Messages for June

crystalgroup.jpg - 68624 Bytes

Yeni Dünya yükseliyor : Dünya Değişimleri ve Gezegenin Geleceği Başmelek Mikail ve Kristal Çocuklar ~ Celia Fenn kanalı ile.

Sevgili ışık varlıkları, değişim ve geçişin bu zamanında, sizi yüreklendirme ve destek getirmek için geliyoruz. Gezegeni Yeni Dünyaya dönüştürmek için güzel çocuklarınız ile nasıl çalışmakta olduğunuzu görüyoruz. 1998 den beri büyük sayılarda gezegen üzerinde enkarne olmakta olan Kristal çocuklar geçiş ve dönüşüm sürecinizde size yardımcı oluyorlar.

Kristal Çocuklar – sevginin ve ışığın o güçlü varlıkları, Yeni Dünyanın nasıl oalcağını imgelemenizi istiyorlar ? Yaratılmasına yardım ettiğiniz gelecek nasıldır ?

Tüm gezegen Beşinci Boyuta yükselmiş olduğu için, ve 2012 den önce uyanması programlandığı için, insanların şehirlerde yaşamaya devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Ancak geleceğin şehirleri çok farklı yerler olacak. Bir şehrin nasıl Cennet’in parçası olabileceğini anlamak için çocuklarınız ile birlikte çalışacaksınız. Evet, Cennet titreşimi Dünya Gezegeni üzerinde tekrar aktive edildi ve gezegen şimdi bu Cennetin tezahür etmesini sağlayacak olan geçişlerden ve dönüşümlerden geçiyor.

Bitiş Zamanlarının Eski Vizyonları İptal Edildi

Sevgililer, çocuklarınızdan gelen en acil mesaj şudur, “Bitiş Zamanları” senaryosu iptal edildi. Bu, geleceğiniz için yeni bir “kontrat”ı görüştüğünüzde, 1998 ve 2000 arasında gerçekleşti. Bu, bireysel temelde ve kolektif temelde gerçekleşti. Gezegen olarak, felaket ve yıkım gereksinimini iptal etmek için anlaştınız ve Yüksek Boyutlara ve mümkün olduğu kadar huzurlu bir şekilde yeni yaşam şekillerine geçişe izin vermek için anlaştınız.

Ve yine de – “bitiş zamanları” kehanetleri hala kolektif insanlıktan ayrılamadı ve hala bunlarla oynamayı ve bu kehanetler ve hikayeler vasıtası ile başkalarında korkuya neden olmayı arayanlar var. Size yine söylüyoruz, bunlar iptal edildi. Kristal Çocuklar Meshedilmiş bilinçliliklerini, bu zamanda parlak ve görkemli bir geleceği olmayan bir gezegene getirmeyi kabul etmezlerdi.

Ve hala, bir çoğunuzda bu değişimlerin korkusu devam ediyor. Bazıları daha önce yapılan kehanetleri tekrarlıyor. Ancak, sevgilileri “bitiş zamanları” kehanetlerinin çoğu yükseliş sürecindeki armağanı tam olarak anlamayan varlıklar tarafından yapıldı. Yükselişin armağanı sadece 1987 de tam olarak elde edilebilir idi ve o, onun vasıtası ile “bitiş”in iptal edildiği ve yüksek bir seviyeye veya harmoniğe dönüşüme değiştirildiği mucizevi bir süreç oldu. Ancak, daha önce yazanlar ve kehanet edenler bunu bilmiyorlardı ve onların bu süreçle ilgili korkuları kendi inanç sistemlerine yansıtıldı, bu değişimleri insanların yaptığı yanlışlar nedeniyle cezalandırma olarak yorumladılar. Durum bu değildir, sevgililer, bu işlemde borçlarının ödeneceği insan “günahı” yoktur. Bu basitçe bir döngünün bitişi, başka b ir döngünün başlangıcıdır. Süreç bilinçli bir şekilde yeniden doğmaya benzetilebilir. Coşkun, heyecan verici ve görkemli … yeni bir harmonik deneyimde yeni yaşam !

