Turkish Translation Of : "Message One: "The Gifts of Easter/Wesak 2005 : The Energy of the Great Mother activates the Planet" : Quan Yin through Celia Fenn and Message Two: The Meaning of Compassion in this Cycle", and Message Three: "Understanding the True Meaning of Joy in Spiritual Service : The Teachings of Lady Quan Yin through Celia Fenn."

starleaves.jpg - 68799 Bytes

Mesaj Bir : "Paskalya/Wesak 2005’in Armağanları : Büyük Anne’nin Enerjisi Gezegeni aktive ediyor” : Quan Yin - Celia Fenn kanalı ile.

Sevgililer, bu zamanda gezegeninize büyük bir armağan getiriyoruz. Büyük Annenin enerjisi, Galaktik Merkezden Gezegene iniyor ve ben, Quan Yin kalplerinizi ve en derin varlığınızı bu sevgi dolu yeni enerjilere açmanıza yardım etmek için buradayım.

8 Nisandaki Yeni Ay ve Wesak Dolunayı olan 24 Nisandaki Dolunay arasında, White (Beyaz) Tara’nın enerjisi Gezegen üzerinde tezahür edecek.

8 Mayıstaki Yeni Ay ile 22 Mayıstaki Dolunay arasında, Green (Yeşil) Tara’nın enerjisi gezegende tezahür edecek.

Bu, Yeni dünya için büyük bir armağandır, çünkü Tara’nın enerjisi Buddha enerjisinin Dişil karşılığı olan aydınlanmış ve şefkatli enerjidir. Tara’lar, Cennet Izgarası olarak Phi Kapısı enerjileri tarafından döşenen matrikste Yeni Dünyayı yaratmak ve tesis etmek için çabaları motive eden ve enerjilendiren insanlık ve gezegen için sevgi ve yumuşaklık getirir.

Kutsal Paskalya festivalinden geçerken, Mesih bilinçliliğinin yükselmiş bir hissini ve Mesih olan şefkatli ve aydınlanmış varlığın yolunu deneyimlediniz ve bu zamanda, Mary Magdalen ve Meryem Ana’nın enerjisi insanların kalplerinde femineni aktive etme çalışmasına başlamak için gezegene aktı. Şimdi, siz Wesak boyunca ilerlerken, Buddha’nın yolu olan şefkatli ve aydınlanmış enerjiyi deneyimlemeye başlıyorsunuz. Ve ayrıca İlahi Tara’ların enerjisini deneyimliyorsunuz.

tank3.jpg Tara’nın enerjisi çok uzun zamandır gezegeninizde idi, ancak şimdi o gelmesi gereken değişimlerde size yardımcı olmak için bilinçliliğinizde yükseliyor. Onun ismi Sanskritçede “yıldız” anlamına gelir, bu onun kaynaklarının yıldızlarda olduğunu gösterir. Ama onun ismi ayrıca “köprü” veya “geçmek” anlamına da gelir, bu, Feminen Enerji Yeni Dünyaya girerken Feminen Enerji için köprü veya geçiş noktası olarak onun rolünü gösterir.

Giren ilk enerji olan, Beyaz Tara Şefkatin ve Merhametin tanrıçasıdır. O, Gezegendeki varlıkların ıstırabına büyük hassaslık getiriyor ve onun armağanı Şifanın armağanıdır. O şifa, uzun ömür ve güzellik getiriyor. Yeni Dünya için gerçek armağanlar. Onun enerjisi Yeni Izgaralara topraklanırken, o kalplerinize şefkatin ve hizmetin yeni hissini getirecek. O, bir sonraki döngüde başkalarına hizmetin ve tüm varlıklar için şefkatin gerçek anlamını öğretecek. Siz bir kez daha Dünyadan korkuyu salıverme amacına hizmette olmanın ve Barış ve Sevgi dünyasına getirmenin büyük sevincini anlayacaksınız.

Ve bilin ki, sevgili Işıkişçileri, Yükselenlerin bir sonraki dalgası dönüşüme ilerliyor, doğrusu siz bu şefkat ve hizmet ideallerini sonuna kadar yaşamaya çağırılıyorsunuz. Uyanmaya ve ışığa doğru yükselişlerine başlayacak sevgili varlıkların bu bir sonraki dalgası için yardımcılar olmayı seçmiş olanlarınız için yapılacak çok şey olacak. Bırakın Beyaz Tara sizin rehberiniz ve desteğiniz olsun. Onun enerjisi size Kalpten yol gösterecek.

