Temmuz 2005 İçin Enerjiler

Aslanın Kapısının Açılışı: Yüksek Bilinçliliğe Portal

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

gate.jpg - 27291 Bytes

Sevgililer, Yüksek Bilinçliliğe ve Yeni Dünya’ya tekamülünüzde büyük heyecan ve sevinç noktasına ulaştınız. Gelen Temmuz ayında Aslan’ın Kapısı olarak bilinen Sirius yıldız kapısının yıllık açılışını deneyimleyeceksiniz.

Bu yıl Sirius kapısının enerjileri olağanüstü derecede güçlü ve gezegen üzerinde büyük dönüşüm için lokomotif olacak. Haziran ayında dengeyi tutma olağanüstü çalışmanızdan sonra, şimdi ödülünüzü kabul etmeniz isteniyor. Gezegen, bilinçliliğinizi çok – boyutlu varoluşun yüksek harmoniklerine yükseltecek olan enerjileri almaya hazır. Gezegen beşinci ve altıncı – boyuta ait topluluğun realitesini tezahür etmeye başlamaya hazır.

Sevgili Işıkişçileri, bu Temmuz ayında çok odaklanmış olmanızı istiyoruz. Niyetinizi Yeni Dünya vizyonunu taşımaya odaklayın. Gezegen olarak geleceğiniz olarak dengeye odaklanın, koşulsuz sevgiye ve kabule odaklanın, huzura ve sevince odaklanın. Sonra, dönüştürücü yıldız enerjisi dalgalarının sizi yıkadığını hissederken, bu enerjiyi en yüksek amacı için, sizin İlahi Bilinçliliğin yeni seviyesine kendi dönüşümünüz için kullanmak için güçlendirileceksiniz.

Üçlü Yedi Vorteks

Yeni Ay yeni bir ay döngüsü açarken, Temmuz için enerji geçişleri 6 Temmuzda başlayacak. Bunu 7 temmuzda, üçlü bir 7 vorteks izleyecek. Bu, rakamların harmonikleri zaman – uzay sürekliliğinde bir vorteks yarattığı zaman gerçekleşir. Böylece, 7 Temmuz 2005 nümerolojik bir üçlü 7 yaratacak. [ 7.7.2005 = 7.7. (2+5=7)= 7.7.7 ]

Sevgili Işıkişiçileri, bu Temmuz ayında Aslanın Kapısı Portalı vasıtası ile akacak olan elmas ışığı bedenlerinize almak için yedinci Çakralarınızı, Taç Çakralarınızı açmak için ideal zamandır.

Ancak, sizden Yüksek seviyelerin ve spiritüel açılımın farkında olmanızı isterken, enerjiyi TOPRAKLAMANIZI istiyoruz. Enerjiyi Dünya’nın Kristal Izgaralarına topraklamak ve enerjiyi tüm insanlar için, henüz uyanmamış olanlar için bile elde edilebilir yapmak sizin işinizdir. Bu, bir çok varlıkların Yeni Dünyanın Kristal Realitesine uyanmasına bir uyarı (dürtü) olarak hizmet edecektir.

Böylece, sevgili Işıkişçileri, meditasyon yaparken, dört elementi getirmek için kristaller, su, tütsü ve mumlar kullanmanızı öneriyoruz. Ateş seremonileri ve kristal seremonileri yapın. Atalarınızın yaptığı gibi – onlar enerjileri dünyaya toprakladılar – hekimlik (tıp) tekerlekleri ve mandalalar ve labirentler inşa edin. Bu etkinlikler enerjileri “topraklamanıza” yardımcı olur ve onları sizin zihinsel ve spiritüel bedenlerinizden toprağa iletir. Bu sizi gezegene bağlamaya hizmet eder ve enerjinin başkalarının kullanması için elde edilir olmasını sağlar.

Aslanın Kapısının Açılışı

Aslanın Kapısı, Dünya’nın enerji alanını aktive eden en güçlü yıldız kapısıdır. Kadim Mısırlılar tarafından bilinirdi ve Mısırlılar Yeni Yıllarını Temmuzun 26 sında kutlarlardı. Bu kutlama göklerde Sirius’un “helezoni (sarmal) yükselişi” ile işaretlenirdi. Bu, Sirius’un erken sabah güneşi ile birlikte yükseldiği zamandır. Güneş yükselirken parlak bir yıldız olarak görünür. Mısır’da yeni yaşam ve bolluk için müjdeci olduğu anlaşılan güneşin ve Sirius’un hizalanması idi, çünkü bu ayrıca yıllık taşkınlar getiren ve Mısır’ın insanları için gıda ve ürün üreten Nil nehrinin yükselmesi ile birlikte gerçekleşirdi.

