Eylül 2005 İçin Mesajlar

newvicky.jpg - 79190 Bytes
Image by Vicky Mansvelt

Kutsal Yerler Yaratmak : Yeni Dünyayı Topraklamak : Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

Sevgili Işıkişçileri, geçişin bu çalkantılı ve zor zamanında, ne kadar çok insanın Beşinci boyut realitesinin yoğunluğu ve yakınlığı ile mücadele ettiğinin daha da çok farkında olacaksınız. Gördüğünüz gibi, o kadar çok insan sanki hala Üçüncü Boyutta imişler gibi yaşamaya çabalıyorlar, geçen yüzyılda işleyen fikirlere ve kavramlara sarılıyorlar, ancak bu artık onlara hizmet etmiyor. Ve bu zihin karışıklığı ve öfke ve korku yaratıyor.

Sizin içine ilerlediğiniz Beşinci ve Altıncı Boyut realitesinde, yaşam dinamiktir, hızlı – ilerler ve yoğundur. Bu akışta dengenizi korumanın ve sürdürmenin en iyi yolu Yüksek Bilinçliliğin enerjisini tutabileceğiniz/taşıyabileceğiniz Kutsal Yerler yaratmaktır. Çünkü, siz Yüksek Bilinçliliği taşıdıkça, Yeni Dünyayı o yere çekersiniz. Ve siz Yeni Dünyanın ve Yüksek Bilinçliliğin niyetini taşıdıkça, diğerlerinin yeni Beşinci Boyut Realitesine geçişini yapmasını sağlayan o köprü olursunuz.

Kutsal Yer Yaratmak

Kutsal Yer, enerjinin Yüksek Bilinçliliğe ve Spiritüel Amaca adandığı herhangi bir yer olarak tanımlanabilir.

Yeni Dünyada, tüm gezegen Kutsal bir Yer olacak. Bunu imgeleyin, sevgililer, Yüksek Bilinçliliğe ve Spiritüel Amaca adanmış tüm bir gezegen !

O (yeni dünya) gelecek, ama şimdilik, her biriniz bu Yeni Dünya’nın bir parçasını bulunduğunuz yerde yaratabilirsiniz. Ve siz bu yeri yaratırken ve diğerleri ile bir bağlantı kurarken, ayrıca benzer bir enerji yaratırsınız, Yüksek Bilinçliliğin ve Sevginin olağanüstü bir ızgarasını birlikte dokumaya başlarsınız ve en sonunda bu Yeni Dünya olacaktır. O, Cennetten “ortaya çıkmayacak”, siz Kutsal Yerlerin Gücünü anlamaya başladıkça, onu tezahür ettireceksiniz.

Kutsal Yer Nedir

Çoğunuz Kutsal bir Yerin bir tapınak veya bir kilise, cami veya spiritüel ritüellere adanmış bir yer olduğunu düşündünüz. Ancak, sevgilileri bu geçmişte idi. Beşinci Boyutun şimdiki enerjisinde, eviniz Kutsal Yeriniz olmalı.

Evet, nerede yaşadığınız önemli değil, burası Yüksek Bilinçliliğe, Spiritüel Amaca ve Sevgiye adanmış bir yer olabilir. Bu realiteyi ne zaman yaratmaya karar vereceğiniz size bağlıdır. Bir Yaratıcı ve bir Işık ve Sevgi Varlığı olarak, sevgili ruhlar, Kutsal bir Yerde yaşamayı hak ettiğinizi düşünmüyor musunuz ?

Kutsal Yerinizi Yaratmak

Evinizi Kutsal bir Yere dönüştürmek için, öncelikle düşük titreşimli enerjileri temizlemeye niyet etmelisiniz ve sonra yaşadığınız yeri Yüksek Bilinçliliğin enerjisine adamaya niyet etmelisiniz. Bu, sakin, düzenli ve huzur dolu bir çevre yaratacağınız anlamına gelir. Yüksek Veçheniz bu süreçte size yardımcı olacak.

İlk adım muhtemelen temizliği içerecektir. Yaşadığınız yeri size artık hizmet etmeyen tüm eski enerjilerden temizlemek. Evet, sevgililer, bahar temizliğinin ve artık size hizmet etmeyen her şeyi toplayıp atmanın zamanıdır. Onları sevgiyle kullanabilecek birilerine verin.

Sonra, sadece yararlı, sevgi dolu, rahat ve Yüksek bir Amaca hizmet eden eşyaları içeren temiz ve hafif bir yere sahip olduğunuzda, yaşadığınız yeri Yüksek Bilinçliliğe adayabilirsiniz.

