+

Enerji Degisimleri ve Cennet Matrisinin Dünyaya Geri Dönüsü : Gökyüzünün ve Dünyanin Kutsal Evliligi

Archangel Michael ; Celia Fenn kanali ile

city.jpg - 64016 Bytes

Sevgililer, yakinda Gezegeninizin dogasini fark edilir derecede degistirecek olan heyecanli olaylarin haberlerini getiriyoruz. Bunlar çogunuzun bir çok yasamlar boyu çalistiginiz mükemmel ve pozitif degisimlerdir !

Isikisçileri olarak, çogunuz Dünya’nin hizli bir degisim ve dönüsüm periyoduna girdiginin farkindasiniz. Bu, materyal planda sizin tarafinizdan “dogal” afetler olarak deneyimleniyor. Dünya gelmesi gerekli olan degisimlere eslik etmek için fiziksel kalibini degistiriyor. Ve bunlar olaganüstü degisimler.

Daha önceki bir mesajimizda size gezegen için yeni bir spiritüel merkez olarak Hawaii’nin öneminden söz etmistik. 5 Mart’ta Hawaii’de olaganüstü bir olay gerçeklesecek. Bu zamanda, Büyük Merkezi Günes veya Galaktik Merkez’den bir enerji spirali saliverilecek. Önemli yeni yaradilis kodlari veya aktivatörleri içeren Bu enerji spirali Hawaii’deki özel bir portaldan Dünyaya girecek. Bir kez orada topraklandiginda, Hawaii’deki noktada ve ayrica daha sonraki bir asamada aktive edilecek olan Dünyadaki diger noktalarda Dünyanin matrisine dokunan bazi kadim kodlari aktive edecek.

Gökyüzü enerjisinin ve Dünya enerjisinin bu “evliligi” oraya orijinal Elohim meleksi yaraticilar tarafindan yerlestirilmis olan Cennet Dünya için kadim yaradilis kodlarini açacak. Cennet Matrisi bir kez daha aktive edilecek ve Dünya gezegen üzerindeki besinci boyut Cennetini insa etme sürecine baslayabilir.

5 Marttaki bu aktivasyonun, Dünyanin akasik kayitlarinda depolanan Cennet Dünya için orijinal mavikopyayi aktive edecegini size açiklayayim. Dünya gezegeni içinde, gezegeninizin kendi yaradilisindan beri deneyimlemekte oldugu her seyi kapsayan “gezegensel DNA kayitlari” seti vardir. Bu, Atlantis zamaninda maddeye düsmeden önce Lemurya’da orijinal olarak aktive edilen bir Cennet olarak Dünya için orijinal Kutsal Geometri Kodlarini içerir. Cennet Dünya gerçekte bu gezegen için meleksi Elohim yaraticilarin orijinal plani ve niyeti idi. Bu niyet, Hawaii’de 5 Mart’ta temas edecek olan spiral ile yeniden aktive olmak üzere.

Gezegensel isikisçileri olarak, bu enerjiyi almaya hazirlanirken, bir kez daha bilinçlilikte hizli bir degisim deneyimliyorsunuz. Titresimsel frekansiniz tekrar hizlaniyor – ve çogunuzu temizlik ve arinma sürecinin fiziksel semptomlarini deneyimliyorsunuz. Bu semptomlarin bazilari asagidadir :

Yeni Dünyanin tanri ve tanriçalari olarak gücünüze tam olarak girmek için son bloklarinizi ve dirençlerinizi saliverme sürecindesiniz. Kutsal Evlilik ritüelleri ile ilgili olan kadim korkulari temizliyorsunuz.

Gökyüzü ve Dünyanin Kutsal Evliligine hepiniz davet edilen misafirlersiniz. Bu kadim kutsal ritüelde, Gökyüzü ve Dünyanin bulusmasi yeni bir enerji veya yeni bir Dünya üretir veya dogurur. Sizin kadim atalariniz Kutsal Evliligin ve yenilenme ve yeniden dogum islemi olarak onun ritüelinin yeniden – icra edilmesinin önemini anliyordu.

Bu Kutsal Birlesmede Gökyüzü ve Dünya bir kez daha birlesirken, hepiniz evliligi kutlayanlar olacaksiniz. Cennet kosullarinin yenilenmesinden ve gezegeninize büyük bolluktan haz alacaksiniz. Bu evliligi imzalayacak ve dans edeceksiniz.

Ve son olarak, size bu evlilikten bir “armagan” sunuyoruz. Kendi birlesmeleriniz ve iliskileriniz cennet ve dünya arasindaki kutsal evliligin yenilenmesinden faydalanacak. Çogunuz bu enerjiye binecek ve kendi kutsal ve sevgi dolu iliskilerinizdeki kutsal evliligi yeniden icra etmek için kendi yollarinizi bulacaksiniz.

Cennet Dünya’da, bir kez daha kendi sevgi dolu evliliklerinizde tanri ve tanriçanin spiritüel ve fiziksel baglarindan zevk alacaksiniz. Bu size bu zamanda sunulan armagandir.

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.