river.jpg

Mesaj Dört: "Insanin Yeni Türleri bir Enerji ve Isik Varligidir" : Basmelek Mikail, Celia Fenn vasitasi ile

Sevgililer, bu zamanda sizin dogrusu yeni türler ve yeni bir insan türü oldugunuz anlayisini sizinle paylasmak istiyoruz.

Gezegeniniz Besinci Boyuta eristigi için, her sey degisti. Hiçbir sey eskiden oldugu gibi degil. Bir çok insan her seyin ayni oldugu illüzyonu ile yasiyor - ancak bu böyle degildir. Degisimleri henüz kabul etmemis olan insanlar kendilerini yasamlari ile daha da çok mücadele ederken bulacaklar.

Ve, tam simdi gezegeniniz üzerinde bilinçliligin hizla yükseldigini size söylüyoruz ! Besinci Boyuta ait Bilinçlilik için Kritik Kitle noktasina ulastiniz ve çogunluk geçisi yapmaya hazir. Simdi bu sekilde oldugu görülmeyebilir, ancak büyük bir geçisin gerçeklestigini çok açik gösterecek olan bazi olaylarin çok yakinda gerçeklesecegini bilmenizi istiyoruz. Ve sonra Yeni Dünyayi insa etme çalismaniz ciddi olarak baslayacak.

Bir Enerji ve Isik Varligi

Insanlarin kabul etmek zorunda olduklari en büyük degisikliklerden biri su ki, artik tek basina materyal veya fiziksel varliklar yok, simdi enerji ve isik varliklari var. Ruhun ve Canin Fiziksel veçheler ile birlestigi Yüksek Bilinçlilik türleri.

Isikisçileri ve Sifacilar olarak bunun sizin için anlami su ki, Sifanin Eski Dünya yöntemleri genis sekilde demodedir (çagin gereklerini karsilamaz). Besinci Boyuta ait Insan bir Enerji ve Isik varligidir ve Sifa ve Denge Enerji ve Bilinçlilik seviyesinde gerçeklesir.

Yeni Insan - uyanmis insan - tamamen uyanmis kundalini akisi ile islem görür. Yaratici ates onlarin omurga sütunu boyunca serbest olarak ilerler. Bu, sistemlerinizin içinde enerji akislarini tutmayi, sürdürmeyi ve dengelemeyi ögrenmenin, Yeni Dünya insaninin ögrenecegi en önemli kendi - kendine yardim teknikleri olacagi anlamina gelir.

Kundalini atesi güçlüdür ve yaraticidir. Eski Dünya insanlari, rutin ve yaratici olmayan sekillerde yaptiklari gibi fonksiyon görmesi için kundaliniyi kapattilar. Yeni Dünya insani Fiziksel ve Spiritüel kundalini döngülerine yeniden - baglandi ve yüksek derecede güçlü enerjisel akim veya yük ile isliyor.

Sevgililer, bu, bu enerjileri kapsamanin, kontrol etmenin ve dengelemenin yollarini ve araçlarini ögrenmeye gereksiniminiz olacagi anlamina gelir. Çünkü eger bu enerjiler "disari dökülürse" tüketici olabilir ve bir sekilde dengenizi kaybetmenize neden olur. Ancak, akislari dengelemeyi ögrendiginizde, yeni varolus halinde esrime/vecit ve sevinç deneyimleyeceksiniz.

Kundalini ve Iliskiler

Yüksek Isik Varliklari olarak, iliskileriniz de Yeni Enerjileri yansitacak. Sadece fiziksel çekicilik yerine, enerjisel ve spiritüel uyumluluga dayanan partnerleri seçeceksiniz. Ve bu enerjisel baglantilari sadece zihninizde ve bedeninizde olmasi yerine Kalbinizde ve Ruhunuzda hissedeceksiniz.

Enerji akislari vasitasi ile sevgi dolu ve erotik iliskilerde kadim birlesme sanatini tekrar ögreneceksiniz. Ve Enerji alanlarinizi, fiziksel olarak neseli oldugu kadar spiritüel olarak esrik olan birlesmelerde harmanlama ve birlestirme. Ve simdi sadece imgeleyebileceginiz olaganüstü sekillerde birbirinizi sevecek ve destekleyeceksiniz.

Bu tekniklerde ustalastiginizda, iliskilerinizin arzuladiginiz gibi oldugunu göreceksiniz. Fiziksel beden kadar enerji ve ruhun baglanmasi.

Enerjinin Insan Üstatlari

Gezegende simdi bile size bu teknikleri ögretmeye hazir Enerji tekniklerinin insan Üstatlari vardir. Bunlar misyonlari, kadim Lemurya'dan enerji ile çalisma ve dengeleme ögretilerini ve tekniklerini size geri getirmek olan kisilerdir.

Eger bu teknikleri ögrenmeyi arzu edersiniz, meditasyonlarinizda veya dualarinizda isleri Yeni Insanlara kim ve ne olduklarini tamamen anlamalari için yardim etmek olan bu Üstatlardan ve Ögretmenlerden birine yönlendirilmeyi isteyin Isteginiz yanitlanacaktir.

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.