Haziran 2005 için Enerjiler

Gezegen Için Dengeyi Tutmak

Basmelek Michael ~ Celia Fenn kanali ile

junecrystal.jpg

Sevgili Isikisçileri, Haziran Dünya Gezegeni üzerinde Yeni Enerjilerin açiga çikmasinda çok meydan okuyucu bir zaman olmayi vaat ediyor. Bu ay, simdi çok gerekli olan denge ve istikrarliligi yaratmak için yardim ederek dönüsüm sürecine aktif olarak katilmaniz isteniyor.

Dünya 21 Hazirandaki Gündönümü noktasina dogru ilerliyor. Bu, olayin görüldügü yariküreye bagli olarak, Dünyanin bir denge noktasina ulastigi ve günese dogru veya günesten uzaga yolculuguna geri dönmek için ekseni üzerinde döndügü bir zamandir. Bu hassas/nazik bir andir. Bunu bir dönüsün ortasinda hareketsiz ve dengede duran bir dansçi gibi imgeleyebilirsiniz. Eger o, bu noktada rahatsiz edilirse ve dengesini kaybederse, düsebilir.

Dünyanin simdi kendisini buldugu yer burasidir ve dengesini sürdürmesi için Isikisçilerinin yardimina gereksinimi var. Hatirlayin, Aralik 2004 teki son Gündönümünden sonra, gezegen dramatik olarak hizalanma disina çikarken, tsunami felaketi oldu. Siz bu gelen gündönümü olayina yaklasirken, kendi yasaminizda dengeyi sürdürerek gezegen üzerinde dengeyi tutmak için çalisabilirsiniz.

Içsel ve Dissal Denge Arasindaki Iliski

Gezegende dengesizlik yaratan faktörler bu zamandaki insan kolektif bilinçliliginin stabil/istikrarli olmamasi, arti Galaktik merkezden yayilan dönüstürücü enerjinin güçlü dalgalarinin bir kombinasyonudur. Daha sonra sizinle tartisacagimiz gibi, 21 ve 22 Haziranda, kozmik, solar ve gezegensel alanlarda maksimum karisiklik ve gerilim yaratcak olan Günes Sistemindeki gezegensel enerjilerin güçlü bir hizalanmasi vardir.

Bireysel isikisçileri olarak, kendi merkezinizde ve dengenizde kalmak için etkin sekilde çalisarak Dünyaya gelen sok dalgalarini ve travmayi minimize etmeye yardim edebilirsiniz. Isikisçileri olarak, çogunuz kolektif bilinçlilik için enerji aldiginizi ve aktardiginizi zaten biliyorsunuz. Bu zamanda daha da fazla enerji tasimaniz istenecek. Ve merkezinizde kalmaniz ve enerjinizi istikrarli tutmaniz önemlidir. Galaksideki Isigin Ileri Varliklari bu degisimler veya “dogum sancilari” boyunca kozmik alani stabilize etmek için çalisiyorlar. Yeni uyanan ve bilinçli insan melekler olarak, kendi gezegeninizdeki bu sürece yardim etmeniz isteniyor.

Bunun yapilabilecegi iki yol var. Birincisi, basit meditasyon islemi ve imgeleme etkili olacaktir. Kendinizi bir enerji alani olarak imgeleyin, omurganizda güçlü bir beyaz ve altin isik sütunu ile. Bu omurga merkezi boyunca çakralarin isigi döndürdügünü ve mükemmel denge yarattigini ve bu dengeyi tasidigini görün. Dengeyi görün ve onu alaninizda hissedin.

Ikinci yol yasaminizda dengeyi yasamaktir. Enerjiler daha yogunlasirken etrafinizdaki insanlar daha endiseli ve tedirgin olabilirken, bu enerjilere çekilmemek için bilinçli bir çaba gösterin. Huzura, güvene ve ne kadar zor seyler ortaya çikarsa çiksin, büyük bir planin oldugu ve her seyin iyi olacagi bilgisine odaklanin. Kendinizi stabilize edici bir kuvvet olarak hissedin ve bunu gezegene uzatin/yayin.

Sevgili Isikisçileri, hala uyanmamis olanlarin kitlesel bilinçsizliginin kendi kabuslarini sonuna kadar yasamaya ihtiyaçlari oldugunu anlayin. Kolektif bilinçliliginizin elementi hala ölüm ve yikimin son zamanlari senaryolarini oynamaya odaklanmistir. Bu sekilde olmasi gerekmiyor. Evet, siz güçlü dönüstürücü enerjileri deneyimliyorsunuz, ancak bunlar minimum aci ve yikim ile tasinabilir ve idare edilebilir.

