Aralık 2005 İçin Enerjiler

Kozmik Güneş Doğuşu

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

sunrise4.jpg - 27409 Bytes
"Sunrise 4" by Fred Casselman. www.earthecho.com

Sevgili Işıkişçileri, Aralık ne büyük bir ay olacak ! Büyük Merkezi Güneşten gelen Kozmik Işık ve Parlaklığın Dalgaları Dünya’nın yeni Kristalin ızgaralarına sel gibi akacak. Dönüşümün m otoru olan Pluto, bundan sonraki iki yılın “Büyük Uyanışını” başlatacak olan dönüştürücü enerjinin güçlü akımını sağlayarak, Büyük Merkezi Güneş veya Galaktik Merkez ile yakın kavuşuma girecek. Evet, doğrusu, sevgili Işıkişçileri, Dünya şimdi bilinçlilikte büyük bir sıçrama için hazır. Her gün gezegendeki ışık ve parlaklık artıyor.

Bunu “Kozmik Güneş Doğuşu” olarak adlandıracağız, çünkü Büyük Merkezi Güneşten gelen parlak ışık Yeni Dünya veya “Altın Çağ”ın başlangıcı olacak olan büyük uyanış için hazır olan gezegeni aydınlatmak için yükseliyor. Sevgili Işıkişçileri, 2006 ve 2007’de, milyonlarca insan, kendilerini Yeni Dünyanın Krist alin Izgaralarına topraklamaya hazırlarken, onların bilinçliliğini Yüksek Boyutlara yükseltmeyi kolaylaştıracak olan Rainbow Köprüsü (Gökkuşağı Köprüsü) olacaksınız. Yükselişin İlk Dalgası ve önde gidenleri olarak siz yolu hazırladınız ve diğerlerinin takip edebilmesi için Işık Köprüsünü taşıyorsunuz.

Bu periyotta iki odak noktası olacak – 12:12:13 yıldız kapısı ve Gündönümü.

12:12:13 Portalı

Büyük Merkezi Güneşten gelen parlak Kozmik enerjiler Dünyaya akarken, Kolektifin bilinçliliği yükselir. Yükseliş işçilerinin ilk dalgası olan sizler, grup olarak, Bilinçliliğin Dokuzuncu Boyutuna gireceksiniz. Burada farkındalığınızı Mesih bilinçliliği seviyesinde demirleyeceksiniz. Nasıl bir Armağan ! Geçiş yapan yetişkinlerin ilk büyük grubu şimdi önceden Mesih Işığını taşıyan kutsanmış Kristal Çocukları karşılıyor ve birlikte Kollektif için Mesih Bilinçliliğinin portallarını açıyorsunuz.

Bundan sonraki iki yılda, bir çok insan sizi bu seviyeye takip edecek. Burada, Gezegenin hizmetkarları, Yeni Dünyanın ekolojisinin koruyucuları olarak işinizi kucaklayacaksınız. Siz bu geçişi yaparken, içinizde doğayı dengeleme ve koruma arzusunu hissedeceksiniz. Tüm insanlığı kendinizle parıldayan güzelliğin ve parıldayan sağlığın Dünyasına götürmek. Bu, İnsanlık Kollektif Bilinçliliğini, bu parıldayan Dünyanın var olduğu yere yükseltirken, tezahür etmeyi bekleyen Yeni Dünyadır.

Ve öyledir, sevgili Işıkişçileri, bu zamanda üzerinde düşünmeniz için size sunduğumuz üç söz cük veya kavram var…. Tamamlanma, Gizem ve Çocuk.

Tamamlanma, ilk dalga olarak siz yükseliş çalışmanızı tamamlarken, sizinle ilgilidir. Siz Dokuzuncu Boyuta ulaştınız ve 10 ncu, 11 nci ve 12 nci seviyelerdeki Yükselmiş Üstatlar ve Melekler tarafından korunuyor ve destekleniyorsunuz. Kendinizi, geçen seneden ve geçen gündönümünden kalmış olan herhangi kalan çalışma ve sorunları tamamlarken ve bitirirken bulacaksınız. Ağustosta, Aslan Kapısı portalında gelen Turuncu – Pembe ışın alt çakraları temizleme ve dengeleme kendi çalışmasını yaptı ve şimdi siz Kristal ızgaralar ile berrak ve harika bir şekilde çalışmak için güçlendirildiniz. Yeni enerjileri ızgaralara sağlam şekilde demirleyebilmeniz ve dengeyi tutmanız ve insanlık için tam şimdi köprü olmanız için, ruh ailelerinizi bulmanız ve Işık toplulukları oluşturmanız öncesinden daha da önemlidir.

