Messages for February 2005

rose.jpg - 27499 Bytes

Anin Meydan Okumalari : 5 nci Boyutta Yasamak ve 3 ncü Boyutun Illüzyonlarini Salivermek: Basmelek Mikail ~ Celia Fenn kanali ile.

Sevgililer, bu kanal, Isik isçilerinin isteginden tam simdiki enerjinin dogasini ve yasam ile basa çikmayi neden bu kadar zor buldugunuzu anlama isteginden sonra size geliyor. Hiçbir seyin artik çalismadigi görülüyor. Çogu durumda, desteklenmemis ve terkedilmis hissediyorsunuz. Tükendiniz ve endiselisiniz ve artik ilerleyemiyormussunuz gibi hissediyorsunuz. Pekala, bu oldukça dogrudur. Esasen üçüncü – boyut olan sekilde daha fazla yasamaya devam edemiyorsunuz. Dünya kendi geçisini yapti ve simdi Besinci Boyuta saglam sekilde demirlendi. Ve çogunuz, sanki hiçbir sey olmamis gibi üçüncü boyuta ait yasamlariniza devam ediyorsunuz.

Çogunuzun bir gün uyanacaginizi ve degisimleri görüp hissedeceginizi umdugunuzu biliyoruz. Ama hayir, isik isçisi olarak rolünüzün bir parçasi, degisimleri kendi içinizde yaratmaktir. Besinci Boyutun gerçegini ve realitesini yasamaya baslamak size baglidir.

Üçüncü Boyutun illüzyonunu sürdürmek aranizda strese ve tükenmeye neden olan seydir. Eski Üçüncü Boyutun saglam olmayan ve bölücü yapilari artik yasamlarinizi bir arada tutmak için yeterli degil. Para ve ekonomi, bir zamanlar yaptiklari gibi artik yasamlarinizi desteklemiyor. Iliskiler artik güvenlik, destek ve emniyet saglamiyor. Fiziksel bedenleriniz yorgun ve artik isleri yapamiyor gibi hissettiriyor. Ve size söyleyecegiz, evet dogrusu, birakmanin ve yeni realitenizi tamamen kucaklamanizin zamanidir.

Ancak, Isik isçileri olarak çogunuz için daha da tüketici olan boyutsal realiteler arasinda sürekli salinimdir. Yeni realitenizi yasiyorsunuz ve yine de sürekli olarak etrafinizdakiler tarafindan yasanan eski realite çerçevesine çekiliyorsunuz. Çerçevelerin ve perspektiflerin sürekli degisimi sizin tükenmenize, endisenize ve desteklenmemis hissetmenize kati yapan baska bir faktördür.

Sevgililer, çogunuzun yeni realite ile ilgili biraz sersemlemis/sasirmis oldugunuzu ve size yardimci olmasi için bir tür “talimat kitapçiginiz” olmasini istediginizi kavriyoruz. Pekala, burada bazi ana hatlari sunacagiz, ama öncelikle realitenizin su anda ne kadar dengesiz ve istikrarsiz oldugunu anlamanizi istiyoruz. Insanlarin kafasi karisik ve belirsiz. Yükselis sürecinin bilincinde olmayanlar yasamlarinda neyin gerçeklesmekte oldugunun açiklamasina sahip degil ve en fazla stresi ve endiseyi yasiyorlar, çünkü sadece bozunmanin ve kaosun kanitini görüyorlar. Onlarin gittikçe kafalari karisiyor ve mutsuz oluyorlar. Ama, anlayin ki, onlar bu duygulari yasarken, “uyanmaya” ve neyin gerçek oldugunu anlamaya ve sizinle yeni realiteyi yaratmaya baslamaya daha çok yaklasiyorlar.

Burada size Besinci Boyut realitesinin bir anlayisini çok kisa olarak sunacagiz. Üçüncü ve Besinci Boyut realiteleri arasindaki en önemli fark Zaman ve Uzayin dogasindaki degisim ve bunlarin sizin tarafinizdan nasil algilandigidir. Zaman ve uzay Üçüncü Boyutta sabitlenmis realitelerdir. Besinci Boyutta Zaman ve Uzay akiskandir ve büyük sekilde illüzyon olduklari anlasilir.

