MIKAIL - Kasim 2004 deki Enerjiler

Celia Fenn

merkaba.jpg - 22482 Bytes

Asagidaki bilgi bize Basmelek Mikail tarafindan verildi ve “Ekimdeki Enerjiler” de verilen bilginin devamidir, çünkü enerji akisi Ekimden Kasim ayina devam ediyor. Ekimde baslatilan olaylar ve modeller Kasim ayinda sonuçlanacak. Kasimin büyük ilgi çekici olayi Dünya ve Yüksek Boyutlar arasinda 11:11 Yildiz kapisinin açilmasi olacak.

Enerjilerin bu döngüsünün Gezegenin gelecegi için önemi var. Gezegensel ve Bireysel DNA kodlarina Yeni Dünyadaki SEVGIYI, BOLLUGU ve ILISKILERI ifade etmek için yeni dizilisler ve kaliplar ekiyoruz.

Ilk Döngü

Ilk döngü Ekimin baslarinda ilk Büyük Quintile gezegensel hizalanma ile basladi ve Yeni Ay ve kismi günes tutulmasi ile sonuçlandi. Yeni Enerjilerin bu tohumlanmasi Dünyanin Günese ait ve Aya ait Döngülerine yakindan baglidir.

Yeni Ay/günes tutulmasi olayi Koç ve Terazinin astrolojik evlerinde gerçeklesti. Koç BEN’IN enerjileri tasir, Terazi ILISKILERIN enerjilerini tasir. Burada baslatilan ve Büyük Quintile olusumu ile enerjilendirilen degisim BEN ve BASKALARI ile ilgili yeni modeller için temelleri dösedi.

Burada bizim için ilk uyanis baska biri veya baskalari ile herhangi bir iliskide olmak için, kisinin önce kendisini sevmesi ve beslemesi gerektigi kavrayisi ve anlayisidir. Ve o BEN güçlü ve berrak olmali ve baskalari ile asil varligini paylasabilmeden önce iyi tanimlanmalidir.

Ikinci Döngü

Ay döngüsü, 28 Ekim’de Akrep/Bogada yeni Aydan Dolunaya uzaniyor. Bu olay, Insanlarin ve Gezegenin kendisinin DNA sina Yeni kalibi veya Kod Dizilisini yerlestirecek olan ikinci Büyük Quintile olusumunu ve Tam Ay Tutulmasini kapsiyor. Bu andan itibaren iliskileri yaratma ve olusturma için yeni kalip elde edilebilir olacak. Oldugunuz yeni dogmus Insan Meleklerin ilahi özü ile mükemmel uyumda paylasmanin ve sevgiyi ifade etmenin yeni bir yolu. Gezegen sonunda simdi birbirine – bagimli olmanin, esit olmayan güç iliskilerinin ve kurban dramalarinin modellerini salivermeye hazir. Bunlarin yerine esitlik, paylasma ve güçlenme gelecek.

Tutulma Boga burcuna düsüyor, Venüs tarafindan yönetilen ev ve geleneksel olarak BOLLUK, GUZELLIK ve SEVGI ile ilgilidir. Yeni kalip yerlestirildiginde, bu kavramlar yeniden tanimlanacak ve yenilenecek. Günes Akrep’te olacak, Pluto tarafindan yönetilen ev. Buradaki enerjiler Insan Türlerinin en derin bilinçalti seviyelerine erisen ve Insan DNA kodlarini yeniden - yazan çok derin seviyede DONUSUMDUR.

Akrep Zodyakin 8 nci evidir ve buradaki enerjiler Yeni Dünyanin Kristal Gezegeninin dogdugu Agustos 2004’ün 8:8 olayi ile rezonansa girer. Siz simdi sevgi ve bollugun Yeni Dünyaya akmasi için giris kapilarini açacak olan yeni kalibi baslatiyorsunuz.

11:11 Yildiz kapisi

Dolunaydan sonra, Günes tutulmasi ve Büyük Quintile enerjileri aktive edilir, bundan sonraki büyük olay Kasim’in 11 inde 11:11 yildiz kapisinin açilmasi ve aktivasyonudur, Kasim Yeni Ayi bu degisim ve dönüsüm döngüsünü kapatmadan önceki gün. Yüksek boyutlar ve Dünya arasinda yildiz kapisi açilacak ve sizinle çalisan isik varliklari Gezegene yildiz kapisi vasitasi ile dökülecek olan Galaktik Merkezden Kozmik Isik ve Ses akimlarini yöneltmek (idare etmek) için hazir duracaklar.

