Messages for July - Turkish

lionsgate.jpg - 62891 Bytes

Painting called "Lion's Gate" by Sim Frantzen.

7:7:7 Enerjileri : Yeni Dünyanın Güzelliğini Yaratmak için 12 Çakralı Çok - Boyutlu Ben'i Bütünleştirme Başmelek Mikail - Celia Fenn kanalı ile

Sevgili Işıkişçileri, siz Aslan'ın Kapısının kutsanmış enerjilerini hissetmeye başlarken, 7:7:7 vorteksinin enerji aktivasyonları ile hazırlanıyorsunuz. Çoğunuz Taç Çakrayı aktive eden güçlü enerjiler hissediyorsunuz, buna tükenme ve boşlukta olma hisleri eşlik ediyor. Çünkü evet, bir kez daha titreşim frekansınız Sirius Kapısı vasıtası ile dökülen yüksek enerjileri kabul etmek için yükseliyor.

Çoğunuz ayrıca üzüntü, öfke ve hatta keder bile hissedebilirsiniz. Bu duyguların ve hislerin sizden akmasına izin verin ve bırakın gitsinler. Bu yılın Aslan Kapısı ile başlayan ilk gerçek "Yeni Dünya" döngüsüne ilerlemek için geçmiş döngünün tüm enerjilerini salıyorsunuz.

Evet, kendi yaşamlarınızda ve küresel olarak değişiklikler göreceksiniz. Ancak huzur içinde merkezinizde durun ve yeni enerjilerin yeni gezegensel ızgaralara topraklanmasını sağlamak için salıverilen şeylerin bırakılması gerektiğini bilin.

Bu zamanda kendinizi ve başkalarını yargılamayın. Sadece, Yeni Realiteye adım atmak için On İki Çakralı Çok - Boyutlu Enerjisel Sisteminizi tamamen aktive etmenizin istendiğini anlayın. Bu, harekete geçmeden önce tüm motorlarınızı ateşlemeye benzer ! Eski enerjinin kalıntılarının olduğu yerde, bunlar serbestçe "yok olur". Ama nazik olun ve bu zamanda başkalarını kabul edin. Hepiniz bu süreçte birliktesiniz ve hepinizin son illüzyonlarınız ve korku realitelerinizle yüzleşmeniz gerekiyor. Hem bireysel hem de küresel olarak kendi yaratımlarınız ve ile bu illüzyonları motive eden gündemlerinizle karşılaşmanız gerekir.

Bu sizin için zor ve acı verici olabilir, ancak bu sizi illüzyonun engellerinden geçirecek ve bu gezegen üzerinde kim olduğunuz gerçeğine götürecek olan son adım olacaktır. Siz güzellik, huzur ve sevgi gezegeni yaratmaya hazır olan materyal formda parlayan ışık varlıkları, insan melekler olarak tamamen ortaya çıkacaksınız. Ve siz bunu tek bir gezegensel aile olarak birlikte yapacaksınız !

Kapı Enerjileri için Hazırlık olarak On İki Çakra Sistemini Bütünleştirmek

ıÜüSevgililer, bu 7:7:7 zamanında, bir mum yakmanızı, içinize gitmek için sessiz bir an bulmanızı ve kendi On İki Çakra Sisteminize bağlanmanızı öneriyoruz.

Kendinizi toprağın üzerinde, ayaklarınız zemine sıkıca ekilmiş olarak görerek başlayın. Bırakın Dünya sizi desteklesin ve beslesin. Ayaklarınızın yaklaşık otuz santim altında bulunan ve Dünyanın ızgaralarına enerjisel olarak bağlandığınız Dünya Yıldızı noktasına bağlanın. Sonra farkındalığınızı Kök Çakranıza götürün ve ister insan, ister bitki, hayvan veya mineral krallığı olsun, gezegen üzerindeki diğer tüm fiziksel varlıklar, aileniz ve yakınlarınız ile bağlantınızı hissedin. Sonra Sakral Çakraya gidin, kişisel "ateşinizi", duygularınızı ve yaratıcılığınızı hissedin. Yaratıcılığınızı ve enerjilerinizi kutlayın ve sonra Solar pleksus çakranıza gidin. Gezegenin zihinsel enerjileri ile bağlantınızı hissedin ve bunun iyi olduğunu hissedin. Bu, İnsan Kollektif zihnini sizin zihninize bağlayan iletişim ve fikirler networkudur (ağıdır).