Kutsal Bir Yeri Kutsamak

Ritüellerin ve törenlerin önemi ve kullanımı Kutsal bir Yeri kutsamak ve adamak için mükemmel bir yoldur. Basit ve yine de zarif, bu tür ritüeller niyet ve inayetin enerjisini yaratır.

Sizin ritüeliniz bir mum yakmak ve kendinizin yazdığı bir kutsamayı söylemek kadar basit olabilir. Ya da arkadaşlarınızı davet etmeyi ve eviniz için bir adanma ve kutsama töreni yapmak isteyebilirsiniz.

Sonra, bu yeri yarattığınızda, evinizi Meditasyon, Dolunay ritüelleri, Dua ve Kutlama için kullanın. Yemeden önce besinlerinizi kutsayın. Uyandığınız zaman ve uykuya dalmadan önce meditasyonda minnettarlığınızı ifade etmeyi hatırlayın. Yoga yapın. Dans edin. Şarkı söyleyin. Yaşadığınız yeri Yüksek Bilinçliliğin enerjik Sevinci ve Sevgisi ile doldurun.

Sevgililer, bu güçlü bir görevdir. Ne kadar çok ev Kutsal Yer olursa, Yüksek Bilinçliliğin enerjisi o kadar güçlü şekilde gezegende topraklanmış olur.

Bu yapabileceğiniz bir şeydir. Her birinizin yapabileceği bir şeydir. Yeni Dünya için yaşadığınız yere sahip çıkın. Ve, geçişin karmaşa ve kaosunda, eviniz topraklanmış ve sakin hissetmeyi deneyimleyeceğiniz huzurun ve istikrarın limanı olacaktır.

Güçlü bir bütün yaratmak için tüm diğer küçük parçalar ile birleşecek olan Yeni Dünyanın küçük bir parçasını yaratacaksınız. Bireyin gücü asla şimdikinden daha etkili ve daha mükemmel olmadı ! Siz kim olduğunuzu yansıtan dışsal bir realite yaratarak içsel realitenizi ifade etmeye hazırsınız, sevgili Işıkişçileri. Bu dönüştürücü ve olağanüstü süreçte size büyük Sevinç diliyoruz !

(Çeviri ; Saffet Güler)

Mesaj 2 : Başmelek Mikail’den Ekinoks Mesajı : "Sevinç Armağanı": Celia Fenn kanalı ile

greentemple.jpg Sevgililer, bu geçiş ve değişim zamanında, size Sevinç armağanı sunuluyor !

Çoğunuz, yaşamın daha zor ve daha stresli olduğunu hissedebilirsiniz. İnsanlar günlük yaşamla mücadele ederken gerilimler ve endişeler artıyor. Çoğunuz “Sevinç nerede ?” diye soruyor Sevgili Işıkişçileri, Sevinç niteliği içinizde yaşayan bir şeydir. Kendi ruhlarınızın içindeki İlahi Öze bağlantınızın bir ifadesidir. Kalbinizi dolduran bir histir ve dışsal durumlara bağlı değildir.

Elbette, etrafınızdakiler mutlu ve sevinçli olduğunda sevinçli olmak kolaydır. Ama tam şimdiki meydan okuma, etrafınızdakiler korku ve öfke içinde kayıp göründüklerinde bile Sevinç armağanını kabul etmek ve taşımaktır.

Belki, sevgililer, eğer Sevincin doğasını tartışırsak, kendi yaşamlarınızda bu armağana nasıl erişeceğiniz sizin için açık olur. Ve ayrıca, tam şimdi neden bu kadar çok görünür negatif enerji olduğunu anlarsınız.

Beşinci Boyut Farklıdır !

Evet, sevgili Işıkişçileri, kendinizi içinde bulduğunuz bu yeni yer, geçmişte Üçüncü Boyut bilinçliliğinizde deneyimlediğiniz enerjilerden çok farklı enerjilere sahiptir. Üçüncü Boyut Kafanın – Mantıklı Düşünmenin ve Mantık Kararlarının – alemi idi. Her şey “iyi” ve “kötü” dualitesine analiz edildi ve deneyim bu temele göre kabul veya reddedildi. Beşinci Boyut Kalbin, Hislerin, Sezgilerin ve Sevgiye ve Güçlendirmeye dayanan Seçimlerin alemidir. Bu realitede, hisler ifade edilir ve akar ve deneyim analiz edilmesi ve yargılanması gerekmeyen, yalnızca olduğu için kabul edilen bir armağandır. Seçimler bu deneyimlerden ortaya çıkan ve yeni deneyimlere götüren hislere bağlı olarak yapılabilir.

