The Indigo to Crystal Transitional Crisis

by Celia Fenn

INDIGO'DAN KRISTALE GEÇIS KRIZLERI

Celia Fenn

Basmelek Mikail tarafindan, çok - boyutlu farkindaliga hizli geçis deneyimine veya bilinçliligin Indigo halinden Kristal haline geçis deneyimine maruz kalan bir çok insana yardim etmek için bu makaleyi yazmam istendi.

Geçisi göreceli olarak nazik sekilde yapan insanlar var, ama geçis gerçeklesirken bir kriz deneyimleyen bir çok insan vardir. Bunlar genellikle daha yüksek boyutlara açik olmayi seçmis olan insanlardir. Bu seçim, rasyonel (mantikli) zihin tarafindan yapilmis mantiksal bir seçim degildir, Dünya'nin kendisinin mevcut geçis enerjilerine yanit olarak yapilan bir ruh seçimidir. Böylece, bazan kisi psikolojik, duygusal ve bedensel degisimlere itilir, onlar bu degisimlere mantikli bir açiklama bulamazlar. Bu, bir krize neden olabilir. Deneyimim su ki, ortodoks doktorlar ve psikologlar kisinin deneyimledigi sey hakkinda fikirleri olmadigi için çok az yardimci olabiliyorlar. Testler negatif çiktiginda, kisinin isterik oldugu veya topraklanmamis oldugu veya hatta sizofrenik oldugu düsünülüyor.

Bu geçis çogunlukla spiritüel yolda olan ve geçisleri idare etmek için daha iyi donanimli olan insanlara oluyor. Ancak, ayrica deneyimim su ki Indigo Çocuklar, onlarin spiritüel farkindalik durumu ne olursa olsun, geçisin dogal (kendiliginden olan) deneyimine veya daha yüksek boyutlarin farkindaligina ani geçise özellikle hassaslar. Ayrica Indigo ergenleri arasinda oldukça genel olan herhangi türde ilaçlarin kullanilmasinin, kisi etkilerle basetmeye gerçekten hazir olmadan önce bu geçissel krizleri çogu zaman hizlandirdigini ilave etmeliyim.

Asagida krizler veya ani geçis sürecinde deneyimlenen belirtilerin bir listesi var :

a.. Insanlara ve çevreye ani asiri hassaslik. Daha önce sosyal ve aktif olan bir kisi aniden tasitlara kapali olan alisveris bölgelerinde veya restoran gibi kalabalik çevrelerde bulunmaya dayanamadigini görür.

b.. psisik yetenek ve farkindalikta artis. Bu, en sikça baskalarinin içsel düsüncelerini ve hislerini "isitmek" yeteneginde tezahür eder. Eger, kisi diger herkesin de onun kendi düsüncelerini ve hislerini okuyabildigini imgelerse bu telaslandirici olabilir. Ayrica, bazi çevrelerdeki veya insanlardaki negatif enerjiye asiri hassaslik, daha önceden yakin olan bazi kisilere tolerans göstermekte yetersizlik olabilir.

c..Bu artan hassaslik panik ataklara veya endise ataklarina götürebilir. Bunlar herhangi bir anda olabilir, kisi gece uyandigi zaman bile. Çogu zaman kisi bir neden aramasina ragmen atak için geçerli bir neden yoktur.

d..Kisi uzun zaman periyotlari boyunca, sadece oturarak ve hiçbir sey yapmayarak kendisini "bölgeden çikmis" bulabilir.bu daha önce çok enerjik ve aktif olan kisiler için sinirlendirici olabilir. Bu, daha yüksek boyutlarda daha fazla zaman geçirmek ve 3 ncü ve 4 ncü boyutlarda daha az zaman geçirmek için sadece bilinçliligin ayarlanmasidir. Bununla ilgili olarak öncekinden daha uzun uyku ve dinlenme gerekir ve genel bir yavaslama gerekli olur.

e..Insan varliklarin tahribati ile ilgili obsessif endiseler (kirlenme, kaynaklarin azligi, yaratiklar, teknoloji vs). Bunun nedeni çok - boyutlu bilinçliligin grup zihninin tüm seviyelerine erisebilmesidir, türlerin yasamini sürdürmeleri ile ilgili korkulari ve endiseleri tasiyan bölümler dahil. Kisi çogu zaman kendi yasamda kalmasi ile ilgili oldugu için, onlar grup zihninin veya morfogenetik alanin bu bölümü ile rezonansa girmeye egilim gösterir.

f..Nelerin oldugunu anlamak için saplantili bir ihtiyaç, zihni asiri aktif hale getirir ve kisi zihnini kaybetmekten veya "yanip tükeneceginden" korkar. Ayrica delirme ve gelecekte günlük yasami ile basa çikamama korkusu olur. Tekrar, psikologlar ve doktorlarin çok az yardimci olabildigi görülüyor.