Sonra enerjileri Kalp Çakrasına yükseltin. Yukardan gelen Ruh enerjisi Aşağıdan gelen Fiziksel enerji ile birleşirken, Koşulsuz Sevginin dalgalarını hissedin. Kabulün, Umudun, Sevincin, İmanın ve Güvenin enerjilerini hissedin. Bu olağanüstü enerjilerde dinlenin ve kendinizi Cennet ve Dünya arasındaki bir "Kalp Bağlantısı" olarak hissedin.

Şimdi Boğaz Çakranıza çıkın. Siz gerçeğinizi konuşurken ve güven içinde yürürken, Rehberleriniz ve Yüksek Benliğiniz ile bağlantınızı hissedin. Alın çakrasında, Üçüncü Gözün sezgisel ve psişik enerjilerin sizin psişik ve algısal yeteneklerinize bağlanmasına izin verin. Siz Işığın Çocuğusunuz - Sihirli Bir Çocuk ! Yüksek zihinsel yeteneklerinizi aktive edin ve özgürlüğünüzü ve sevincinizi hissedin.

Şimdi başınızın hemen üstündeki Yedinci çakranıza gidin. Siz Sirius Yıldız enerjilerinin Yüksek Titreşimlerine açılırken, burada enerjilerin genişlemesini hissedin. Bu enerjilerin Kaynaktan Galaktik Merkez ve Sirius vasıtası ile size aktığını hatırlayın. Bu enerjiler bu zamanda bu Gezegende sizin için elde edilebilir olan İlahi İradenin yen yüksek ifadesidir. Siz enerjileri bütünleştirirken alt yedi çakranızda DENGE yarattığınızı hissedin. Sadece siz dengede ve sakin hissettiğiniz zaman bir sonraki seviyeye ilerlemelisiniz (eğer denge hissedemiyorsanız, denge dışı hissediyorsanız, ilerlemeyin, eğer topraklanmamış ve dengede değilseniz, bundan sonraki adımlar sadece daha ileri dengesizliğe yol açacaktır).

Şimdi Sekizinci Çakranıza yükselin, başınızın otuz santim kadar yukarısında. Kollektif İnsanlığın Arketipik Yüksek Zihnine bağlantınızı hissedin. Burası gücün, hayallerin ve arzuların yeridir. Sadece, kendiniz ve Gezegen için en yüksek hayallerinize ve isteklerinize bağlanmanıza izin verin. Bu çakrayı parıldayan altın ışıkla doldurun ve kendinizi bu ışığı İnsan Türlerinin Kollektif Zihnine aktarırken görün, bu Homo Sapienlerden (alt zihin tarafından tayin edilen) Homo Christoslara (Yüksek Zihin tarafından belirlenen) dönüşüme yardımcı olur.

Şimdi Dokuzuncu Çakraya çıkın ve Gezegen ile enerjisel bağlantınızı hissedin. Siz Işıkişçisisiniz ve Gezegensel Izgaraların koruyususunuz. Koşulsuz sevginizi ve sevincinizi Gezegene aktararak Kristal Izgaraları güçlendirmenize izin verin. Bu güzel ve olağanüstü bir yaratımdır. Mesajınız olun, bu mucizevi zamanda Dünya Gezegeni olarak adlandırılan süregiden yaratılışın bir parçası olmada harikalığınızın ve sevincinizin bir doğrulanması olun !

Onuncu Çakraya ilerlerken, Yüksek Solar Benliğinize açılırsınız ve Yükselmiş Olanların ve Işığın Melek Alemlerinin sevgili varlıklarına girersiniz. Size Yüksek Boyutlardan gelen sevgiyi ve desteği hissedin. Siz Onuncu Çakranızın parıldayan ışığına erişirken, bu varlıkların arasında sahip olduğunuz bilgisine açılın. Daha da yukarı yükselin, On Birinci Çakraya açılın. Bu, Galaktik mirasınızı aydınlatır. Siz Yıldız tohumusunuz ve ruhunuzun özü burada yıldızlardadır. Galaksinin çocukları İlahi Kaynak Enerjisinin adına yaratıcılık ve kendini - kavrama misyonlarına devam ederken, Galaksinin çocuklarından gelen sevinci ve sevgiyi hissedin.