Yükseliş Süreci : Galaktik İnsan Olarak Düşünmek

Tam şimdi deneyimlemekte olduğunuz, iklimsel ve sosyal değişimi içeren değişim ve dönüşüm süreci sadece Dünya ve onun sakinleri tarafından deneyimlenmiyor. Tüm galaksi bu geçiş ve yükselişten geçiyor ve Samanyolu galaksisi, tamamlanması milyonlarca yıl süren esrik (coşku verici) birleşme işleminde kendi İkiz Ruhuna doğru ilerlerken, süreç Andromeda galaksisini de kapsıyor. Ancak tam şimdi, her iki Galaksinin sakinleri, iki galaksiyi bir araya çeken koşulsuz sevginin heyecanlarını hissediyor. Bu büyük sevgi, bu zamanda dünyadaki insanların kalplerinde aktive edilen büyük sevgide yansıyor.

Dahil olan enerjilerin kozmik doğasını anladığınız zaman, Dünya üzerindeki şu andaki iklimsel ve doğal değişimlerin bu büyük değişim işleminin bir parçası olduğunu ve insan davranışı ile çok az ilgisi olduğunu anlayacaksınız. Bunlar cezalandırma değildir. Dünya insanlara kızgın değil. Böyle düşünmek için naiftir.

Gerçekte, sevgililer, gerçek şu ki, Dünya bu değişimleri kabul etti. Kendisini, “Homo Christos” veya “Kristal” veya “Meshedilmiş” insan olarak adlandırılan insan türlerinin milyarlarcasının oturacağı bir gezegene dönüştürmeyi kabul etti. Evet, Homo Sapienler dönüşümde “öldü”. Ortaya çıkan geleceğin dünyasında oturan “Homo Christos”, kalp – merkezli insanlardır.

Homo Christos Galaktik bir vatandaş olarak düşünür. Kristal yetişkinler ve çocuklar, daha büyük bütünün bir parçası olan ışığın çok – boyutlu varlıkları olarak kendilerinin farkındadır ve Yüksek Boyutlardaki spiritüel realitelerin Düşük Boyutlardaki materyal realiteleri şekillendirdiğini ve oluşturduğunu anlar. Homo Christos her iki realitede yaşar. Yukarda nasılsa, aşağıda öyledir.

Dünyanın geçmişindeki hiçbir şeyin bu değişimler için bir gösterge olmadığı da doğrudur. Evet, buzul çağları ve dinozorların neslinin tükenmesi gibi dramatik değişimler oldu. Ama bu Dünya, Homo Christosun büyük nüfusunu karşılamayı ve desteklemeyi kabul etmeden önce idi. Dünya üzerinde yaşayanları sever ve özen gösterir, bilinçli olarak onlara zarar vermek istemez. Bilinçli ve sevgi dolu bir varlık olarak, Dünya gezegen üzerinde enkarne olmayı kabul eden her bir bireysel ruha sevgi ve destek vermeyi kabul ediyor. Evet, sevgili Kristal varlıklar, bu doğrudur, Dünya, onları sevebileceğini ve destekleyeceğini bilmedikçe, insanların kendi enerji küresi içinde enkarne olmasına izin vermezdi. Ayrılık haliniz içinde, çoğunuz Dünya ile yapmış olduğunuz kontratı unuttunuz. Onunla nasıl iletişim kuracağını zı ve kardeşleriniz ile, elementaller ve doğa ruhları ile nasıl çalışacağınızı unuttunuz.

Homo Christos, Meshedilmişler olarak, hatırlayacaksınız ve önceden başladığınız dönüşümü yaratmak için Dünya ile çalışacaksınız.

Yeni Dünya Vizyonu … O Şimdi !

Yeni Dünya Kristal İnsanları büyük ölçüde şehirlerde ve topluluklarda yaşayacaklar. Bir kez daha Gezegen ile birleşmeyi ve onun sesini dinlemeyi öğrenecekler. Kaynaklarını yönetmeyi ve gereksinim duydukları şeyleri yaratmayı öğrenecekler.

Homo Christos bir gruptur veya sosyal varlıktır. Grubun iyi – olması bireylerin iyi – olmasından önde gelir. Ancak, bu çerçevede, bireylere özen gösterilir ve desteklenir.

Bu Yeni Dünyayı veya Kristal realiteyi yaratmaya yardımcı olmak için ne yapabilirsiniz? Çocuklarınız şunları yapmanız için sizi teşvik ediyor :

Yeni Dünyaya hoş geldiniz

O Burada !