Ancak, tam şimdi bir çok kişinin kafasının karışık ve endişeli olmasının nedeni budur. Kafanın veya zihnin analitik “çözümleri” artık herhangi bir sonuç getirmiyor. Bireysel bedenin yeni Beşinci – boyuta ait Enerji Sisteminde, büyük yoğunlukta dalga (akım) hisleri. Gezegendeki çoğu insan, enerjiyi Kalpte dengeleme yeteneğini öğrenmek ve hislerini takip etmek zorunda olduklarından, bu akışların yoğunluğu ile başa çıkamıyor.

Bu noktada, bir çok kişi hala dualitede düşünüyor ve şu andaki enerjileri “kötü” olarak ve görünene kaosu negatif olarak yargılıyor. Ancak, sevgililer, siz sadece Birlik ve Sevgi Bilinçliliğine ilerlemeyi ve Kalbin seçimlerini kullanarak yoğun Beşinci – boyut akışını kabul etmeyi öğreniyorsunuz. Kafanız sizi başarısızlığa uğrattığında, Kalbiniz sizi ileriye götürecek.

Sevinç – Kalbin Seçimi

Şimdi, sevgili Işıkişçileri, Beşinci Boyutun Kalbe dayalı olduğunu kavradığınız zaman ve Kalp yoğun şekilde hissedildiği zaman, bu günlerde neden o kadar çok güçlü duyguların ve hislerin ifade edildiğini anlayacaksınız. Evet, bu çoğu zaman negatif olarak ifade ediliyor, ama bunun nedeni, çoğu insanın bu enerjiyi dengeye nasıl dönüştüreceğini ve böylece Sevinci almayı anlamamasıdır.

İlk adımın Kabul olduğunu söyleyelim. Eski enerji Üçüncü – boyuta ait paradigmalara dayanan, yaşamınız için bazı planlara uyma veya beklentilerin nasıl olması gerektiği geresksinimini salıverin. Beşinci Boyut Farklıdır ! Size akanı kabul edin ve onu yargılamayın. Her şey için Barış, Sevinç ve Bolluk niyetini taşıyın ve bunun geleceğini bilin. Ancak, sabırlı olmaya hazırlanın ve bu geçiş zamanını olduğu haliyle kabul edin.

İkinci olarak, yoğun şekilde hissetmeye hazır olun ve hassaslığınızı güç olarak kabul edin. Daha önce hissedilmemiş olan Kalpteki Sevecenliğin/Duyarlılığın derin seviyelerine ulaşıyorsunuz. Zihniniz ile yargılamayı bıraktığınız ve derin hislerin eylemlerinize rehberlik etmesine izin verdiğinizde, Şeylerin Hassas ve Duyarlı Kalbini takdir etmeyi öğreneceksiniz.

Ve sonra – Minnettarlık ve Dinginliğe ilerleyin. Kendi özünde Sevincin size verebileceğimiz en yakın tanımı Minnettarlık ve Dinginliktir.

Hangi görünümde olursa olsun, Tüm Var Olan’ın ve Her Şeyde yaşayan Tanrı Özünün Bilgeliğini kabul ettiğiniz zaman minnettarlık ortaya çıkar. Şimdiki gibi, zor olarak deneyimlenen zamanlar bile Bilinçliliğin Yüksek Seviyelerine köprüdür ve kendi kutsamalarını taşır. Gezegene büyük kutsamalar getiren bu derin değişimleri deneyimleyebildiğiniz için minnettarlık duyun. Kaynağın Sevgisi Her Şeye ilerle – Şimdi bile!

Ve sonra, Tüm Var Olan için minnettarlık hissedebildiğiniz zaman, Dinginlik ve Huzur bulursunuz. Korku ve endişe reaksiyonları yerine derin sukünet hissedersiniz, Her Şeyin Kalbindeki Büyük Gizemi ve Harikaları algılamaya başlarsınız. Evrenin Kalbindeki Büyük Sevgiyi hissedersiniz ve Her Şeyin Sevgi olduğunu ve yaşamınızdaki her şeyin bir şekilde Sevginin ifadesi olduğunu bilirsiniz.

Bu fark edişin Kalbinizi açmasına izin verdiğinizde – Sevincin Armağanını kabul edersiniz. Ve bunu başkalarına aktarabilirsiniz.

Bu sizin içinizde, en derin Kalbinizde, ortaya çıkmayı ve ifade edilmeyi bekliyor !

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!