Mayis 2005 için Mesajlar

lightflower.jpg - 57709 Bytes

Mesaj Bir: " Elementaller ile Sifa ; Toprak, Rüzgar (hava), Ates ve Su”.: Quan Yin ~ Celia Fenn kanali ile

Sevgili Isikisçileri, siz zamanin bu döngüsüne ilerlerken, Yeni Dünya’nin enerjisini Tanriça Matriksine demirlemeye hazirlaniyorsunuz. Ayrica, bu zamanda güçlü bir inisiyasyon ve Sifa deneyimliyorsunuz. Öncelikle, Akrep Burcundaki Nisan Ay tutulmasindan geçtiniz, bu, hala ugrastiginiz ve saliverdiginiz çok derin geçmis yasam sorunlarini getirdi. Hemen bunun arkasindan, 5:5 kapisi vasitasi ile 5:5 enerjilerinin aktivasyonu ile, Gezegenin Kristal izgaralarina yönlendirilen elemental enerjinin güçlü bir dalgasini deneyimliyorsunuz.

Bu enerjinin etkileri güçlüdür ve size nerede dengeye getirildiginizi açik sekilde gösterecektir. Simdide ve 21 Haziran gündönümüne götüren haftalarda dengenin önemli alani ruhsal ve fiziksel ben arasindaki veya Gökyüzü ile Dünya arasindaki dengedir. Siz sonunda Yeni Dünyaya girmeye ve tamamen kanatlanmis insan melekler olmaya, Cennet ve Dünya arasinda Kozmik Dengeyi tutabilmeye hazirlaniyorsunuz.

Sevgili isikisçileri, önemli bir viraja ulastiniz. 1998 de geçise basladiniz ve ilk yedi yillik döngüyü geçtiniz. Bundan sonraki yedi yillik döngü sizi 2012’nin sonuna ve degisim ve geçisin bu döngüsünün tamamlanmasina götürecek. Sevgililer, 21 Haziran Gündönümünden sonra yolun daha kolay oldugunu göreceksiniz ve ilk yedi yillik döngüde tasidiginiz hayallerin ve arzularin tezahür ettirmeye baslayacaksiniz.

Ilk döngüdeki spiritüel isik çalismanizin odagi Yüksek Boyutlu Isik veya Enerji bedenlerinizi aktive etmek ve çok – boyutlu bir Yaratici olarak gerçek gücünüzü uyandirmak oldu. Simdi, Isigin sevgili varliklari, odak degisecek ve ikinci döngüde fiziksel planda Yeni Dünyayi tezahür ettirecek ve yaratacaksiniz. Bundan dolayi, bu zamanda odak “Dünya” enerjilerinizi ve alt çakralarinizi temizleyerek ve aktive ederek denge yaratmak üzerinedir.

Bir kez daha elemental doganiz ile nasil çalisacaginizi ve dengeleyeceginizi hatirlamalisiniz, çünkü fiziksel enkarnasyondaki varliklar olarak, Dünyanin, Rüzgarin (havanin), Atesin ve Suyun enerjisel matrisi içinde tutuluyorsunuz.

5:5 kapilari aktive edilirken, bu güçlü elemental enerjiler bedenlerinizde dalgalanirken, fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerinizde yogun degisiklikler ve temizlikler hissedeceksiniz. Varliginizda dört elementin hangisinin daha güçlü olduguna bagli olarak, sisteminizde dengeyi veya dengesizligi hissedeceksiniz veya algilayacaksiniz.

Toprak aktive olurken, doga ile birlesme ve evinizi çekici ve rahat yapma ihtiyaci hissedeceksiniz. Dünya ile baglantinizi kaybettiginiz yerde, kayip, temas disi ve topraklanmamis hissedersiniz. Dogada olmak ve birliginizi hissetmek kendinizi matriksin bir parçasi olarak hissetmenize yardim eder. Siz matrikste Ilahi Enerjinin gerekli/önemli bir ifadesisiniz ve bu matriksten materyal destegi almak için degerlisiniz. Toprak elementi ile dengede oldugunuzda, bu enerjiyi yasaminizda bolluk için çekebilirsiniz.

Ates aktive olurken, sizden akan tutkuyu ve enerjiyi hissedersiniz. Bu bas edilmesi zor bir enerji olabilir, özellikle sosyal sartlandirmalar nedeni ile tutkularinizi baski altinda tutma aliskanligi içinde iseniz. Derin bir ümitsizlik/çaresizlik hissedebilirsiniz veya patlamak istiyormussunuz gibi hissedebilirsiniz. Ancak, bu, yasam için derin ve costurucu tutkunuzun gerçek akisina baglanabilmeniz için eski baski altinda tutulan enerjilerin patlayip gitmesine izin verdiginiz anlamina gelir.

