21 nci Yüzyil Için Yeni Dünya Sifa Teknikleri

Celia Fenn (NOT ; DNA ile ilgili çizimleri http://www.starchildascension.org/starchild/healing.html sayfasinda görebilirsiniz)

afdaisy.jpg - 29275 Bytes

Son birkaç yilda büyük degisimlerden geçmekteyiz. Bu degisimler fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel bedenlerimizi etkiledi. Bu degisimler nedeni ile, siz Yeni Dünyaya girerken geçis ve iyilesme süreclerinizde size yardimci olmasi için Basmelek Mikail bu bilgiyi gönderdi. Gelecegin Sifa ve Dengeleme islemleri geçmistekilerden farkli olacak. Ve bu anlasilabilirdir, çünkü bizim yeni Kristal bedenlerimiz Eski Dünya biyolojik formlarindan farkli sekilde fonksiyon görür.

Asagida tartisilacak olan temel farklar, Kristal varliklarin tamamen aktive olmus ve baglanmis DNA erisimine sahip olmalari ve kendi Enerji veya Dalga Formu Modellerinin temel Kutsal Geometri Kaliplari ile çalisabilmeleri ve onlari istedikleri gibi degistirebilmeleridir.

Eski Dünya Sifa Yaklasimi

Önceki Sifa teknikleri ve türleri çogu zaman travmayi saptamaya ve onun üzerinde çalismaya dayaniyordu. Bu, auradaki ve fiziksel bedendeki “enerji bloklarini” bulma ve bunlari saliverme seklinde yapilabilirdi.

Bu, kisinin enerji alani ve fiziksel varliginda enerji akisini restore etmek ve fonksiyon yapmasini saglamakta etkiliydi ve simdi de etkilidir. Ancak, bu, Eski Enerji Kalibi olarak adlandirdigimiz seyin içinde çalisir ve bunu sürdürür.

Bu, DNA nizin içinde depolanmis Insanin fonksiyon görme modelidir ve size anne babanizdan aktarilmistir, onlara da kendi anne babalarindan aktarilmistir. Bu DNA, Dünya enkarnasyonunuzdaki deneyiminizin yaratilmasinda sizin bir birey olarak erisebileceginiz ve çekebileceginiz tüm yanlis fonksiyon ve hastalik aile kayitlarini içerir.

Hastaligin bu fiziksel tezahürleri çogu zaman günah ve karma duygusal ve zihinsel inanç modellerine ve bunlarla iliskili olan suçluluk, cezalandirma ve “borç ödeme” inanç sistemlerine baglidir, hatta bunlarin ürünüdür. Bu inançlar ayrica duygusal ve zihinsel seviyelerde DNA ya kodlanmistir ve birlikte “Eski Enerji Kalibini” olustururlar.

Böylece – eger sifa ve dengelenmeden geçerseniz – eger siz “insan kosulunun” veya “deneyiminin” kabul edilmis parçalari olarak dejeneratif hastalik ve rahatsizlik içeren bir kalibi hala çekiyorsaniz, bu gerçekten etkili olmayacaktir.

DNA niz ve Mükemmel Sagligin Kalibi

DNA nizin dogasini ve fonksiyonunu Spiritüel bir perspektiften anlamak sifa enerjileri ile en etkili sekilde nasil çalisilacagini anlamaniza yardim eder.

Insanin DNA ismin verdigi sey, gerçekte her bir enkarnasyon ve ömür için kutsal geometrik kalibi içeren ve depolayan engin bir kütüphane veya bilgi merkezidir.

Fiziksel Beden Fiziksel araç için DNA kayitlarini içerir – ancak süptil veya enerji bedenlerinizin her biri benzer bir set DNA kayitlarini içerir.

Çogu Eski Dünya Insanlari sadece Fiziksel, Duygusal ve Zihinsel Bedenlerinin DNA kayitlarina bagli idi. Spiritüel veya Kozmik DNAlarina bagli degillerdi.