Çoğunuz yorgun ve biraz kayıp hissediyor olabilirsiniz. Özellikle şimdi parıldayan ışığı hissetmiyor olabilirsiniz. Ancak, son yıllarda çok çalışmış olduğunuzu ve bilinçlilikte büyük bir değişimin önde gelenleri olduğunuzu anlamanızı istiyoruz. Şu anda taşıdığınız potansiyelin tam kavrayışına ilerlemek için zamana gereksiniminiz var. Her şey farklı ve siz bir Kristal veya Meshedilmiş varlık olmanın gerçekte ne anlama geldiğini keşfetmeye başlarken, iki dünya arasında olduğu gibi, bir tür Araf’tasınız.

Bu ayrıca, Gizemin doğasıdır. Tüm Yaşamın Kutsal doğasının ve Büyük Gizeminin Kabulüne girmek. Her Şeyin Işığının ve İlahiliğinin görülmesine ve algılanmasına izin vermek. Şimdiden itibaren, gerçekten mantıklı açıklamalara gereksiniminiz olmayacak, çünkü kalbiniz Gizemin doğasını anlayacak ve Sonsuzluğun Güzelliğini ve İnayetini kabul edecek. Çünkü, Mesih Bilinçliliğinin ötesinde, Sonsuzluğun portalları yatar ve her şeyin Gizemi Kozmosun içindedir. Kutsal Gizem.

Ve son olarak, sevgililer, Çocuk ! Noel olarak bildiğiniz festivale yaklaşırken, bu zamanın kutsal doğasını hatırlamanızı vurguluyoruz. Bu, bu çağın ilk avatarı olan Mesih çocuğun doğumunu kutlar. Bu zamanda, “Meshedilmiş çocuğun”, Sihirli Çocuğun ortaya çıkışını, Işığın Ortaya Çıkışını kutlayın. Ve sonra, enerjiyi sizinle tutan o Meshedilmiş çocukların güzelliğini kutlayın – Kristal çocuklar ! Uyanmış ve tam olarak Işık içinde – bu sizin için bir Işık Festivali olsun !

Gündönümü : 21/22 Aralık

Dünya mevsimlerin yeni bir döngüsüne girmeye başladığında, Gündönümünün kutsal festivali ile yıl sona erer. Kuzeyde, kışın ortasıdır, güneyde yazın ortasıdır. Bu noktada, güneyde en uzun günü ve en kısa geceyi, kuzeyde en kısa günü ve en uzun geceyi deneyimlersiniz. Bu çok önemli bir noktadır, şeyleri geçiş yaptığı ve yeni bir döngünün başladığı noktadır.

Kuzey Yarıkürede, Gündönümü olayı geçmişte, Pagan insanların “Işığın doğumu” olarak kutlanırdı, ve bir Ateş Festivali olarak kutlanırdı. Hristiyanlık kurulduğu z aman, ışık festivalinin ateş sembollerinden çoğu, örneğin mumlar, Mesih ekmek ve şarap ayinine dahil edildi. Böylece, sevgililer, bu yılın festivali gezegenizde doğan Işığın Kutlaması ve Mesih bilinçliliğinin yolculuğunun zirvesi olsun. Bu ekstatik anda, hem Yükselişi, hem de “İkinci Gelişi” kutlayabilirsiniz, çünkü yükselişinizin tamamlanması ile Kristal çocukların, Mesih Işığının gelişi bir kez daha Gezegende parıldar. Gündönümü ile başlayacak yeni döngü Gezegen üzerinde yeni Mesih Bilinçliliğinin ilk döngüsü olacak ! Gelen yıllarda herkes tarafından hissedilecek !

Aralık Ayında Hatırlanacak Tarihler

Aralık Ayında Deneyimleyebileceğiniz Bazı Hisler