Kasım 2005 İçin Enerjiler

Mutlak Bütünlüğe Giriş Kapısı: 11:11:11 Portalı

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

angelportal.jpg - 75782 Bytes
image by Jan Custers

Sevgili Işıkişçileri, büyük türbülans (karışıklık) ve değişim zamanında ilerliyorsunuz. Bazılarınız 11 Kasımda en yüksek noktasına varacak olan 11:11:11 Yıldız Kapısının açılışının etkilerini yaşamınızda şimdiden hissediyor olabilirsiniz. Ancak, bu, Bilinçli Yükseliş yolunda olanlarınızın tümü için bir meydan okuma zamanı olurken, ayrıca büyük Parlaklık/Aydınlık ve Berraklık/Açıklık zamanı olacaktır. Bu Yıldız Kapısında sunulan armağan, benliğin Yüksek ve Düşük Veçhelerinin Mutlak Bütünlükte tam hizalanmasıdır.

11:11:11 Kapısı ve Anlamı

11:11 yıldız Kapıları her zaman, Gezegen Spiritüel Aydınlanma Akışı deneyimlediği zamanlardır. Bu, Ağustos ayındaki Aslan Kapısı ve 8:8 Harmonik vorteksinden sonraki ilk büyük Yıldız Kapısıdır. Ancak, bu yıl enerji özellikle güçlüdür, çünkü olağan çifte 11 kapısı üçlü 11 kapısına yükselmiştir. Rakamların enerjisel harmoniklerinde, 11 – 11 – 2005 = 2+2+7 = 11 dir.

Bu üçlü 11 vorteksi, Aslan Kapısı portalının açılması gibi, bu yılın Temmuz ayındaki üçlü 7 veya 7:7:7 giriş kapısında başlatılan enerjilerin zirvesini temsil eder. Bu olayda, enerji, Çok – boyutlu yükselmiş İnsanların ful On iki Çakra Sistemini aktive etti. Geçen birkaç ayda, Işıkişçileri ve Yükselişin ilk dalgasının üyeleri olarak siz, On İki Çakra sisteminizi dengelemek ve Gezegen üzerinde Solar Feminenin uyanışı vasıtası ile İlahi Feminenin yardımı ile Turuncu – Pembe Işının ileri enerjileri ile alt çakraların aktivasyonunu kolaylaştırmaya çalışmaktaydınız.

Şimdi, bu dengeye ulaşılırken, Varlığınızın Yüksek ve Düşük veçhelerini tam Uyum ve Hizalanmaya getirmek için 11:11:11 Yıldız Kapısının enerjileri ile çalışabilirsiniz. Bu dengeye Kalp Çakrasında erişildi ve Kalbinizin Işığı içinde olmanın ve bu zamanda Kalp enerjilerinin akmasına izin vermenin önemini ne kadar vurgulasak azdır.

Dışsal dünyanızda ne kadar çok negatiflik ve kaos gördüğünüz önemli değildir, bunun sizin için niyet ve Amacın Mutlak bütünlüğüne ilerlemeniz için doğru an olduğunu bilin. Yüksek Benliğinizi, Düşük Benliğiniz ile hizalamak, ve yaşamınızı Ruhunuzun ve Canınızın Parıldayan Enerjisinin bir ifadesi yapmak. Bu, ayrıca, bunu yapmayı seçmiş olanlar için kolay bir adım olmayacaktır, çünkü yaşamınızdaki Yüksek Amaç ile hizada olmayan her şey sizden uzaklaşacaktır. Bu, hızlı ve yoğun parçalanmalarında şok edici olabilecek ilişkilerin bitişi ve iş değişiklikleri anlamına gelir.

Ancak, ne olursa olsun, bu, Benlik ve Başkalarına doğru mutlak Dürüstlük ve Bütünlük ve Açıklık zamanıdır. Siz, geçen birkaç ayda, seçimlerinizin Kalpten yapıldığı bir noktaya ulaşmak için çalışmaktaydınız. Bu ustalık şimdi size iyi hizmet edecek. Siz, Yeni Dünya Bilinçliliğinin realitesini göstermeye/kanıtlamaya başlarken, sadece Güzellik ve Sevgiyi göreceksiniz. Eski, Yeni için yer açmak için çekilirken, Kabul ve İnayet (İncelik) ile karşılık vereceksiniz. Size nasıl görünürse görünsün ya da sizin tarafınızdan nasıl algılanırsa algılansın, gerçekleşen her şeyin Yüksek bir Amacı olduğunu bileceksiniz.

11:11:11 Yıldız Kapısının Enerjisel ve Fiziksel Semptomları

Kasımdaki önemli tarihler … ve Aralık ayındaki 12:12:13 Yıldız Kapısına doğru

Kasımda, Güneş Akrep burcunda, ve 22 Kasımda Yay burcuna giriyor. Yeni Ay 2 Kasımda ve Dolunay 16 Kasımda.

Merkür 14 Kasım – 3 Aralık ta geriliyor ve bu, deneyimlenmekte olan değişimlerin zorluklarını ve kaosunu yoğunlaştıracak. Gerileme Akrep ve Yay’da olacak ve ilişkileri etkileyecek ve spiritüel ilerlemeleri ve uyanışı kolaylaştıracak. Bilinçli Yükseliş yolunda olmayan bir çok insan bu zamanda bu sürece başlayacak ve başka bir dalga başlayacak.

Bu yükseltilmiş ve güçlü enerji, 12 Aralıktaki 12:12:13 Yıldız Kapısına doğru şiddetlenecek ve 22 Aralık Gündönümünde zirveye ulaşacak. Aralık ayında, Pluto Galaktik Merkez veya Büyük Merkezi Güneş ile kavuşacak. Güneşin kendisi 15 – 1 7 Aralık arasında kavuşmaya katılacak. Dönüşüm Enerjileri Büyük Merkezi Güneşten yayılacak ve Pluto ve Güneş aracılığı ile yükseltilecek. Sevgili Işıkişçileri, bu zamanda Hizalanmalarını tamamlayanlarınız Güneşin kendisi gibi parıldayacak. Işığın Parıldayan Yıldızları olacaksınız. Etrafınızdaki insanlar sizden yayılan Işığı duyumsayacak ve hissedecekler. Altın Parıldayanlar olacaksınız. Bir Işık ve Umut ağı oluşturacaksınız ve Gezegeni dönüştüreceksiniz.

Doğrusu, bu kutsanmış bir zamandır ve olağanüstü bir zamandır. Siz olağanüstü İnsan Melekler bu Parıldayan Işık Realitesine ilk adımlarınızı atarken büyük sevinç ile izliyoruz.

Siz bu Dönüşümden geçerken, merkezlenmiş ve huzurlu kalmanızı ve güveninizi sürdürmenizi istiyoruz. Dengenizi koruyun. Bireyler olarak bu dengeye erişmek için çok çalıştınız. Şimdi Grup olarak dengenizi tutmanızın zamanıdır ve bırakın Gezegen sizin Parlayan Işığınızı görsün !

(Çeviri ;Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!