O Şimdi !

(Çeviri ; Saffet Güler)

Mesaj İki ; “Her Şey Yeni” : Özel Gündönümü Mesajı. Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

crystalcross.jpg Sevgili Işıkişçileri, size bu mesajı sevgili Dünya Gezegeninizin Haziran Gündönümü zamanında getiriyoruz. Bu olağanüstü denge ve yenilenme zamanında, eskiye güle güle, yeniye hoş geldin demenin zamanıdır. Siz şimdi Yeni Dünyayı tezahür ettireceğiniz ve eskisini salıvereceğiniz bir noktaya ulaştınız. Siz dualite ve çatışmaya dayanan eski kalıplardan uzaklaşıyor ve birlik bilinçliliği ve koşulsuz sevgiye dayanan yeni yaşam yollarını kucaklıyorsunuz.

Ancak, sevgililer, bu yeni çok – boyutlu dünyada yaşamanın tam şimdi sizin için kolay olmadığını biliyoruz. Siz eskiyi salıvermeye ve yeniyi kucaklamaya çabalarken bu çoğu zaman zihin karıştırıcı oluyor. Siz henüz tam olarak yenide değilsiniz, bu nedenle her zaman bilinçli seçim yapılmalıdır. Ancak Aralık 2012 büyük anına götüren bundan sonraki yedi yıllık döngüde, yeni enerjiler ile ve Yeni Dünyayı temsil eden yeni yaşam şekilleri ile rezonansa giren seçimler yapmanın giderek kolaylaşacağını göreceksiniz.

Akışla İlerlemek ….

Eski Dünya Yaşam şekilleri ile Yeni Dünya arasındaki en önemli fark, yaşamınızın kontrolünü salıvermenizin ve Yüksek Veçhenize veya Yüksek Benliğinize izin vermenizin gerekmesidir. Bu, oturup hiçbir şey yapmamanız anlamına gelmez. Bunun tersine, Yeni Dünya varlıkları odak ve disiplin gerektiren Tezahür İşlemi ve Niyet ile çalışan Bilinçli Yaratıcılardır. Ancak, ayrıca onlar bu işlemin başarılı olması için, beklentileri ve bağımlılıkları salıvermeleri ve tezahürü gerekleştirmesi için Ruhun Yüksek Alemlerine izin vermeleri gerektiğini bilirler. Sonuçları kontrol etmeye teşebbüs etmek sadece hayal kırıklığı ve tükenme ile sonuçlanır ve Ruhun getireceği mucizeleri bloke eder. Çünkü Yüksek Boyutlar mucize yaratışın şenliğinden zevk alır.

Ve böylece anahtar kontrolü salıvermek ve yaşamınızın merkezinde olmaya güvenmeye izin vermektir. Gereksinimlerinizi ifade edin ve onların karşılanacağına güvenin.

Yeni Dünyada Yaşamak : İş, Para ve İlişkiler

Eski Dünya paradigmasında, üçüncü boyutun katı yapıları ve sistemleri, her şeyin bilindiği ve beklentilerin, bilinen adımları izleyerek bilinen sonuçlara kolayca ulaşabileceği anlamına gelirdi. Beşinci – boyuta ait Yeni Dünyada , akışkanlık, esneklik, macera ve bilinmeyen anahtar deneyimlerdir. Niyete göre yaratırsınız ve fiziksel planda sizi hayallerinize ve onların tezahürüne götürecek eşzamanlılıkları ve fırsatları beklersiniz.

Size şimdiden bahsedeceğimiz üç anahtar alan vardır – İlişkiler, İş ve Para – çünkü bunlar çoğunuzu etkileyen ve en fazla zihin karışıklığı ve endişe yaratan alanlardır.

İş artık bir iş veya kariyer seçme ve para kazanma konusu olmayacak. Yüksek Benlik tutku ile yapılmayan ve büyüme, araştırma ve haz hissi olmayan tüm seçimleri bloke edecektir. Bu nedenle bir çoğunuz kariyer değiştirme ve hayallerinizi keşfetmede aceleci hissediyorsunuz. Yeni Dünyada, ayrıca yaşamınız boyunca tek bir kariyerde kalmayacaksınız. Ruhunun büyüme ve daha uzun ve ilginç yaşamlar isteği bir çok kariyer ve seçenekler keşfetmenize götürüleceğiniz anlamına gelir, her biri aşırı tutkulu ve sevinç hissi ile. İş, oyun ve şenlik olacak.

