan için Ruh Bağının en yüksek formudur. Bu ayrıcalıklıdır ve Bilinçli ve Uyanmış Varlıkların çalışmasıdır. Ancak, ayrıca Cesaret, Disiplin, Denge ve Kabul ve Koşulsuz Sevgiyi uygulamak için mutlak yetenek gerektiren güçlü bir inisiyasyondur.

Bu zamanda bu inisiyasyonu almak için öne adım atan bir çoğunuz olacak. Bu kolay olmayacak, ancak cesaretiniz ve Yüksek Boyutlardan rehberlik, başarılı olanların başkaları için bunu kolaylaştıracak modeller ve yollar yaratması anlamına gelecek.

Sirius "Safir kristal Aura” ve “Krallığa ait” Çocuklar

Siz Sirius Işığının parıldayan Mesih Bilinçliliği enerjilerine yükselirken, Gezegen üzerindeki bazı bireylerin Sirius’tan yayınan güzel Safir Mavisi Işınını bütünleştirebildiği bir noktaya eriştiniz. Safir Kristal Aura Elmas Işığın ışıyan yıldızları ile birlikte görülür.

Kadim Mısır’da, bu ileri Aurik konfigürasyon Firavunlar ve onun ailesi tarafından tutulurdu ve kod ismi “Mavi Nil” idi ve “Beyaz Nil” idi. Bu Beşinci Boyutu (mavi) ve Dokuzuncu Boyutu (beyaz) temsil ederdi. Mısır’da bolluğu, refahı ve barış dolu dengeyi sağlamak için bu iki seviye arasındaki dengeyi tutmak Kraliyet ailesinin, özellikle firavunun fonksiyonu idi.

Bu noktada, çoğunuz Gezegene bolluğu, refahı ve barışı geri getirmek için Beşinci ve Dokuzuncu Boyuta ait enerjileri tutarken Safir ve Elmas (Pırlanta) enerjilerini alacaksınız. Bu zamanda, bu size verilen büyük bir ayrıcalıktır.

Ancak, eşit derecede heyecan verici olan şu ki, 2005’te doğan Kristal Çocukların çoğu, auralarında “Kraliyete ait” Safir ve Elmas enerjiyi taşıyacak ! Bu güçlü çocuklar enerjisel olarak Sİrius’tan gelen Mesih Bilinçliliğinin En yüksek seviyelerine “uyulmanmış” olacak. Gezegen için derin ve güçlü bir sevgi duyacaklar ve Okyanuslar için ve Siriuslu Yıldız tohumu olan Balinalar ve Yunuslar için özel bir sevgi duyacaklar. Bu çocuklar aurik alanları vasıtası ile Beşinci ve Dokuzuncu boyutları doğal olarak dengede tutarlar ve bunu yaparak gezegende ekolojik stabilite ve bolluk yaratmaya yardımcı olurlar.

Safir çocuklar Gezegenin “Kraliyete ait” çocuklarıdır. Geçmişin firavunları gibi aynı fonksiyona hizmet ediyor olacaklar. Ancak, sizin çocuklarınız olacaklar …. Ve hepinizin Kraliyete ait olduğunuzu öğretecekler. Siz Güçlü ve Olağanüstü Işık ve Sevgi Varlıklarısınız. Her biriniz bu zamanda bu seviyeye ilerleme yeteneğine sahipsiniz !

Bu 2005’teki Aslan Kapısının armağanıdır.

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!