g..Nedensiz depresyon veya kriz durumlari. Bu çogu zaman sadece, bilinçliligin saliverilmesi gereken eski enerji tabakalarindan temizlenmesidir. Deneyimi yeniden yasamaya veya "isleme tabi tutmaya" gerek yoktur, sadece bedenin enerjiyi salivermesine izin verin. Sürece sabirli olun ve onun geçecegini bilin.

h.. Bölünmüs uyku modelleri, çogu zaman gece 3 kez uyanmak veya sadece saat 03 te uyanmak. Yine, bu sadece etkinligin yeni döngülerine bilinçliligin ayarlanmasidir. Daha yüksek bilinçlilik çogu zaman gece daha etkindir, çünkü daha alt boyutlar bu zamanda sessizdir.

i..Bedende garip elektriksel enerji dalgalari hissetmek. Kristal beden inanilmaz sekilde hassastir ve günese ait ve aya ait dalgalari, kozmik dalgalari, galaktik merkezden gelen enerjileri hisseder. Çogu zaman bu enerjiler,daha yüksek enerjileri tasimasi için bedenin "hatlarinin yeniden dösenmesi" isleminde yardimci olurlar. Deneyim sonucu konusarak, bunun nasil rahatsiz edici olabilecegini biliyorum. Ancak beden en sonunda bu enerji dalgalari ile basetmeye alisir. Dolunay zamani bunlarin daha yogun oldugunu kesfedeceksiniz. Bu fenomenle basetmenin buldugum en iyi yolu disari çikmak ve yalin ayak topragin üzerinde durmak ve enerjinin bedenininzden geçip dünyaya aktigini imgelemektir.

j..Genellikle toksin gidermek ile ilgili olan fiziksel duyumlarin ve deneyimlerin tüm bir araligi (dizisi/çesidi). Kristal beden toksin tutmaz, herseyin ondan akmasina izin verir. Gerçekte Kristal olmanin sonuç olarak ustaligi (hüneri) sadece herseyin ondan geçmesine izin vermek ve hiçbir seyi tutmamak. Çikarmanin/ayirmanin mükemmel durumu. Ancak bu asamada beden ister fiziksel olsun, ister duygusal veya zihinsel, yillarca birikmis "toksik" atigin saliverilmesine gereksinim duyar. Saliverme daima fiziksel beden vasitasi ile olur, bu asiri yorgunluk, özellikle kalçalarda ve dizlerde eklem agrilari, özellikle kafatasinin dibinde basagrilari ve boyun ve omuz agrilari olarak belirti gösterir.

k.. Bas dönmesi ve "ferahlik". Bunun nedeni sizin bilinçliligin "daha yüksek" durumlarinda olmanizdir. Bu seviyelerde olmaya alismaya ve ayni zamanda topraklanmis kalmaya gereksiniminiz var. Bu hisler günes patlamalari ve dolunay zamani ile artmaya egilim gösterir.

l.. Artan istah ve kilo alma. Bunun nedeni, bu islemi güçlendirmek için bedenin çok fazla miktarda enerjiye ihtiyaci olmasidir.

m..Perdenin ötesini görme yetenegi. Bu, bir realite olarak ruhlarin, devalarin, E.T.lerin ve meleklerin farkinda olmak ve onlarla iletisim kurmaktir. Eger kisi bu tür diger boyutlara ait farkindaliga alisik degilse çok korkutucu olabilir.

Geçisin Üstesinden Gelme Ustaliklari Verebilecegim en iyi ögüt islemi kabul etmek ve direnç göstermemektir. Kendi geçisim yaklasik 18 aydir sürüyor. Anahtarin kabul oldugunu kesfettim. Bir gün uyanacagim ve tekrar "normal" hissedecegim umudunu muhafaza ediyordum. Bu, bir daha asla ayni hissetmeyecegimi ve yeni yerimde daha rahat hissedebilecegim ve daha iyi basa çikabilecegimi kabul ettigimde idi. Sonra bu yeni durumun macerasini veya pozitif tarafini kesfetmeye baslayabilirsiniz.