Su aktive olurken, sizden akan duygu ve his dalgalarini hissedersiniz. Yine, eger duygularinizi ve hislerinizi baski altinda tutma aliskanliginiz varsa, bu güçlü enerjiler sizden akarken yüzeye çikan seyler ile basa çikmak zorunda olacaksiniz. Enerjilerin akmasina izin verin, çünkü firtina sona erdiginde Yasamin Suyu nazik ve sifa verici akisina yerlesir, bu bir varligin dengede oldugu zaman anlamina gelir.

Son olarak, Havanin dansi içinizdeki fikir akimlarini aktive eder. Eger dengede degilseniz, topraklanmaya çabalarken ve Hava enerjisinin dalgasi ile zihninize akan tüm fikirler ile çalisirken asiri bogulmus ve hüsrana ugramis hissedebilirsiniz. Tüm bu fikirleri veya bu fikirlerden herhangi birini eyleme geçirmek zorunda olmadiginizi bilin, bunlar saf potansiyeller veya olasiliklardir. Bu zamanda onlarin sizden akmasina izin verin. Sonra, odaginizi bulacaksiniz ve daha yatismis hissedeceksiniz.

Sevgililer, lütfen bu enerjilere direnmeyin ve korkmayin. Gevseyin. Bu ay ilerlerken, bedenlerinizin bir dengeye ulasacagini göreceksiniz. Yüksek Boyutlu bedenlerinde yapmis oldugunuz çalisma Elemental enerjileri yerinde tutmaniza yardim edecektir. Çünkü bu Ilahi Dizayndir, güçlü elemental enerjiler ve yüksek seviyelerin izgarasi veya matriksi tarafindan tutulur ve yönlendirilir. Ve yüksek ve düsük enerjiler arasindaki dengeye ulasildiginda, siz Üstat Samanin letafeti ve kendine güveni ile güçlü yaratici enerjileri yaratmaya veya islemeye baslamak için tam olarak vasifli olmus olursunuz.

Çünkü, dogrusu, sevgililer, bunlar “Gökyüzünün “diger” dünyasina gidip enerjileri “Dünyaya” getiren Samanin teknikleridir. O, kendi içinde Gökyüzünün ve Yeryüzünün kutsal evliligi vasitasi ile topluluga gücü odaklar.

Gelen haftalarda siz bu enerjileri alirken, hazir olan her biriniz Ilahi Enerjinin topluluklariniza akmasi için güçlü bir odak olacaksiniz. Isigin ve Yaraticiligin gücü Yeni Dünya’nin portallarini açacak.

Böylece, sevgililer, bu zor ayda cesaretiniz ve sebatiniz sizinle olsun, çünkü ödüller büyük olacaktir!

(Çeviri ; Saffet Güler)

Mesaj Iki: "Ikinci 5:5 kapisinda Dengeyi Tutmak –23 Mayis Pazartesi”: Basmelek Michael ~ Celia Fenn kanali ile.

crystalpower1.jpg Sevgili Isikiscileri, Gezegeninize ilk 5:5 kapisi ile dökülen enerji inanilmaz güçlü oldu ve idare etmek/kullanmak çok zor oldu.

Çogunuz, fiziksel seviyede dengenizi korumaya çabalarken, etkileri hissetmektesiniz. 5:5 enerjileri ilerliyor ve fiziksel olana derin sekilde nüfuz ediyor ve beden ve ruhun enerji ile akmasi için dengede olmasini gerektiriyor.

Dengenizin bu testinin etkilerini hissettiniz. Bazilariniz gögüste, karinda ve bedenin alt bölgelerinde agrilari kapsayan siddetli fiziksel semptomlar hissettiniz. Bazilariniz duygusal dengesizlikler, ruhsal durumun salinmasi ve depresyon hissettiniz. Digerleriniz hayatin sizi uç noktalarda sinava soktugunu hissettiginiz noktalara dek soklar ve üzüntüler/ alt üst olmalarla basa çikmak zorunda kaldiniz.

Dogrusu, sevgililer, yasamlarinizda nerede dengeyi korumaniz gerektigini görmeniz isteniyor. Çagdas kültürünüzdeki bir çogunuz fiziksel ve duygusal realiteleriniz ile temasi kaybetti. Kafanizda yasiyorsunuz ve duygusal ve fiziksel akislari bastiriyorsunuz. Bu zamanda gerçeklesen sey, 5:5 enerji akisi ve bunun insan bedeninin fiziksel seviyelerindeki güçlü etkileri vasitasi ile fiziksel ve duygusal realiteleriniz ile yüzlesmeye mecbur edilmenizdir.