Kristal hale geçisin bir parçasi, Spiritüel veya Kozmik DNAsini içermesi/katmasi için varligin “yeniden baglanmasi (reconnection) veya “hatlarin yeniden baglanmasidir”. Bu, Kristal Varligin hem kendi bireysel varligi için hem de Gezegen, Günes Sistemi ve Galaksi için DNA kayitlarinin ful setine – ayrica Akasik kayitlar olarak bilinir – erisime sahip olmasi anlamina gelir. Bu asamada, çogunuz bunlara erimse kapasitesine sahip olmayacaksiniz, ancak ful potansiyelinize geçerken ve degisirken bunu gelistireceksiniz.

Böylece – Kristal hale geçise izin vererek DNA niza baglandiginizda – bu Gezegen üzerindeki Insan Varliklar için Orijinal Dizayn olan Mükemmel Sagligin ve iyi – olmanin Kalibina erisebilirsiniz.

Bu (mükemmel sagligin kalibi), sizin kendi DNA kayitlari setinizdedir, ayrica Gezegenin kendi DNA kayitlarinin parçasi olan Insan Türleri için Genel Dizayn Kalibindadir. Siz, “Kaynak Koduna” veya Orijinal Dizayna kadar DNA zincirini geriye dogru izleyerek bu Kaliba erisebilirsiniz veya bu Mükemmel Kalibi yasamakta olan Gelecek Ben’iniz ile baglanmak için, Gelecege ilerleyebilirsiniz. (bu zinciri takip ederek).

DNA ve Kutsal Geometri – Dünyadaki Organik Yasam modeli olarak Bes Nokta Simetrisi

Bu Gezegendeki Organik Yasamin Kalibi Bes Nokta Simetrisi veya Besgen ya da Pentagram olarak bilinen seye dayanir.

Burada verilen DNA sekline bakarsaniz – besgen veya pentagram modelini görürsünüz. Ve DNA nin bu Fractal (kesirli) Matematiksel dizayni on adet dairesel model içerir (2x5). Bu, tipik sarmal olusumundaki fiziksel DNA nin iki iplikçigini temsil eder.

DNA nin bu Fractal dizayni veya modeli Materyal Planda Mükemmel Saglik için erisim veya koddur.

21 nci Yüzyil Kendi – Kendine Yardim Teknikleri

Bu bilgiyi kullanarak, asagidaki teknikleri kullanarak kendi iyilesmeniz ve dönüsümünüz ile çalismak mümkündür.

Meditatif duruma veya Alfa haline gevseyin ve kendinizi mükemmel saglik içinde imgeleyin. Bedeninizde, bunun bu enkarnasyonda aktarmayi istediginiz Kalip veya Model oldugu izlenimini birakiyorsunuz/hissini veriyorsunuz. Yüksek Benliginizden ve Rehberlerinizden, yanlis fonksiyon gören Eski Dünya Kalibinizi, Mükemmel Saglik için yeni Kristal Kalip ile degistirmekte sizinle çalismasini isteyin. Yukarida verilen DNA resimlerini kullanarak, Dünya Gezegeni üzerinde Mükemmel Saglik için Orijinal Dizayn Kalibina erisebilmeniz için Yüksek Benliginizden ve Rehberlerinizden, tüm DNA kodlarinizi baglamasini veya “ateslemesini” isteyin. Orijinal Dizaynin mükemmelligi ile baglanana dek, bu kayitlar zinciri boyunca geriye ve ileriye dogru gidebildiginizi imgeleyin. Sonra bu kaliba ilerlemek için yardim edilmesini tekrar isteyin ve onu simdiki andaki Enerji Formunuz olarak kabul edin/benimseyin. Siz Enerji ve Isik ile çalisiyor oldugunuz için, ayrica sifa ve meditasyona yardimci olmasi için renk kullanabilirsiniz. Çok – boyutlu Kristal veya Mükemmel Saglik Kalibina erisimi temsil eden “yeni” renkler Altin, Gümüs, Aquamarin, Macenta (kirmizi ile eflatun arasinda bir renk), Bakir veya Kirmizi/Altin, Indigo – Mor ve Açik Kirmizi – Turuncudur. Bu renklerin bedeninizden aktigini ve bedeninizdeki her hücreyi aktive ettigini imgeleyin. Müzik ve Ses ile çalisin. Eger nasil tonlama yapacaginizi biliyorsaniz, bedeninize ve enerji alaniniza berrak ve güçlü tonal frekanslari tonlamayi kullanin. Bilmiyorsaniz, sizin için Mükemmel Sagligi temsil eden sakin ve uyumlu, huzurlu frekanslari tasiyan müzigi seçin. Psiseniz eski enerjiye tutunmaya “yatirim” yapabileceginden, direnç ile karsilasmaya hazir olabilirsiniz. Bu islemin parçasi olarak kavramak ve salivermeye ihtiyaciniz olabilecek hastaliga ve rahatsizliga gereksinim için derin bilinçalti nedenlere sahip olabilirsiniz.