Ancak, yukarda nasılsa, aşağıda öyledir. Mısır’ın rahipleri ve bilge insanları, bu bolluğun Galaktik Merkez ile ilişkili olan Güneş ve Sirius’un hizalanması ile Dünya’ya akan güçlü yıldız enerjilerinden geldiğini bilirdi. Aslanın Kapısı vasıtası ile bu enerji akımı dünyayı, tekamülünün süregiden döngülerinde bir sonraki seviyeye yükseltir.

Bu olay ayrıca Güneşin Zodyakın beşinci evi olan Aslan burcuna, Yaratıcılık ve Tutkunun Solar burcuna ilerleyişi ile birlikte gerçekleşir. Bu nedenle Aslanın Kapısı olarak adlandırılır. Aslan veya Aslan takımyıldızı, Sirius Yıldız kapısına girişi gözetim altında tutar.

Aslanın Kapısı 2005 : Tanrıça veya Cennet matrisini Aktive Etmek Sevgili Işıkişçileri, siz Yeni Dünyanın tezahürüne doğru çalışırken, bu yılın Aslanın kapısının sizin için özel bir önemi var.

Mart ayında, önce Hawaii’de, sonra küresel olarak Tanrıça veya Cennet matrisinin gezegensel topraklanmasına yardım ettiniz. Bundan sonra, Tara tanrıçalarının İlahi Disil enerjileri, matrisi tutmanız ve topraklamanıza yardımcı olmak için geldi.

Şimdi, Sirius Yıldız Kapısı yeni yıldız enerjilerini takdim ederken, bu enerjiler yeni matrise akacak. Tanrıça matrisi Aslanın Kapısının enerjisi ile aktive olurken, mucizeler ve sevinç göreceksiniz.

Ancak, bu güçlü bir enerjidir, Aslanın enerjisi ve ona saygı ve derin hürmet ile davranmanızı istiyoruz. Bu, Sirius Kapısının “giriş kapısı” vasıtası ile varlığınıza kabul ettiğiniz kendi solar ve yaratıcı enerjinizdir. Canlı, yaratıcı ve tutkulu enerji akışına izin veren bir kapının içinizde açılmasının bilincinde olun ve bu işlemi onurlandırın. Bu sizi yaratıcı ve tutku dolu benliğinizin en yüksek ifadesine yükseltir.

Satürn, Dolunay ve Aslan’ın Kapısı : Önemli Tarihler

Üçlü yedi (7:7:7) aktivasyonlarından sonra, bir sonraki anahtar an 17 Temmuz olacak, Satürn gezegeni bu tarihte dönüşüm ve değişim getirerek Aslan burcuna ilerliyor. Bunu Oğlak burcunda, 21 Temmuzda değişim enerjilerini büyütecek ve yoğunlaştıracak olan Dolunay takip ediyor.Son olarak, güneş 23 Temmuzda Aslan burcuna giriyor. Bu yoğun bir periyot olacak ve enerjilerinizi tutma ve dönüşümlere izin vermek için meydan okumalar ile karşılaşacaksınız.

Portalın enerjisi, Temmuz ayının sonunda ve Ağustos ayının başında yoğun şekilde hissedilecek, Yıldız kapısı 8 Ağustostan 12 Ağustosa sürecek olan 8:8 harmoniğinde maksimum yoğunluğuna ulaştığında. Bundan sonra, Kapı kapanmaya başlayacak ve değişimin güçlü enerjileri yılın kalanında kullanım için elde edilir olacak.

Solar Dişil enerjinin Dünyaya Girişi

Dünya şimdi yeni bir kutsamayı, Solar Feminen olarak bilinen İlahi Dişil enerjinin Yüksek İfadelerinin birini almaya hazırdır. Bu Sekmet, Pele ve Amaterasu gibi Ateş Tanrıçalarında temsil edilir.

Bu ateş gibi yeni enerji, TUTKULU YARATICILIĞIN enerjilerini Gezegensel Matrise topraklamaya yardımcı olan Quan Yin ve Taraların nazik enerjisi vasıtası ile gezegende alınacak.

Bu, 2007 de sona eren bundan sonraki iki yıllık döngüde Yeni Dünyanın Yaratılışı ve tezahürü için enerjisel dürtüyü sağlayacak.

Topluluklarınızda, Solar Feminenin güçlü ve bağımsız enerjilerini sergileyen kadınların liderler ve öğretmenler olarak ortaya çıktığını göreceksiniz.

Böylece, sevgililer, Solar Aslanın enerjisi Dünya gezegenine geri dönerken, Ateş Seremonilerinizi hatırlatmak istiyoruz. Bu, Ateş elementinin sıcak ve dönüştürücü gücünü onurlandırma niyeti ile meditasyon için bir mum yakmak kadar basit olabilir.

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!