Mayis 2005 Için Enerjiler

5:5 Yildiz kapilari ve Tanriça Izgarasi/Phi Matrisi Aktivasyonu

Basmelek Mikail ~ Celia Fenn kanali ile

tanit.jpg - 146831 Bytes

Sevgililer, Mayis ayinda gezegeninizi aktive edecek olan ve 21/22 Hazirandaki Gündönümünün çok önemli noktasina dek bilinçliligi yükseltmeye devam edecek olan heyecan verici enerjiler ile ilgili bugün size olaganüstü haberler getiriyoruz.

Geçen ayki son raporumuzda belirttigimiz gibi, Nisan ayinda gezegeninizde çok fazla degisimler oldu. Mart ayinda (5:3) Phi Kapisi Aktivasyonunda saliverilen ve topraklanan enerjiler Statükoda çok büyük degisimi ve çogu insanin kendi uyanisina ve yükselisine baslamasini sagladi. Bu yilin Haziran ayina kadar, Kritik Kitleye ulasilmis olacak ve denge Yeni Dünyanin lehine çevrilecek. Sevgili Isikisçileri, bunun anlami su ki, amaçlariniza ulasacaksiniz. Gezegeniniz üzerinde felaketlere ve afetlere ve ölüme gereksinim olmayacak. Tanriçanin veya Cennet Izgarasinin veya Phi Matrisinin kurulmasi Yeni Dünyanin fiziksel planda tezahür etmesi için bir platform veya temel olarak gereken mükemmel dengeyi yaratacak.

Iki 5:5 Kapisi

Mayista iki adet 5:5 Kapisi olacak. Birincisi 5 Mayista açilacak ve 5 – 11 Mayis arasinda en siddetli sekilde hissedilecek. Bu periyottaki Yeni Ay 8 Mayista. Boga burcundaki Yeni Ay Boga burcunun astrolojik evini yöneten Venüs’ün, Sevginin Tanriçasinin enerjisini bütünlestirecek. Bu Ay ayrica Wesak Dolunayinin güçlü Tanriça enerjisini, Tara’larin ve Quan Yin’in enerjisini de bütünlestirecek ve ileri tasiyacak. Sevinç, Sefkat ve Hizmet. Dogrusu, sevgili Isikisçileri, siz bu zor zamandan geçerken, hizmettesiniz ve sizin Sevinciniz ve Sefkatiniz Umudunuzda ve Yeni Dünyanin realites ine odaginizda tezahür eder.

Ikinci Kapi 23 Mayis’ta aktive olacak, bu da bir 5:5 Harmonik kapidir. Bu, Yay burcundaki Dolunay ile çakisiyor, çünkü 22 Mayista günes Bogadan çikiyor ve Ikizler burcuna giriyor. Bir kez daha Galaktik Merkez ve Yay’daki Pluto, Gezegene dönüstürücü enerjinin güçlü bir dalgasini aktarmak için kendi enerjilerini Yay Dolunayina ilave edecekler. Bu enerji gezegeni asilayacak ve bunu Gezegen için “dönüsü olmayan” nokta olacak olan Haziran Gündogumunun çok önemli noktasina tasiyacak. O andan sonra, bir fikir veya bir kavram olan sey realite olarak sekillenmeye veya tezahür etmeye baslayacak – Yeni Dünya.

5:5’in Harmonigi

Sevgililer, size 5:5 Harmoniginin önemini Kutsal Geometri ve Tanriça enerjisi terimleriyle kisaca açiklamak istiyoruz.

5 in enerjisi Altin Oran veya Phi ile çok yakindan iliskilidir. O ayrica gezegendeki organik yasam için matristir ve 5:5 dizayninda modellenmis olan insan bedeninin bölümlerinde ve insan DNA sinin yapisinda bulunur. Siirsel olarak konusursak o doganin, Dogadaki Feminen’in, Tanriçanin enerjisidir. O ay ve yildizlardir, o çiçekler ve yapraklardir ve sizin kendi olaganüstü DNA bilgi kütüphaneniz için kaliptir.

Phi izgarasi veya Cennet Matrisi gezegen üzerinde güçlü oldugunda, doga çok iyi gelisir, insanlar saglikli ve mutludur ve Tanriça veya Ilahi Feminen enerji güçlüdür. Phi izgarasi son çaglarda gezegeninizde oldugu gibi bozundugunda, doga geri çekilir, Tanriça kaybolur ve genel keyifsizlik ve dengesizlik ortaya çikar.

Böylece, sevgililer, Mart ayindaki Phi Yildiz kapisi vasitasi ile Cennet Matrisinin demirlenmesi gerçekten gezegeninize olaganüstü bir armagandi, kendi geçislerinden geçmekte olan bir çok isikisçisinin adanmis hizmetini mümkün kildi ve Marttaki 5:3 kapisi ile akan enerjiyi tutmalarini ve topraklamalarini sagladi.

Dogayi Iyilestirmek ve Elemental Enerjinin Dönüsü

Cennet Matrisi veya Tanriça Izgarasi gezegenize topraklanirken ve aktive olurken, Dünya yesil bir gezegen olarak kendi orijinal dizaynina geri dönecek. Phi Matrisi enerjilenirken ve enerjiyi tezahüre odaklamaya baslarken, Doga bir kez daha çok iyi gelisecek.

En büyük ormanlarin ve agaçlik alanlarin geri dönüsüne hazirlanin. Yavasça, gelecekler. Ve onlarla birlikte Elementaller ve Devalar ve kendi evlerini doganin safliginda ve yesilliginde yapan Doga Ruhlari veya Periler gelecekler.

Böylece, sevgili Isikisçileri, siz, baharin enerjisini hissedebildiginiz özellikle Kuzey yarikürede, Mayistaki 5:5 in harmonigini kucaklarken, degisimin güçlü enerjilerinin gezegenin Kristal Izgarasina bütünlesmesinin farkinda olun. Bu kolay bir zaman olmayabilir, gerçekte eski enerjileri yeni enerji ile karsilasirken, türbülent/çalkantili ve zor olabilir. Ancak bilin ki, yeniye daha çok odaklandikça, bu enerjiler kendi yasamlarinizda daha güçlü olur ve Yeni Dünyayi Fiziksel Plandaki kendi realitenizde daha hizli tezahür ettirirsiniz.

indigogrid.jpg NOT. Altin Oran ve 5 rakami arasindaki iliski ile ilgili daha fazla bilgi için, lütfen su linki ziyaret edin :http://goldennumber.net.

5 rakami ve Insan DNA si arasindaki iliski ile ilgili bilgi için : http://goldennumber.net/dna.htm.

5 rakami ve Phi ile ilgili bilgi için : http://goldennumber.net/five(5).htm

Tanriça Matrisinin insasi ile ilgili bilgi için :http://goldennumber.net/penrose.htm

(Çeviri ;Saffet Güler)

__________________________________________________

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.