Kendinize sormaniz gerekebilir : “Rahatsizlik ve hastalik modeline tutunma nedenim nedir ?” Ve ayrica direnci salivermek için neyi bilmeye gereksiniminiz oldugunu Içsel Rehberliginize ve Yüksek Benliginize sorun.

“Hatlarin (tellerin) Yeniden Dösenmesine” ve Geçislere Hazir Olun

Teorik olarak, Kaliplari aninda degistirebilir olmaliydiniz. Ancak, bozulmus ve yanlis fonksiyon gören modellerin uzun tarihi insan varliginin fiziksel ve spiritüel fonksiyonunda bazi degisikliklere neden oldugu için, anlik bir degisim muhtemelen sisteme “darbe” indirir ve bireyde çok büyük soka neden olur.

Bu nedenle, bir Kaliptan digerine geçis kademeli olarak yapilmali. Kapanmis olan meridyenlerin açilmasi ve bu bedeni veya formu tezahüre getirecek yeni enerjileri tasimak için yeni meridyenler veya enerji kanallarini yaratma anlamina gelen hatlarin yeniden dösenmesi isleminden kademeli olarak geçmek için Yüksek Melek veçheleri size yardimci oluyor.

Anlayin ki ,siz yanlis fonksiyon yapan modellere geçtiginizde ve DNA nizin veçhelerini ve enerji meridyen sistemlerini artik kullanmadiginizda, bunlar köreldi ve “nesli tükendi”. Simdi, siz DNA kodlarini atesleyerek bu enerjilere yeniden erisirken bedenlerinizde enerji sistemleri yeniden canlandirilmali ve yeniden – olusturulmalidir.

Bu çok gerilimli ve tüketici bir islem olabilir, bunun aninda basarilamayacagini ummaya gereksiniminiz olacak ve degisimlerin fiziksel semptomlarini deneyimleyeceksiniz.

Hatlarin Yeniden Dösenmesinin ve Kaliptaki Geçislerin Semptomlari

Bunlar, bu islemin bir parçasi olarak deneyimleyebileceginiz bazi semptomlardir :

En heyecan verici semptom yüksek bilgi ve bilis seviyelerine erisimdir. Bu siklikla psisik yetenegin hizli bir açilisi olarak deneyimlenir, Spiritüel DNAya veya yüksek Seviyelerin Kodlarina erisimden baska bir sey degildir. Ancak, eger çok hizli gerçeklesirse zihin karistirici ve korkutucu olabilir. Bundan zevk alin, ama topraklanmis ve mantikli kalin. Gece uyuyamama ve saat 03 te uyanma. Bu, sistemin yeni yaratilan ve açilmis meridyenlerden akan enerjinin fazlasi ile asiri enerjilendigini gösterir. Beden titresebilir ve kollardan ve bacaklardan geçen “elektrik akimlari” hissi olabilir. Bu, enerji alaninda yeni enerji meridyenlerinin açilmasinin ve tüm varliga artmis enerji akisinin aktarilmasinin belirtisidir. Omurgada yakici agri veya karincalanma/ürperme hissi. Bu, çakralarin her biri yeni enerji sistemi içinde “on line” olurken, enerji akisinin omurga kolunu boyunca bütünlestigini gösterir. Duygusal semptomlar endise ve depresyonu içerebilir. Eski korku enerjilerinin saliverilmesi ve onun yerine yeni modellerin konulmasi gerekir. Insanlar saliverilmesi çogu zaman çok zor olan ve sevgi ve güvenlik ve güven inanç sistemini almasi zor olan böyle korku ve endise aliskanliklari gelistirdiginden, bu siklikla bir direnç noktasidir. Z,h,nsel bedende degisimler ve bu seviyede hatlarin yeniden dösenmesi siklikla sindirim bozukluklarina ve agriya neden olur. Ayrica, eski enerjiler salinirken ve bedenden atilirken, bu ishali de içerebilir. Siklikla beden gögüs ve sinüslere odaklanan, grip türü semptomlar deneyimler. Bu, Spiritüel DNAnin Fiziksel, Zihinsel ve Duygusal seviyelerdeki çakra sistemleri yeniden baglanma ve hatlarin yeniden dösenmesi isleminde kalp, bogaz ve alin çakralari seviyelerinde yogun temizligi gösterir. Her zaman sorulan büyük soru sudur “Bu ne kadar sürecek ?”