11:11 yildiz kapisinin açilisi renk ve enerji isinlari olarak alinacak olan isiyan göksel sevginin dökülmesi ile Yeni Kaliplari veya Kod dizilislerini enerjilendirecek. Altin ve Gümüs isinlar hakim (baskin) renkler olacak, ancak Aquamarin, Indigo – Mor, Kirmizi – Altin, Macenta ve Seftali – Turuncunun yeni Çok – boyutlu renkleri de Kalibi enerjilendirecek. Ve ilk defa – koyu bir MAVI – SIYAH renk Galaktik Merkezden sizin renk spektrumunuza saliverilecek. O Yeni Dünya frekans spektrumuna otururken, bu en sonunda daha da yüksek frekansta GUMUS – SIYAH renge degisecek (module edilecek).

Bu MAVI – SIYAH/GUMUS – SIYAH renk binlerce yildir Dünya Gezegeni üzerinde görülmedi. Bu renk Galaktik Merkez, Kozmik dogumun ve Üretimin veya Büyük Anne’nin rahminin yeri ile çok derin Kozmik baglantiyi temsil eder. Bu yeni renkler bu zamanda Büyük Anne’nin kendisinin Dünya Gezegenine dönüsünün üretici enerjisidir.

Mavi – Gümüs – Siyah enerjiler sezginizi derinlestirecek ve birbirinizle kalpten baglanma yeteneginizi derinlestirecek. Onceden bazilariniz bu enerjinin yaklastigini hissediyor. Onun dokunusu, sevgi dolu bir annenin dokunusunun çocuklarini iyilestirmesi gibi, kalplerinizi iyilestirecek.

Huzur ve Sevgide kalin : Degisimin Fiziksel Semptomlari ile Basa Çikmak

Siz bu enerjisel olaylari deneyimlerken – isigin, sevginin ve rengin bu dansini – çogunuz yasamlarinizin ve enerjilerinizin yogun stres altinda oldugunu göreceksiniz.

Huzurun ve sevginin enerjisini tasimanizi/tutmanizi istiyoruz. Saliverilmesi gerekenler sizden aksin ve eski yeni ile yer degistirirken enerjilere tutunmaya tesebbüs etmeyin.

Degisimin Fiziksel Semptomlari Ekimde verilen ile aynidir, ancak burada yeniden gözden geçiriyoruz :

Yogun Bitkinlik/Yorgunluk ve yasama devam edememe hissi. Bedende yogun elektriksel duyumlar. Bu, hassas insanlarda Sinir Sisteminde strese neden olabilir. Bozulmus uyku modelleri ve garip rüyalar. Bilinçaltiniz derin hücresel degisimlere yanit veriyor. Bozulmus sindirim sistemi ve basagrilarini ve mide bölgesinde agrilari kapsayan toksin giderme belirtileri. Yogun endise ve korku. Yasamin çok stresli oldugunu hissetmek. Bu, hücresel DNAdaki degisimlerin stresine bedeninizin yanitidir.

Yeniyi Kutlayin

Bu yeni kalibin armagani cogunuzun bekledigi bir armagan olacak. Iliskilerin ve Bollugun enerjileri yenilenecek/canlandirilacak.

Çogunuz simdi, yeni iliski enerjilerinde Ruh Esleriniz ve Ikiz Ruhlariniz ile birlesmeye hazir olacaksiniz. Siz güç iliskileri ve birbirine – bagimliligin Eski Enerji Kalibindaki iliskileri ve “karma” iliskilerini tamamlarken ve kapatirken, deneyimlemis olabileceginiz hayal kirikligi ve acidan sonra bu size büyük sevinç getirecek.

Bazilariniz iliskilerinizi Eski Kaliptan Yeni Kaliba “transfer” edeceksiniz. Bu aranizda yeni bir “kontrat” gerektirir.

Digerleri Yeni Enerji Kalibinda ruh iliskilerini bulacak ve tesis edecek.

Ayrica, eger yeni enerji akisi ile uyum içinde iseniz, bolluk ve para konulari etrafinda ferahlama hissetmeye baslayacaksiniz. Yeni Kalibin Kalpten paylasma gerektirdigini kesfedeceksiniz. Biriktirme Eski Kalip modeli baskalarini güçlendirme ve paylasma gereksinimi ile yer degistirecek.

Bu yeni enerji bireyler tarafindan hissedilecek, ancak daha zengin uluslar yoksulluk içinde yasayanlara gerçekten yardim etmek ve istiraplarini hafifletmek için yollar bulmaya baslarken Küresel ölçekte dikkate deger sekilde tezahür edecek. Dünya Gezegeni üzerinde denge yeniden kurulacak.

Bu özel zamanlarda enerjilere dikkat etmenizi ve Yeni Enerjileri alacak olan isik ve sevginin dalgasini yaratmaya yardim etmek için meditasyonda enerjinizi vermenizi istiyoruz.

STARCHILD asagidaki meditasyonlari gerçeklestirecek :

Bu zamanlarda enerjilerinizi bizim enerjilerimiz ile birlestirmeye hos geldiniz.

(CEVIRI ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.