Ve son olarak, siz On İkinci Çakraya gelirken, İlahi kaynağın Kutsanmış Enerjisine ilerlediğinizi hissedin. İlahi Birliğin yerine giriyorsunuz. Siz Tüm Var Olan ile Birsiniz. Bu noktada dinlenin. Enerjilerin Varlığınızı doldurmasına izin verin. Siz Işığın Kalbindesiniz. Siz Işıksınız. Siz Yuvasınız. Siz Sizsiniz. Bu sizin Kim Olduğunuzdur. (Ve siz burada parıldayan ışıkta dinlenirken, bilinçliliğinizin On Üçüncü Çakradaki tüm varoluşun İlahi Gizemine temas etmesine izin verin.)

Şimdi - siz geri dönerken, kendinizin 12 den, 11, 10,9,8,7 nci çakralara yavaşça inmenize ve sonra kendinizi topraklamak için bedeninizden Dünyaya ve Dünya yıldızınıza geri dönmenize izin verin. Tamamen topraklanmanızı ve diğer aktivitelere başlamadan önce bedeninize geri dönmenizi sağlayın.

Şimdi aktive olmuş ve dengede olmalısınız !

Güzelliği Yaratmak için Güzelliği Görmek

Sevgililer, siz bu İlahi Lütuf ve Denge halindeyken İlahi Lütfun armağanı olarak Dünyayı ve onun insanlarını görün. Dünyayı Sevgi ve Sevinç ile görün.

Bu, Dünyanın ıstırap ve acıya ihtiyacı olduğu son illüzyonunu salıvermenin zamanıdır. Bu gerçek değildir ! Ancak geçişi yapmak size bağlıdır - çünkü bildiğiniz gibi, enerjinizi nereye odaklarsanız, realiteniz o olur.

Böylece, eğer yıkımın eşiğindeki yaralı bir gezegen görürseniz, yaratacağınız bu olacaktır. Eğer dönüşümleri günahların ve yapılan yanlışların cezası olarak görürseniz, ıstırap ve acı yaratırsınız.

Ancak - eğer her şeyde Tanrı'nın Lütfunun armağanını görürseniz, yaratacağınız bu olacaktır. Bu "Yeni Dünya" olarak adlandırılır ve Şükran, Sevgi, kabul ve Güzelliğe dayanır. Evet, kendi Varlığınızın ve Diğerlerinin güzelliğini görün ve Öyleyse Olsun !

(Çeviri ; Saffet)

Aslan Kapısı 2005 : Yeni Dünyaya Girmek İçin İllüzyonların Perdesini Parçalama". Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile.

crystalshower.jpg Bu Aslan Kapısı ve Sirius Yıldız kapısı vasıtası ile Yüksek Seviyeli Enerji akışı zamanında, çoğunuz Yeni Dünya’nın Sevgisini ve Sevincini şimdi deneyimlemekten sizi alıkoyanın sadece sizin kendi illüzyonlarınız olduğunu anlayacaksınız.

Bir çok insanı insan formundaki bir Işık Varlığı olarak kendi gerçek özlerini bir Yaratıcı olarak kendi güçlerini anlamaktan uzak tutan son “perde” “İllüzyonun Perdesidir”. Bunlar, sınırlamaya ve hapsetmeye ve güçsüzleştirmeye hizmet eden, zamanlar insanlar tarafından üstlenilen inançlar ve fikirlerdir. Gezegende aranında, illüzyonların yaradılışı ve manipulasyonu vasıtası ile insanlığı manipüle etmeyi arayanlar vardır. Siz kendi gerçek doğanıza uyanırken, kaçının güçsüzleştirme ve korkuyu sürdüren böyle illüzyonlara gücünüzü verdiğinin farkında olacaksınız.

İllüzyonların Perdesi

Sevgili Işıkişçileri, illüzyonun doğasını düşünelim. “Gerçek” veya “hakikat” olarak ortaya çıkan bir şeydir, ancak öyle değildir. İnsanları gerçek veya realite olmayan bir şeye inanmaya yönlendirmek için dizayn edilen akıllı bir yaratımdır.