Sonra, Mayıs Ay Döngüsünde, Yeşil Tara’nın enerjisi Gezegene girecek. Yeşil Tara eylemdeki Büyük Annedir. O Gezegeni gözetir ve tüm haksızlıkları ve dengesizlikleri temizler. Onun enerjisi Gezegeni dengeye geri döndürmeyi sağlayacak enerjidir, Büyük Ma’at’ın (Kozmik Dengeyi tutan İlahi Annenin veçhesi) eliyle rehberlik görerek, Yeşil Tara işi Cenneti Gezegene geri getirmek olanlarınızın kalplerini aktive edecek. O, Işıkişçilerini Yeni Dünyanın yaratılmasına yardımcı olmak için geri dönen Elemental varlıklar ile birleştirecek. O Gezegeni “yeşillendirecek” olanların önde gelenleri olmayı kabul etmiş olanları toplayacak. Ve onların kalplerini cesaret, azim ve sevgi ile aydınlatacak.

Böylece, sevgili Işıkişçileri, bu zamanda Tara’lardan gelen İlahi Dişil enerjinin güçlü akışının farkında olmanızı vurguluyoruz. Siz bu enerjiyi artmış hassaslık ve şefkat olarak hissedeceksiniz. Çok kolayca duygusal olduğunuzu ve ağladığınızı hissedebilirsiniz. Hatırlayın, efsaneler Beyaz Tara’nın Buddha’nın şefkatli gözyaşlarından ortaya çıktığını söyler. Bu ilişkilerinize artan yumuşaklık ve artan anlayış getirecek.

Beyaz Tara’nın enerjisini kucaklayanlarınız, ayrıca bu oldukça rafine/ince enerji varlığınıza girerken kendilerini derin temizlik ve toksin gideriminden geçerken bulacaklar. Ve tanrıçanın nazik ve yayılan enerjisi sizin bir parçanız olurken, odağınızın kaybolduğunu hissedebilirsiniz. Ancak, bunda, bilinçliliğinizin genişlemesini ve bir sonraki döngüde misyonunuzun ve hizmetinizin genişlemesini bulacaksınız.

Yeşil Tara’nın enerjisini kucaklayanlarınız gezegenden hızla ortadan kaybolan “yeşil dünya”yı geri getirme tutkulu arzusunu hissedecekler. Onlar bahçeyi geri getirmek için doğal enerjiler ile çalışacak, ekecek ve büyütecek Işıkişçileri olacaklar. Çünkü Lemurya olarak adlandırılan Orijinal Cennet mavikopyası Yeşil bir dünya içindi. Ve öyle olacak. Ancak şimdi meydan okuma milyarlarca sakini ile gezegeni Yeşil bir Gezegene dönüştürmek olacak. Bu yapılabilir ve Yeşil Tara’nın yardımı ile, çoğunuz bu küresel yeşillendirme ve dönüşüm projesine ilk adımı atmaya başlayacaksınız.

Ve böylece, sevgili ışıkişçileri, bu zamanda kalbinizdeki heyecan verici şeylere açık olmanızı istiyorum – büyük şefkat ve hizmette olmak ve Yaşamın Orijinal Bahçesine geri dönüş arzusu, çünkü bunlar bu zamanda Yeni Dünyaya Büyük Annenin armağanlarıdır.

Translation (çeviri) ; Saffet Güler

Mesaj 2: " Bu Döngüde Şefkatin Anlamı : Quan Yin'in Öğretileri ~ Celia Fenn kanalı ile"

kwanyin2.jpg Sevgili Işık Varlıkları, bu mesaj Dünya Gezegeni üzerindeki yaşam maceranızda deneyimin sevincini ve Şefkati uygulamayı size getirmek içindir. Çünkü siz, başkalarına hizmet vasıtası ile büyümek için buradasınız, sevgililer. Ve bu hizmet Şefkate dayanır.

Ve henüz çok az insan Şefkatin gerçek anlamını anlıyor. Gerçek lisan terimlerinde şefkat bir başkası ile "birlikte hissetmek" anlamına geliyor. Ya da başkasının "hisleri ile" karşılaşmak. Bir çok insan bunu duygusal terimlerde yorumluyor, bunu acıma veya merhamet hissetmek anlamına geldiğini kabul ediyor. Ancak öyle değildir.

Şefkat Kalp ile görmek veya hisler ile görmek anlamına gelir. Kalp duyguların yeri değildir, bunun yerine İnsan Varlığında Evrensel Sevginin oturduğu yerdir. Sezginin ve Spiritüel Bağlantının yeridir. Kalp ile ilgili duygular, Sevinç, Birlik ve Büyük Mutluluktur. Böylece - Kalp ile görmek başkaları ile paylaştığınız Birliği görmek anlamına gelir. Ve bu fark edişte, bu bağlantı ve hizmet vasıtası ile kendi içinizde Evrensel Kaynağın coşkunluğunu/büyük mutluluğunu hissetmek anlamına gelir.

