Aralık 2004 için Enerjiler : Dönüşümün Dansı ve Lemurya Cennet Frekansının

Geri Dönüşü 12:12 Yıldız kapısı üzerine Başmelek Mikail’den Özel Bir Mesaj Celia Fenn

voyager.jpg - 143827 Bytes

Sevgililer, yıl sona yaklaşırken, size Sevincin ve umudun özel bir mesajını getiriyoruz. Realitenizde açılan/ortaya çıkan Mucizeler var ve Aralık 2004’ün çok önemli olaylarını sizinle paylaşmak bize büyük zevk veriyor. Bu realiteyi siz yarattınız, çünkü buna hazırsınız ! Bu, gezegeninizin yükseliş yolculuğunda harika doruk noktasıdır.

12 Aralık’ta, 12:12 Yıldız kapısında, Lemurya Cennet Frekansı Dünyanın frekans spektrumuna geri salınacak. Bu, gezegenin insanları olarak sizin dualitenin ve karanlığın Atlantis entegrasyonlarınızı tamamladığınız ve Lemurya uygarlığının ve kültürünün belirleyici enerjisi olan Kalbin ve Ruhun Birliğine geri dönmeye hazır olduğunuz anlamına gelir.

12 Aralık’ta Galaktik Merkez etrafında Dünya ile ilgili önemli gezegensel hizalanmalar olacak. Galaktik Merkez veya Büyük Merkezi Güneş sizin ve gezegeninizin tekamülünü yöneten Işık ve Enerji Işınlarının yayıldığı yerdir. O gün, Güneş Yay Burcunda 20 derecede olacak, Ay Yay burcunun 19 – 27 derecesi arasında geçişte olacak, Merkür Yay burcunda 15 derecede olacak, Pluto 21 derece ve Galaktik Merkez 26 derecede. Ayrıca Ay “Yeni Ay” fazında olacak, 26 Aralıkta Dolunayda en yüksek noktaya ulaşacak olan enerjilerin yeni bir döngüsünü başlatacak.

Büyük Merkezi Güneşten gelen enerjiler etrafında gezegenlerin bu kümelenmesi Yükseliş sürecinde Dönüşümün lokomotifi olan Pluto tarafından güçlendirilir. Bu zamanda, gezegenler Aquamarine (mavimsi yeşil) Renkli Işının parçası olan Lemurya Cennet Frekansının enerjisine odaklanacaklar ve manyetize edecekler. Bu enerji 12:12 Yıldız kapısına odaklanacak ve Güneş Yay burcunda 26 derecede Galaktik Merkez ile hizalandığı 18 Aralık’ta doruk zoktasına ulaşacak. Bu noktada, Aquamarin Işın ve onun Lemurya enerjileri dünyanın Kristalin Izgaralarına ve kendi Kristalin Bedenlerini geliştirmiş olan tüm varlıklara tamamen bütünleşecek.

18 Aralık’ta Venüs Yay burcuna 2 derecede girecek, Sevginin Gezegenini Dönüşümün Dansına getirecek. Isis ve Ra, 2004 Venüs Geçişinin ve 8 Ağustos Sirius Yıldız kapısının son ödüllerini kutlayacak. Bu noktadan itibaren, Gezegen üzerinde bir kez daha Cenneti yaratmak mümkün olacak.

21/22 aralıktaki Gündönümünde, Güneş Yay burcunda 29 derece ilerleyecek, Oğlak burcuna doğru ilerleyecek. Ancak Lemurya Cennet Frekansını taşıyan Aquamarin ışık dalgalarını iletmeye devam etmek için Büyük Merkezi Güneşe hala yeteri kadar yakın olacak. Bu, gezegeniniz için nasıl bir kutsama ve bir mucize. Cennet Dünyada tekrar doğuyor ! Bizimle kutlamanızı istiyoruz !

dolphins2.jpg Lemurya titreşimi kendi doğal yuvasını önce gezegeninizde kadim Lemurya’dan tüm kalanlar olan Hawaii’de bulacak. Hawaii gezegeniniz ve insanları için büyük bir spiritüel merkez olacak. Okyanuslarınızda yüzen Yunuslar ve Balinalar da yeni titreşimi tutmaya ve gezegenin Kristalin Enerji Izgaralarına aktarmaya yardımcı olacaklar. Onlarla çalışın – onlar Işık Çalışmasının bu yeni aşamasında sizin yardımcılarınızdır !

Ve böylece Yeni Yıl için sizden büyük Sevinç ve Beklenti ile ayrılıyoruz ve Dönüşümün heyecan verici macerası Her Biriniz için önünüzde yatıyor !

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.