Şimdiki günlerinizin kontrol sistemlerinin çoğu İllüzyonların Perdesinin gücü üzerine çalışır. Çünkü uyanık ve farkında olmayan insanlar korku ve endişe vasıtası ile kontrol edilebilirler. Hayatta kalma korkuları insanlarda büyük endişe yaratır ve siz kendi Yüksek Veçheniz ile a– ve eğer yaratmak istediğiniz buysa, her zaman güvende olduğunuz ve korunduğunuz gerçeği ile - temas içinde olmadıkça, kendi güç ve kazanımları için illüzyonları yaratanlar tarafından manipüle edilebilir ve “yanlış yönlendirilebilirsiniz”.

Gezegen üzerindeki en güçlü ve binlerce yıldır beslenen illüzyonlardan biri, dualite ve çatışma illüzyonudur. Bu savaş ve mücadele “insan koşulunun” “kaçınılmaz” parçasıdır. Öyle değildir ! Gerçek şu ki, insanların büyük çoğunluğu huzur ve uyum içinde yaşamayı arar. Gezegendeki en derin ihtiyaç ve istek budur. Kontrol etmeyi arayanlar, hayatta kalma korkuları ve duyguları ve öfkeleri kamçılama üzerine oynayarak ve yanlış inançlara ve korkulara dayanan savaşlar yaratarak, her zaman insanları manipüle ettiler. Ve bir çok insan kitlesel medyada “gördükleri” veya “işittikleri” her şeye inanırken, bir çağ içinde bu asla daha kolay olmadı. Gerçekte, sevgililer, İllüzyonların Perdesinin doğasını anlamayı çok hızlı öğreniyorsunuz !

İllüzyonlara neden olan bir başka inanç, bir “kurtarıcının” her şeyi değiştirmek için geleceği inancıdır. Bu da dualitenin bir illüzyonudur, çünkü sizin güçsüzleştirilmiş olduğunuz ve sizi kurtarmak ve sizi kendinizden korumak için daha büyük bir güçte bir varlığa veya varlıklara gereksiniminiz olduğunu öne sürer. Sevgililer, güçlü öğretmenler gelirler ve giderler, ve bilinçliliği yükseltmeye yardımcı olurlar, ancak görmeyi dilediğiniz değişimleri yaratmak bir Aile veya Kollektif olarak size bağlıdır. Burada olmanızın nedeni budur. Indigo ve Kristal Çocukların gezegeninizde enkarne olmasının nedeni budur. Birlikte değişimleri yaratacaksınız ! Sevgililer, daha fazla gücü olan herhangi biri tarafından yapılacak olan, illüzyonları sunanlara gücünüzü vermeyin. Siz güce sahipsiniz ! Sınırlama illüzyonlarını parçalayın ve gücünüzü alın. Kollektif olarak Yeni Dünyayı Siz yaratacaksınız. Ama bu güçsüzleştirici illüzyonları parçaladığınız zaman.

Gerçek : İllüzyonların Ötesi

Gerçek şu ki, Yüksek Boyutlardaki bizler, insanlar dualiteyi ve kontrolü keşfederken ve tekamüllerinin parçası olarak güçlerini verirken sabırla izlemekteyiz. Kim olduğunuzun kaçınılmaz gerçeğini kabul etmeye ve sizi sınırlı ve güçsüz tutan illüzyonları ve korkuları salıvermeye hazır olana kadar sabırla bekledik.

Çünkü, gerçekte, siz maddi boyutları keşfetmek ve bu boyutların içinde yaratmak için Maddi Form alan Işığın Ebedi ve Sınırsız Varlıklarısınız. Siz Tek Işık ailesinin parçasısınız ve hepiniz mümkün olan en iyi şekilde büyümeyi ve tekamül etmeyi arıyorsunuz. Belki dualiteyi ve güçsüzleştirilmeyi bir büyüme yolu olarak düşündünüz – ancak şimdi sınırlamaları ve anlaşmazlıkları salıvermeye ve Birliğin ve Tekliğin ve Sevginin bilinçliliğine geri dönmeye hazır olduğunuzu düşünüyoruz. Bir Gezegenin Çocukları olduğunuzu ve hepinizin huzurun, güvenliğin ve büyümenin aynı hedeflerini aradığınızı kabul etmek miras kalan illüzyonların perdesini delmeyi ve Birliği ve Tekliği ve Sevgiyi bulmayı sağlar.