Böylece, şefkate dayanan hizmet "yardım etmek" veya hatta "öğretmek" değildir, daha çok genel insan deneyiminin sevincine dayanan bir "paylaşmadır". Bu "şifa" olarak adlandırılabilir, çünkü başkalarında onların genel insanlık hissini ve insan ailesi içinde "birlik" hissini uyandırır.

Bu şekilde, Şefkat ile görmek Sevinci görmek anlamına gelir. Eğer herhangi biri veya bir şey sevinç, eğlence, huzur, sevgi ve dinginlik getiriyorsa, o zaman bu kalpten deneyimlenmektedir. Ancak, eğer üzüntü, keder ve acı deneyimliyorsanız veya görüyorsanız, duygularınız ile deneyimliyorsunuz. Bunlar Birliği anlayamayan ego zihni tarafından üretilen illüzyona ait durumlardır. Bunlar gerçek değildir. Sadece Evrensel Sevgi Gerçektir.

Ancak, gezegeninizde bir çok kişi Şefkatin daha az talihli olanlara "yardım etmek" olduğunu düşünüyor. Ve bu tür bir çalışma doğrusu takdire değer ve gerekli iken, Hayırseverlik olarak düşünülür ve Şefkatli Hizmetin temel anlamı değildir. Gezegeniniz acı, keder ve üzüntü hallerine bağımlı/tiryaki oldu. Haberleriniz afetlerle ve ölümle dolu, siz acımanın ve Şefkat ile hissetmenin duygusal karşılıkları ile şaşkınsınız.

Sevgililer, Şefkatin Spiritüel Hizmet olduğunu anlayın. Kendi içinizde Sevinci ve Huzuru bulmak ve bunları başkalarına aktarmak. Bu, felaketlere ve acının ıstırabına ve dramalarına bağımlılıkları salıvermeye gereksiniminiz olduğu anlamına gelir. Bunları kendi yaşamlarınızda yaratmayın ve başkalarının yaşamlarında bunları desteklemeyin.

Bunun yerine - Şefkatli Kalplerinizi karşılaştığınız herkese pozitif enerjiler ve sevgi, Umudun ve Birliğin Mesajını getirmeye odaklayın.

Şefkat budur !

Yeni Dünya Şefkatin anlayışına dayanacak. Bu gerçeği yaşamak üzerine - sadece Sevgi gerçektir ve sadece Sevgi ve Paylaşma gerçek ve geçerli deneyimlerdir.

Bundan sonraki Döngüde Gezegene hizmetiniz ile ilgili ilerlerken sizden bunu hatırlamanızı istiyoruz.

(Çeviri ;Saffet Güler)

Mesaj Üç : "Spiritüel Hizmette Sevincin Gerçek Anlamını Kavrama: Lady Quan Yin’in Öğretileri ~ Celia Fenn kanalı ile"

wesakmoon.jpg Işığın sevgili çocukları, Şefkat üzerine önceki mesajı tamamlamak için ve bu zamanda bu konularla ilgili anlayışınızı ve kavrayışınızı genişletmek için size bu mesajı getiriyoruz.

Çoğunuz Sevinçten söz ediyorsunuz ve yaşamlarınızda sevinç istiyorsunuz ve yine de spiritüel hizmet ve ruhunuzun çalışması bağlamında sevincin gerçek anlamını tam olarak anlamıyorsunuz. Sevinci mutluluk ile karıştırıyorsunuz, her zaman mutlu olamadığınız için, başarısız olduğunuzu ve yeterince iyi olmadığınızı hissediyorsunuz. Ancak, özellikle gezegeninizin geçişinin bu zor zamanlarında bu şekilde hissetmemenizi söylüyoruz. Belki, size daha çok açıkladığım zaman, “mutlu” olarak adlandırılan şeye ihtiyaç olmadan Sevinç halinde nasıl olabileceğinizi daha tam olarak anlayacaksınız.

