"Yeni Çocuklara Anne - Babalik Yapmak ve Otistik Çocuklar Ile Ilgili bir Mesaj" Basmelek Mikail, Celia Fenn vasitasi ile

ladybird.jpg EKIM 2004

Yeni Çocuklarin koruyucu Melegi olarak Basmelek Mikail bu mesaji Yeni Çocuklarin anne - babalarina sunuyor.

Indigo ve Kristal çocuklara birlikte, ya da sadece Kristallere anne - babalik yapan sizin gibi cesur ve yürekli varliklardan çok sayida var. Ve çogunuz bu çocuklari nasil yetistireceginiz ve onlar için "dogru" seyi yapip yapmamak ile ilgili endiselere sahipsiniz. Evet, onlar farklidir. Onlar diger çocuklardan daha güçlüdür, kuvvetlidir ve çogu zaman daha enerjiktir. Indigolara ve Kristallere sahip olan çogunuz onlarin aralarindaki farkliliklar ile mücadele ediyorsunuz.

Ama bilin ki, Kristal çocuklar Indigo anne babalar veya Indigo kardesler olan bir aile ararlar, çünkü enerjisel seviyede, Kristal çocuklar Indigolarin güçlü savasçi enerjilerine güvenir. Indigolar Kristaller için enerjiyi "tutar".

Ancak, her iki tür çocuklar da anne babalari için "zor istir". Anne baba olarak siz çocugunuzun yüksek frekansli varligi ile kendi kisisel büyümenizi hizlandirmak için meydan okumalardan geçersiniz. Ayrica, sizin anne babalik ustaliginiz her sekilde sorgulanir ve dogrusu bu Indigolarinizin ve Kristallerinizin "misyonunun" bir parçasidir. Sevgi, bilgelik ve sefkat içindeki yollarla nasil anne babalik yapilacagini ögretmek.

Bu çogu zaman sizin için ne kadar zordur. Çok aziniza bu sekilde anne - babalik yapildi. Anne babalariniz sevgi içinde olmadiklari için degil, onlar daha iyisini bilmiyorlardi. Onlar korku ve uygunluga dayanan anne babalik modellerini çektiler. Çocuklariniz bu modelleri nasil bir kenara birakacaginizi ve yenilerini yaratacaginizi size göstermek için geldiler.

Ama, bunu yapmak için, siz kendi içinizde büyümelisiniz. Bu ne kadar yorucu olabilir, zeki ve yüksek enerjili çocuklara anne babalik yaparken eski ve yeni modellerle ve kendi büyüme hiziniz ile basa çikmak.

Bu rolü almis olan her birinizin bir öncü oldugunuzu anlamanizi istiyoruz.

Siz yeni yollar yaratiyorsunuz ve bu zor iken, her biriniz sadece iyi yapiyorsunuz. Kolektif olarak, siz Yeni çocuklarin sevgi ve saygi ile yetistirilmesi için Yeni Anne Babalik Paradigmasi yaratiyorsunuz.

Sadece, daha yüksek seviyelerde, siz ve çocuklarinizin, ikinizin de bu yeni Kolektif Arsetipi ögrendiginiz ve yarattiginiz sevgi dolu bir iliskiyi taahhüt ettiginizi bilin.

Anne babalar olarak, bilin ki sizin isiniz gezegenin gelecegi için çok hayatidir. Her gün Yeni Dünyayi yaratmaya yardim ediyorsunuz. Böylece, çabalarinizda huzur içinde olun ve bilin ki çocuklariniz size ve çalismaniza deger verirken, sizin yaptiklariniza deger veriyor. Kristal insanlarin gelecek nesilleri baskalarinin takip etmesi için Yeni Dünya Arsetiplerini yaratan bilge yetiskinler olarak sizi onurlandiracak.

Otistik Çocuklar Ile Ilgili ….

Otistik çocuklar gerçek "yildiz çocuklaridir" Otistik çocuklar kendi enerjilerinin çogunun yüksek seviyelerde kalmasina izin vermeyi seçmis olan yüksek boyuta ait varliklardir. Bunu yaparken, onlar gezegen için degerli bir "hizmet" gerçeklestiriyorlar. Onlar yüksek frekanslardaki enerji portallarini tutuyorlar, sizin kendi basiniza yapamayacaginiz bir sey, çünkü siz enerjinizin çogunu daha düsük seviyelerde ve frekanslarda tuttunuz. Bu "otistik" çocuklarin bir çogunun tam simdi gezegene geliyor olmasinin nedeni budur. Onlar gezegenin daha yüksek frekanslara yükselisinin önemli bir parçasidir. Onlarin çalismasi çok degerlidir.

Onlar degerlidir. "Otistik" olarak adlandirilan bu çocuklar altinci ve daha yüksek boyutlarda enerjiyi tutmayi seçtiler. Bu onlari daha alt frekanslarda oldukça "rahatsiz" yapar. Onlarin ruh frekansi o kadar yüksektir ki, onlar sizin realitenizde kolaylik/rahatlik içinde olmak için mücadele ederler. Onlar sizin gibi olamazlar ve siz onlarin olduklari kisi olmalarina izin vermiyorsunuz.

Çogu otistik çocuklar sizin onlara koydugunuz etiketler ile mücadele ediyor. Siz bunlari "fonksiyon bozuklugu" ve "ögrenme eksikligi" olarak adlandirirsiniz ve onlarin size sundugu armaganlari göremezsiniz. Sizin içeri girebilmeniz için yildizlara açilan kapilari tutan bu varliklari desteklemek sizin için ayricaliktir. Onlarin nasil sevgi dolu ve güzel olduklarini görmenizi istiyoruz. Ve kendi "gariplikleri" içinde, insanlarin nasil çok - boyutlu olabileceklerini size gösteriyorlar ve çogunlukla daha yüksek boyutlarda yasamanin daha düsük frekanslarda yasamanin çok zor deneyimini yarattigini gösteriyorlar. Bu çocuklar yildizlardan kutsal bir armagandir. Onlari sevmek ve desteklemek sizin armaganinizdir. Onlari bagriniza basin ve onlari olduklari gibi görün. Kozmosun sizin daha düsük frekanslardaki sinirli ve sartlanmis inanç sistemlerinizden algilayabileceginizden daha genis ve daha büyük ve daha garip oldugunun bir hatirlaticisi. Siz daha yüksek frekanslara yükselirken, bu çocuklarla "karsilasacaksiniz" ve onlari yüksek boyuta ait yildiz yolculari olarak onurlandirmayi ögreneceksiniz. Ve, siz onlari anladikça, onlarin size benzemesini istemek yerine, onlara daha çok benzeyeceksiniz! Ancak, bu bir gizemdir ve siz yildizlara giden yolda ögretmenleriniz olmak için gelmis olan bu çocuklara kalplerinizi açarken, gelecek yillarda size açiklanacak bir ögretidir !

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.