Bu geçis için “sabit, belirli” bir zaman periyodu yoktur. Tamamlanmasi yillar sürebilir. Eski Enerji Kalibindan Yeni Enerji Kalibina geçise ugramayi kabul etmis olan cogu insan hala geçis yapma islemindedir.

Ancak, yukaridaki teknikleri kullanarak ve bu geçis islemi ile birlikte – çalisarak islemi hizlandirabilirsiniz. Ayrica, asagida tartisildigi sekilde fiziksel sistemi güçlü tutarak.

Islem Için Destek

Eger asagidaki bu temel adimlari izlerseniz, ayrica geçis islemine yardimci olursunuz :

Bedeninize yeterli uyku ve dinlenme saglayin. Geçis ve hatlarin yeniden dösenmesi islemleri gerilimli ve tüketici olabilir. Beslenme. Iyi beslenmeye çalisin ve proteince zengin dengeli bir diyetiniz olsun. Beden, DNA kodlarini atesleme ve sistemin hatlarini yeniden döseme isleminde amino asitleri kullanmaya devam edecek. Besin destekleri ve Sifa Çareleri (Ilaçlari) : Bu islemler için en iyi sifa yardimcilari Çiçek Özleri, Tissue (doku) tuzlar ve Kutsal Feslegen (Holy Basil) olarak adlandirilan Ayurvedik bitkisel bir bilesimdir. Bach Çiçek Özleri her yerde elde edilebilirdir. Bunlarin “Kurtulus Ilaci” hizli geçislerin stresine ve travmasina yardimci olur. “Hardal” depresyona faydalidir, “Mimulus” ve “Apsen” endise ve korku durumlarina faydalidir. Tissue (doku) Tuzlar en iyi sekilde tüm 12 tissue tuzlarin bir bilesimi olarak kullanilir. Bunlar ucuzdur ve bedenin degisimine ve yenilenmesine yardimci olurlar. Holy Basil (Kutsal Feslegen) Hindistan’da aydinlanma ve spiritüel genisleme islemi sirasinda sagligi sürdürmek için geleneksel olarak kullanilan Ayurvedik bir bitkisel destektir. Bu destek fiziksel bedeni destekler ve isigi ve enerjiyi daha kolaylikla ve hizli sekilde getirmesine yardim eder.

Hawaii’deki Sirius Enstitüsünden Ses Dalgalari, DNA ve Yunuslar Üzerine Daha Ileri Bilgi Tetrahedron, LLC Health Science Communications for People Around the World

NEWS RELEASE Date Mailed: October 5, 2004 For Immediate Release Contact: Elaine Zacky-208/265-2575; 800/336-9266

Uzmanlar DNA ile Yunus – Insan Iletisimleri ve Önemli Sifalari Birbirine Bagliyor

Puna, Hawaii – Hawaii’nin Büyük Adasindaki Sirius Enstitüsündeki Cetacean (yunus ve balina) arastirmacilari ekibine göre, yasamin mavikopyasi olmasinin ötesinde, DNA yeni kesfedilen yunuslar ile insanlar arasindaki iletisimlerde güçlü bir rol oynuyor.