Besinci Boyutta Zaman Sonsuz SIMDI veya simdiki an olarak algilanir. Günün ve gecenin döngüleri varolmanin döngülerinin mekanik isaretleri olarak anlasilir, ancak Simdi aninin yaratici potansiyeli üzerinde gerçek bir etkiye veya güce sahip degildir. Bu, simdiki anda hissettiginiz ve deneyimlediginiz seyin aslinda tek önemli deneyim oldugu anlamina gelir. Geçmis ve gelecegin ilgisi yoktur. Bu anda yarattiginiz ve deneyimlediginiz sey kim ve ne oldugunuzdur ve niyetinizi degistirmedikçe ne olacaginizdir.

Bu prensibi tam olarak anladiginizda, yapmak zorunda oldugunuzu gerçeklestirmek için asla yeterli zaman olmadigi hissiniz ile nasil basa çikacaginizi anlayacaksiniz. Simdiki ana odaklanin, bu ani kendi dogrulugu içinde tam olarak deneyimleyin ve zamanin sizin için sonsuzluga uzadigini göreceksiniz. Evet, bu sihirli görünüyor, ama Besinci Boyut sihirli bir yerdir ! Ve bilin ki, Besinci Boyuttaki yaraticilar olarak gücünüzün gittikçe arttiginin farkina varirken, dikkatinizi odakladiginiz sey gittikçe güçlenir ve yasaminizda tezahür eder.

Aynisi uzay için de geçerlidir. Uzay ve mesafenin sadece maddi planin illüzyonlari oldugunu artan sekilde göreceksiniz. Siz her zaman ve her an ruhunuz ve kalp aileniz olan digerlerine baglisiniz, gezegende nerede olduklarina bakmaksizin. Internet size fiziksel bir sekilde uzay illüzyonuna nasil köprü kuracaginizi ögretti, yakinda baglantili oldugunuz kisiler ile telepatik olarak bu hatlari sürdürme yetenegine sahip oldugunuzu kendi içinizde anlayacaksiniz.

Ve bu anlayistan sonra, her insanin enerjisel seviyede her diger insan ile daima baglantili oldugu ve “gezegen” olarak adlandirdiginiz seyin bu gezegendeki hayvanlari ve hissedemeyen – varliklari kapsayan tüm varliklarin büyük birlikte – yaratimindan baska bir sey olmadigi anlayisi gelecek. Gerçekte bir gezegen bir “konsensus” (fikir birligi) realitesi üretmek için bir çok yaratici “tanrilarin” bir arada çalistigi büyük bir yaratici “dügüm”dür. Bunu tam olarak anladiginiz zaman, sizin gezegeniniz için orijinal planiniz olan Besinci Boyutun Cennetini birlikte – yaratmak için tesis edilmis olan Cennet Matrisini nasil kullanacaginizi anlamaya baslayacaksiniz.

Bu prensipleri anladiginizda, Yaratici Simdi Aninin Açilmasi Macerasina ilerleyebileceksiniz ! Anlayin ki, realiteniz daha hizli ilerliyor görünüyor, çünkü titresiminiz simdi daha yüksek. Olaylar hizla açiliyor/ortaya çikiyor. Seyler hizla degisiyor. Akiskan ve esnek olmalisiniz ve hizli degisimlere açik olmalisiniz. Ruh ile koordinasyon içindeki Yüksek Veçhenizin neye gereksinimiz oldugunu ve sizi nereye götürecegini bildigine kesin güven duymalisiniz ve bu güven ve itimat ile bu açilimi izleyebilirsiniz.

Ve son olarak, Yaratici Tutkunuz ile temas kurmaya gereksinimiz olacak ! Bu zamanda sizi ileri götürecek olan yegane sey budur. Yoksa durgunlasirsiniz/gelisemezsiniz. Besinci Boyutta artik sizi bir zamanlar desteklemis olan kariyer ve is takibinde ilerlemeyeceksiniz (kariyer ve is pesine düsmeyeceksiniz). Simdi sizi ileri götürecek olan yaratici tutkunuzun hareketi ve enerjisidir. Eski yapilari birakmaya ve yeni yaratimlarin ve yeni realitelerin akisina girmeye istekli misiniz ? Hissedeceginiz endise ve stres orani eski yapilara tutundugunuz kadar büyük olacaktir. Sadece Yaratici Tutkunuzun akisi ile baglantili oldugunuzda, kendi Yaratici Açiliminizda ilerleyeceksiniz. Ve bu Yeni Besinci Boyut Gezegeninizin armagani olan Kim Oldugunuzun Çok – Boyutlu deneyiminin gerçek özüdür.

Bu mesajin simdiki zamaninizin meydan okumalarini anlamaniza ve Besinci Boyutun yaratici sevincine bu geçiste daha hizli ilerlemenize yardimci olmasini umuyoruz.

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.