Güçlü ve Yaratıcı olduğunuzu ve Tüm Var Olan’ın İlahi Özünün bir parçası olduğunuzu bildiğiniz bilinçlilik halini almak “Mesih Bilinçliliği” olarak bilinir. Vaat edilen “Mesih’in ikinci gelişi”, her biriniz Kim Olduğunuza uyandığınız zaman size gelir. Mesih bilinçliliğinin tohumunu içinizde taşıyorsunuz ve uyandığınız zaman, o Sevginin Altın Çiçeği gibi açılır. Gerçek şu ki, Siz Meshedilmiş Olanlarsınız veya Kristal Olanlarsınız. Yeni Çocuklarınızın, Kristal veya Meshedilmiş Çocuklarınızın size getirdiği mesaj budur. Siz Homo Kristossunuz … Yeni Dünyayı yaratacak olan yeni İnsanlar. Uyandığınız zaman Kim Olduğunuzun gerçeği budur, sevgililer. Bırakın çocuklarınız sizi bu realiteye götürsün, çünkü gerçekte kim olduğunuzun bu olağanüstü perspektifine uyanmak bir çocuğun derin masumiyetini gerektirir. Mesih enerjisine sahip olduklarını iddia edenlere gücünüzü vermeye gereksiniminiz yok , çünkü doğrusu bu Aslan Kapısı zamanında “Mesih Bilinçliliğini” talep etmek her birinizin hakkıdır.

Birlik ve Çeşitlilik : Son Paradoks

Kendisini manipülasyon ve kontrolden kurtaran ve arzu ettiğiniz Gezegensel yuvayı yaratan Işığın Güçlendirilmiş Varlıklar olduğunuz gerçeğini kucaklarken, ayrıca Çeşitliliğinizin/Farklılığınızın ve Karmaşıklığınızın gerçeğini de kucaklarsınız.

Gezegen, parmak izleri kadar eşsiz olan ve kartaneleri kadar kendi şekillerinde çeşitli ve güzel olan eşsiz bireyler olan insanlarla dolu. Dualitenin karşılaştırma ve yargılama yaratan sınırlayıcı alışkanlıklarını salıverdiğiniz zaman, İnsan Ailesinin çeşitliliğini kutlamaya ve haz almaya başlarsınız. Ve bu kutlamadan karşılıklı saygı ve tolerans ve birbirini keşfetme arzusu ortaya çıkar. Çatışma ve korku ve mücadele ile değil, Sevgi ve Paylaşım ile.

Gezegen üzerindeki her bireyin Saygı ve Sevgiye değer olduğunu kavradığınız zaman kendinizi GÜÇLENDİRİRSİNİZ. Gezegen üzerindeki her birey daha büyük bir ailenin parçası olarak sevildiğini ve saygı duyulduğunu hissettiği zaman, çok uzun süredir işlenen ve yerinde tutulan illüzyonların perdesini salıvermiş olursunuz.

Aslan Kapısının armağanı, çoğunuzun bu zamanda İllüzyonların Perdesini delecek olmanızdır. Gezegen üzerindeki her bir insanın Gerçeğe girme ve sonunda illüzyonların Perdesinden ilerleme fırsatına sahip olabilmesi için, Sevginin, Ailenin ve Paylaşımın enerjisini taşıyacaksınız. Sizden gücünüzü vermenizi isteyen herhangi bir şey veya Herhangi biri SEVGİden değildir ve İllüzyon Perdesinin parçasıdır.

Gerçek şu ki, siz Işığın ve Sevginin Güçlendirilmiş Varlıklarısınız. Seçtiğiniz hayalleri, Ruhun ve Yüksek Veçhenizin desteği ile Bireysel ve Kollektif olarak tezahür ettirebilen Güçlü Yaratıcılar. Bunlar Huzur ve Sevgi ve Sevinç Hayalleri olsun. Aslan Kapısı enerjisinin, kontrol etmeyi arayanlar tarafından korkuya dönüştürülmesine izin vermeyin. Sevgi ve Huzur yaratımlarınız Sirius Yıldız Kapısının İlahi Enerjisi tarafından tezahüre getirilerek güçlü olsun. Çünkü bu zamanda Sevgiye ve Sevince odaklanırsanız, doğuştan hakkınız olan mucizeleri yaratırsınız. Yeni Dünyayı yaratırsınız. Yeni Dünya hazzını almak için tam şimdi burada !

(Çeviri ; Saffet Güler)