Isikisçilerinin sorumlulugu, gezegen üzerinde yeni baslangiçlar ve yeniden – doguslar için uyanmis bilinçliligin enerjisini tutmaktir/tasimaktir. Yeni Dünyanin vizyonunu ve enerjisini tasiyin. Huzura, Yaraticiliga, Sevgiye ve Yasama odaklanin. Negatiflik, kaos ve korku yerine bunlari seçin. Hem kendi yasamlarinizda ve hem de gezegen üzerinde dengeyi bu sekilde tutarsiniz.

Siz kolektif bilinçlilikteki kaosu nötralize etmeye yardim edecek olan ve dönüsümün ve yeniden dogusun enerjilerini getiren bu güçlü enerji dalgalari vasitasi ile huzurlu geçisler yaratmaya yardim edecek olan bir stabilite alani yaratacaksiniz.

21 ve 22 Haziran için Gezegensel Hizalanmalar

Bu zaman için, bu gezegensel hizalanmalari açiklarken, bu enerjilerin ne kadar güçlü oldugunu ve dengeyi nasil bozabilecegini göreceksiniz.

Gündogumu 21 haziranda, ve Dolunay 22 haziranda. 22 haziranda günes Yengeç burcunun, dördüncü astrolojik evinde olacak ve Merkür, Venüs ve Satürn burada olacak. Onlarin karsisinda Oglak burcunun 10 uncu evinde, Oglagin 0 derecesinde Dolunay olacak. Aydan dört derece, Yay’in 26 derecesinde Galaktik Merkez alani olacak ve Yay’in 22 derecesinde Pluto olacak.

Sevgili Isikisçileri, gezegenlerin simyasinin burada nasil çalistigini hissedebiliyor musunuz ? Galaktik merkezin güçlü enerji dalgalarina katilan, yogun ve manyetik olan Dolunayin enerjisi ve Pluto’nun dönüstürücü motoru, dengenin karsisinda, Günesin, Merkürün, Venüsün ve Satürnün enerjisi. Satürn ayrica Yengeci terk ederken, Aslan burcunun zirvesine yaklasiyor ve bu kendi içinde hem bireysel hem de gezegensel ölçekte degisimleri ve geçisleri belirtiyor.

Insan bilinçliligi içinde, insanlarin zihinsel ve duygusal bedenlerinde tezahür edecek olan dönüsüm için güçlü kuvvetler olacak. Bu zamanda gezegene asil hizmetiniz olarak, zihinsel ve duygusal bedenlerinizi dengede ve fiziksel ve ruhsal bedenlerle hizada tutmak bu nedenle bu kadar önemlidir. Bu nedenle, bir çogunuz 5:5 kapilari ile aktarilan Mayis’in elemental sifa veren enerjileri ile güçlü temizlik ve dengelenme süreçleri deneyimlediniz. Bu enerjiler DNA seviyenize dek aktive edildi ve dönüstürüldü ve Haziran ve Temmuz ayi boyunca enerjileri tasimak için kendinizi hazirlamaniza yardim etti.

Bu enerjiyi, en azindan 7 Temmuza dek odak ile dengede tutmayi sürdürmelisiniz. 7 Temmuz zaman/uzay sürekliliginde üçlü (üç misli) yedi vorteks olan güçlü bir harmonik giris kapisidir ve ayrica Haziranin gezegensel hizalanmalarindan sonra gelecek olan enerjileri getirecek ve bu enerjiler Dünya üzerinde gittikçe artan bir sekilde hissedilecek. Bu dogrusu güçlü bir zamandir, çünkü Temmuzdaki enerjiler de dönüstürücü olacak. Ancak, bundan bir sonraki ay bahsedecegiz.

Dönüm Noktasi

Ve son olarak, sevgili Isikisçileri, bu gündönümünü gezegenin toplam dönüsümüne dogru çalismanizin “dönüm noktasi” olarak görebilirsiniz.

Bu süreç, ilk Kristal Çocuklarin, ilk dalgayi olusturmak için hazir olan o yetiskinlerde yükselis sürecini tetiklemeye basladigi 1998’de basladi. Bu yedi sene önce idi. 2012 de bu dogum döngüsünün tamamlanmasina erismenizden önce gidilecek bir baska yedi yillik döngü vardir.

Sevgililer, bunun anahtar bir an oldugunu bilin, sizden Yeni Dünyanin birlikte – yaratilmasina tam olarak katilmanizin istendigi zamandir. Ve bilin ki, dogrusu bir dönüm noktasidir. Simdi ve gelecek olan yillarda gezegende gerçek bir fark yaratacak yeterince uyanik ve aktif olan birinci ve ikinci dalga Isikisçileri vardir. Gücünüzü alin ve oldugunuz varlik olmaya baslayin - gezegensel huzurun ve stabilitenin hizmetlileri.

Bir fark yaratabilirsiniz !

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.