Oradaki süregiden bir inceleme bu deniz memelilerinin genetik çifte sarmali etkileyebilen ve dogal biyoteknoloji kullanabilen ses sinyalleri alip aktardigini gösteriyor, yunuslar kendilerine yakin yüzen insanlari “sonogenetik olarak” iyilestirebiliyor.

Insan – yunus Vakfinin bu kolundaki bir çok bilim dalini kapsayan on dört yillik inceleme, geleneksel olarak “yasamin mavikopyasi” oldugu düsünülen DNAnin ifadesinin (disavurumunun) yunuslar tarafindan üretilen ses ve elektromanyetik alanlar ile degistirilebildigini gösteriyor. Arastirma yöteticisi Dr. Michael Hyson ve digerleri tarafindan DNA : Kutsal Spiralin Korsanlari (Tetrahedron, LLC ; 1-888-508-4787) de bu ay yayinlanan çok sasirtici bir rapor, yunuslar ve insanlar arasindaki biyoakustik etkilesimler sirasinda DNAnin sarmallanmis dizaynini, titresme eylemini ve “elektrogenetik” fonksiyonlarini inceliyor.

Yunuslarin DNA vasitasi ile insan bedeni üzerindeki akustik ve elektromanyetik etkileri çogu zaman yunuslara dokunarak yüzenler tarafindan bildirilen önemli iyilesmelerin nasil gerçeklestigini en iyi açiklar.

Yeni arastirmalar, genleri kimyasallar veya ilaçlardan daha çok “açan” ya da “kapatan” enerjilenmis ses ve isik dalgalari ve parçaciklari ile DNA nin aktive oldugunu gösteriyor. Ayni sekilde, genetik miras DNAnin elektromanyetik matrisini olusturan özel su molekülleri vasitasi ile “biyoakustik olarak ve elektromanyetik olarak” enerjisel olarak aktarilir. Piramitler, altigenler ve besgenler gibi sekilerle sahip bu hidroelektrik yapilar sifa islemlerini yönetir. Bu durumda, yunus – yardimi terapisi deniz alti çevresinde gerçeklesir – bu çevre, arastirmacilara göre enerjisel etkileri güçlendiren insan kani serumuna elektrokimyasal olarak benzerdir.

Yunus baligi yardimi ile su altinda dogumun öncüsü ve Commonwealth’i yaratan Sirius Enstitüsünün kurucusu Paradise Newland’a göre bu bulgular yunus baliklari ve balinalarin “deniz insanlari” olarak yeni görünüsünü destekliyor.

Cetacea (yunus ve balinalar) milyonlarca yildir kompleks lisanlara sahip oldu, herhangi bir yerdeki en büyük yaratiklar arasinda en büyük beyinlere sahiptir, ve dostluk, isbirligi ve hatta insanlarla partnerligin geçmisine sahipler, diyor Paradise. Bayan Newland’a göre bu gerçekler kanunlar yapma, yunuslari ve balinalari “bilinçli varliklar” olarak tayin etme ve onlara “insan yasalari altinda tam koruma” verme gereksinimini destekliyor.

The Commonwealth Cetacean korunmasini, türler – arasi iletisimi ve onlarin dünyamiza katilimini artirmayi tesvik etmek için bu bilimsel ve politik gündemi ilerletiyor.

Dr. Hyson not ediyor, “40 yildir yunuslarla deneyimler bana yunuslarin çogumuzdan daha “insan” oldugunu gösterdi. Onlar empatik, telepatik ve çogu zaman insanlarin iyilesmesine yardim etmeye istekli. Bu arastirmayi, Avustralyali Aborijin insanlarin yasamak için insan haklarini kazanmalarina benzer sekilde bir islem ile Cetacea’lara haklarini vermek için yardimci olmasi için kullanacagiz.”

Dr. Hyson’un yunus – yardimi ile terapilerinin mekanizmasi üzerine arastirmasi 550 sayfalik yeni bir kitapta toplanmis (29.15 $), kitapçilardan edinebilirsiniz.

(CEVIRI ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.