Asagida bu geçis krizleri ile bas etmek için bazi tavsiyeler var :

a..Varliginiza olmakta olan sey ile baris içinde olun. Siz Kristal bir varlik oluyorsunuz. Bunun için baska bir deyim "Meshedilmis varlik"tir, bu 9 boyuta ve belki 13 boyuta ful erisebilen çok - boyutlu bir varlik anlamina gelir. Bu noktada benim deneyimim bazi insanlarin sadece 5 nci Boyuta açildigi, digerlerinin 6 nci Boyuta gittigidir. Eger 6 nci boyuta geçebilirseniz , o zaman bu yasamda muhtemelen ful 9 boyut farkindaligina ulasirsiniz, eger çok yakin gelecekte degilse. Ne güzel bir nasip ve kutsama !!

b..Kendinize nazik olun ve kendinizi besleyin. Hatirlayin, bir Kristal varligi olarak "anne" enerjinin ve "baba" enerjinin esit dengesini tasiyorsunuz. Anne, yeni - dogmus bir bebek olarak kendinizi beslemenizi söyler, çünkü gerçekte siz yeni dogmus bir bebeksiniz. Gücünüzde büyümek ve yeni çevrenizin ustaliklarini ögrenmek için zamana gereksiniminiz var. Güven burada çok önemlidir. Ben kendi geçisimi, çok az kaynaklari olan kendi isimde bekar kendini - destekleyen biri olarak yaptim. Fiziksel durumumun hayatta kalmak için yeteri kadar para kazanmami engelleyeceginden çok korktum. Ama yine de süreçten geçtim ve hala kendi evim var ve her zaman yeteri kadarina sahibim..

c..Eger geçisin belirtilerine yardimci olabilirseniz herhangi türde bir ilaç almayin. Açik olarak, sagliginiz için ilaç almaya devam ediyorsaniz, o zaman buna devam etmeye gereksiniminiz var. Ancak her hangi türde eglenceye ait haplar almayin, bunlar islemi kötülestirir/agirlastirir ve daha yüksek boyutlarda "bir yerlerde" kaybolabilirsiniz. Ayrica anti - depressanlar ve sakinlestiriciler kullanmadan basa çikmaya çalisin, yine, eger bunlari kullanmaya devam ediyorsaniz (bu tür bir tedavi görüyorsaniz) tibbi tavsiyeye gereksiniminiz var ve onlari birakmayin. Alinacak en iyi yol homeopatik ve naturopatik ilaçlar almaktir ve Çiçek Özlerinin de çok faydali oldugunu kesfettim.

d..Kalabaliklardan ve kalabalik yerlerden kaçinin. Yorucu ve toksik çevrelerde uzun süre harcamak yerine ihtiyaçlarimi karsilamak için haftada bir saat "siki alisveris" dönemi uyguluyorum. Kademeli olarak bu çevrelere maruz kalmaya daha fazla tolerans gösterebileceksiniz. Burada anahtar, süphesiz, çevreden etkilenmek yerine, kendi huzurunuzu ve uyumunuzu muhafaza etmektir, gerçekte siz çevreyi pozitif sekillerde etkilersiniz. Kristal kisi her zaman pozitif enerjiyi muhafaza eder ve tasir, ancak dengenizi kazandiginizda ve kolayca tekrar insanlarin arasinda hareket edebildiginizde inanilmaz derecede güçlü sekillerde bu enerjiyi kullanmayi ögreneceksiniz.

e..Topraklanmis ve merkezlenmis kalin. Daha yüksek boyuta ait farkindaliga alismakta olanlar için bu çok meydan okuyucu olabilir. Çogu zaman bas dönmesi ve ferahlik hissedeceksiniz. Ancak yasamin fiziksel ve topraklanmis yönlerine ful dikkat göstermeye çalisin. Burada anahtar egzersiz yapmak, yürümek, yemek yapmak ve sanatsal mesguliyetlerdir. TV nin önünde veya bilgisayar oyunlarinin basinda saatler harcamayin. Bunlar sadece topraklanmamis olmaya hizmet eder.

f..Yapabildiginiz kadar çok Dogada zaman geçirin. Taze havada ve günes isiginda zaman harcamanin yeni bedenlerinizi güçlendirdigini göreceksiniz. Ayrica devalar sizin islemlerinizi desteklemek için oradadir.

g.. Basit seyler yeyin ve mümkün oldugu kadar çok taze sebze ve meyve yeyin. Kahverengi pirincin ve sebzelerin bu yeni beden için en iyi gida türü oldugu rehberlerim tarafindan bana söylendi. Mamafih, arzularinizi yerine getirin - caninizin çektigini yeyin. Bu diyet yapma zamani degildir. Bedeniniz içinden geçtiginiz süreclere yakit olmasi için çok miktarda beslenmeye gereksinim duyuyor. Kilo da alabilirsiniz, ama bunun geçisin bir parçasi oldugunu kabul etmeye gereksiniminiz var.

h.. Son olarak - Geçisinizi kutlayin. Siz Galaktik insan oluyorsunuz, insan tekamülündeki bir sonraki adim ! Siz dogustan gelen hakkinizi aliyorsunuz. YUVAYA HOSGELDIN, INSAN MELEK

Çeviren: Saffet Güler

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.