Daha önce söylediğimiz gibi, spiritüel sevinç Kalbin ve Ruhun halidir. Spiritüel sevinç, gezegende İlahi Planın ortaya çıkması gibi daha büyük bir iyiliğin hizmetinde Kalp ve Ruh birleştiği zaman üretilir. Bu kişinin içinde memnuniyet, kabul ve huzur hissi yaratır. Ne olursa olsun, onun İlahi emre göre en büyük ve en yüksek hayır için olacağı derin bilişi. Bu biliş, bir çoklarınızın şimdi içinden geçtiğiniz durumlar gibi elverişsiz ve zor durumlarda bile, spiritüel metanet ve güç üretir. Siz olmanın yeni modelleri ile başa çıkarken ve eski şekilleri salıverirken, stresinizi ve yorgunluğunuzu görüyoruz. Ve hayır, çoğunuz mutlu değilsiniz, ancak bu zor geçişin en yüksek hayır için olduğu bilişinde spiritüel sevinci deneyimleyebilirsiniz. Bu, çoğunuzun gezegene deneyimlemek ve uğruna çalışmak için geldiğiniz şeydir ve şimdi bu herkesin dahil olduğu küre sel bir süreçtir.

Ancak, mutluluk farklıdır. Mutluluk kendinizi tamamen stressiz ve endişesiz hissettiğiniz haz ve iyi – olma halidir. Sadece iyi ve pozitif şeylere odaklanırsınız ve yaşamın her anından zevk alırsınız ve kutlarsınız. Mutluluk herkesin çabaladığı idealdir ve Yeni Dünyanın amacı ve son noktasıdır. Gezegensel bir toplum mutluluğu herkes için yaratacak.

Ama, sevgili Işıkişçileri, mutluluğun tam şimdi erişme mesafenizde olamayabileceğini anlıyor musunuz ? Her şey geçişte iken ve değişirken çok fazla kaos ve dengesizlik vardır. Ve kendinizi yargılamak verimli değildir, çünkü siz olmanızı istediğiniz gibi her zaman mutlu olamazsınız. Siz sadece kendi sorunlarınızı ve enerjilerinizi işlemiyorsunuz, Işıkişçileri olarak çoğu zaman Kolektif Zihnin de enerjilerini ve sorunlarını işliyorsunuz. Sevgililer, kolektif mutluluğa doğru bir grup olarak çalıştığınızı anlayın. Bu çerçevede, birey Kolektifin hizmetindedir ve Kolektif bu hale ulaşabilene dek (mutluluğa ulaşana dek), bireysel mutluluğu bir kenara koymalıdır. Bunu kavramanız zor olabilir, çünkü kültürünüz ve ego – zihniniz size sadece kendinizi düşünmenizi ve kendiniz için mutluluğu aramanızı öğretti. Ama bu hala doğru iken, Kolektif için mutluluğu arama ile dengelenmelidir, çünkü bildiğiniz gibi, Kalbin lisanında siz hepiniz Birsiniz. Böylece, Bir’in deneyimlediği şey Kolektif tarafından da deneyimlenmelidir. Doğrusu bu, başkalarının iyi – olmasının öncelikli ilgi olmadığı sizin önceki yaşam şeklinizden farklıdır. Ve böylece, kademeli olarak, Birlik ve Grup Sorumluluğunun gerçek hissi ile nasıl yaşanacağını bir kez daha öğreniyorsunuz. Ve Işıkişçileri olarak siz yolu gösteriyorsunuz.

Böylece, sevgili Işıkişçileri, eğer her zaman mutlu değilseniz ve yaşamı zor ve mücadele olarak buluyorsanız kendinize karşı o kadar sert olmayın. Tam şimdi, Yeni Dünyada mutluluğu yaratabilmenize dek, sizi ayakta tutacak niteliklerin Cesaret ve Dinginlik olduğunu bilin.

Kendinize dürüst olun, duygularınıza ve hislerinize izin verin. Kalplerinizin iyileştiğini ve bir çok yaşamlarda bastırılmış derin hislerle ve duygularla mücadele ettiğinizi hatırlayın. Hislerinizi, duygularınızı ve endişelerinizi sizi destekleyebilecek olanlar ile paylaşmaya hazır olun, birbirinize – bağlı olmadan ve kurban durumuna düşmeden.

Cesaret size zamanla bunun geçeceğini anlatır ve gezegenin yükselişi ve uyanışı tamamlandığında, mutluluk halleri bulacak ve yaratacaksınız. Dinginlik, geçişin stresi büyük olduğunda ve devam edemeyeceğinizi hissettiğinizde bile sakin ve odaklanmış kalmanızı sağlar. Ve Sevinç sonuç olacaktır, çünkü enerjinizi ve ışığınızı büyük planın ortaya konmasına ve En Yüksek Hayrın hizmetine kattığınızı biliyorsunuz. Bu, Spiritüel Hizmetinizde Sevincin anlamıdır !

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.