Sevgili Isikisçileri, anahtar DENGEDIR. Yasaminizin dengeden çiktigi yeri, siz simdi hissedeceksiniz. Ve bununla basetmek zorunda olacaksiniz ve hala derin seviyede bastirilmis hisleri ve sorunlari isleyeceksiniz.Bu beden ve ruh arasindaki dengedir ve kendinizin zihinsel ve spiritüel veçhelerinize ettiginiz dikkat kadar bedene ve onun ihtiyaçlarina ve hislerine dikkat etmeyi ögrenmektir.

Bu, bedenlerinizde olmayi ögrenmektir ve bu güzel gezegende fiziksel var olusunuzu kutlamaktir. Ve yasamin akisini kabul etmektir ve aci ve istirap dramalari yaratmaya son vermeyi ögrenmektir. Tüm bu seyler sizin tam simdi ögrenmekte oldugunuz 5 nci ve 6 nci boyutlarin realite parametrelerinin parçasidir.

Ve çogunuz için, ister iliskiler olsun, ister sevdiklerinizin yasamlari, sona ermelerin dogasini kabul etmeyi ögrenmek bu sürecin bir parçasi oldu. Hafif yasamayi ögrenmek, bitislere izin vermek, ama onlar oradayken sevginin ve yasamin derin takdirine sahip olmak.Yapabildiginiz yerde, baskalarini sevmek ve desteklemek, ama ayrica eger yapamiyorsaniz ne zaman birakacaginizi bilmek. Gezegen üzerindeki her bir insanin ve her varligin Ruhunun ve Yüksek Veçhesinin, dissal seviyede ne kadar zor seyler görülürse görülsün, herkese özen gösterdigini ve isikta tutulmasini saglayacagini her zaman hatirlayin.

Sevgililer, bu mesaj bu zor zamanlarda size ferahlik getirmek içindir, ama ayni zamanda simdi çalismakta oldugunuz içsel dengeyi tasimaya devam etmenizi istemek içindir. Çünkü 5:5 enerjisinin 23 Mayista Dolunaydaki ikinci akisi çok daha güçlü olacak. Merkezinizi bulmaniz ve huzurunuzu korumaniz gereklidir. Fiziksel bedeninizde topraklanmis kalin, hislerinizin ve duygularinizin farkinda olun, ama ayrica Yüksek Seviyeler tarafindan özen gösterildiginizi ve sevildiginizi ve sarildiginizi bilin.

Bilinçli yaraticilar ve insan melekler olarak, sadece bireysel seviyede kendiniz için degil, ayrica Kollektif Seviyede gezegeniniz için enerjileri tasimayi ögrenebilmeniz için bu sürece izin verin. Evet, bu zordur, ama simdi biraktiginiz seylerin çogunun yasamlarinizdan çikmasi gerekiyordu. Yapilmasi gereken degisimler yapilmadi, çünkü siz derin hisleriniz ile yeterince temasta degilsiniz. Bu derin hisler simdi bir volkan gibi ortaya çikiyor ve patlama yasamlarinizda artik gereksinim olmayan seyleri yikayip uzaklastiriyor. Ve kendi realite yaratiminiza bakabildiginiz ve görebildiginiz aynalari üretiyor.

Sevgililer, eger gördügünüz seyi sevmezseniz, tekrar seçin. Bu büyük armagandir. Hiçbir sey daimi degildir, ve siz tekrar tekrar seçmeye devam edebilirsiniz. Siz degisir ve büyürken, realiteniz de degisir ve büyür. Bu akis süreci bir çok yasamlar boyu sizin için kayipti, çünkü akisi geri tutmak ve süreklilik illüzyonunu üretmek için yeterince kati olan 3B yapilari yarattiniz. Ama simdi 5 nci Boyuta ve daha üstüne ilerlediginiz için, var olusun daha yüksek spirallerinde bile degisim ve büyüme getiren dogal kozmik akislar ve nabiz atislarina yeniden baglaniyorsunuz.

Degisimleri kutlamayi ve minnettarlik ve zarafet ile birakmayi ögrenebilir misiniz ? 23 Mayistaki ikinci 5:5 kapisinda enerjinizi nasil tutabileceginizi belirleyecek olan, sizin perspektifiniz ve yasama karsi tutumunuz olacaktir. Yaratici kozmik isik etrafinizda girdap gibi dönerken, Gezegen üzerinde yaratilmasina yardim ettiginiz degisimleri getirirken, siz içsel dengenizi korumayi ögrenirken, Yüksek Boyutlardaki bizler sizi desteklemek için buradayiz.

(Ceviri ; Saffet)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.