Bu ayrıca ikinci konunun anahtarıdır – para. Yeni Dünyada hala para kullanıyor olacaksınız, ancak tam şimdi olduğu gibi sadece bir enerji değişimi sembolü olarak işleme amacı azalacak. Parayı hedef ve yaşam amacı yapan sadece üçüncü boyuta ait finansal kurumların çarpıtılmış manipülasyonlarıdır. Asla böyle olmasına niyet edilmedi. Yaşamlarınızın amacı büyüme ve keşiftir ve bunlar tutku ve sevinç ile ifade edildiği zaman, bolluk vasıtası ile desteğin tezahürü bunu izleyecektir. Bolluk her zaman para olmayabilir. Paradan ayrı olarak, destekleyen bir çok yollar yaşamınıza gelebilir. Yeni Dünyada, bir kez daha, çoğunuzun tek – bir amaç güden para takibinizde tam şimdi görmediğiniz parayla – ilgili olmayan desteğe değer vermeyi öğreneceksiniz. Tekrar, Ruh ile partnerliğinizde Yüksek Benliğinizin gereksin im duyduğunuz her şeyi doğru zamanda sağlayacağına güvenmeyi öğreneceksiniz.

Siz, hazır olduğunuzda Ruh ve Yüksek Benliğinizin yaşamınıza mükemmel ruh eşinizi getireceğini öğrenirken, ilişkiler de endişe konusu olmaya son verecektir. Bu bilgi partnerinizi beklemek için size sabır ve güven verir ve yaşamınızda sahip olma adına bir partner aramazsınız. Bu yeni ilişkiler bir kez taahhüt (kesin karar) noktasına eriştiğinde, büyük sevinçler ve büyük meydan okumalar olur. Çünkü Yeni Dünyada ilişkiler her zaman geleneksel ve beklenen şekillerde ifade edilmez. Vurgu, ruh bağı ve iletişim ve sevgi üzerine olacaktır ve üçüncü boyuttaki yaşamda bilindiği şekliyle daha az ilişkilerin maddi yapıları üzerine olacaktır. Bu yeni ilişkiler ayrıca genelde daha yavaş gelişecektir ve eski dünya partnerliklerinden çok daha uzun sürecektir. Partnerler, sevgili partnerler olarak ilişki içinde olma yı öğrenecekler ve yine de tam özerklik ve kendini – ifadeden haz alacaklar. Onlar bir birlik olacaklar ve yine de bireyler olacaklar. Ve bu paradoksun içinde büyük sevinç ve yoğun sevgi olacak.

Şifanın Ötesinde Bir Dünya

Siz Yeni Dünyaya girerken, şimdi şifacı olan çoğunuz bunu yapmaya son vereceksiniz ve bunun yerine Yeni Dünyada yaşama yeteneklerinin öğretmenleri olmaya başlayacaksınız.

Yeni Dünyanın mükemmelliğini ve güzelliğini ve kendinizi mükemmel insan melekler olarak gördüğünüzde, iyileştirilecek hiçbir şey olmadığını kavrayacaksınız. Bunun yerine, bu yeni topluma yeni yeni uyanan varlıkları karşılama ve çatışmanın, acının, ıstırabın ve yıkımın ötesindeki bir dünyada yaşamak için gereken yeni yetenekleri anlamak için onlara yardım etme gereksinimi vardır.

Siz, sevgili Işıkişçileri, Kalpten yaşamanın yeteneklerinin öğretmenleri olacaksınız. Dengeyi, sevgiyi ve iyi – olmayı öğreteceksiniz. Koşulsuz sevgiyi ve kabulü öğreteceksiniz. Niyet ve tezahür tekniklerini öğreteceksiniz. Ve bu çalışmayı yaparken, Yeni Dünyanın yeni toplumunu yaratacaksınız.

Bu, gündönümünde (21 haziran) başlayan ve Aralık 2012’de sona eren döngüde sizin yolculuğunuz olacaktır.

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!

_________________________________________________