Geçmisten ve Armagedon Senaryolarindan Yeni Dünyanin Dogusuna Dogru Yol Almak

Celia Fenn vasitasi ile

Kristal Çocuklardan Dünya Gezegeni Insanlarina bir Mesaj

Dünya gezegeninin degerli insanlari, biz Kristal Çocuklar simdi araniza kayda deger sayilarla geliyoruz. Yeni Dünya’nin dogumunda sizlere eslik etmek üzere geliyoruz. Simdi zaman o zaman. Fakat bu arada biz yeni enerjiyi getirmek ve tutmak için çok siki çalisirken, su anda Dünya üzerindeki mevcut enerji dinamiklerini anlamanizi istiyoruz. Çünkü çogunuz neden hiçbirseyin artik “degismedigini” ve kendinizi çok yorgun ve mutsuz hissettiginizi merak ediyorsunuz.

Rehberleriniz ve meleklerinizle baglanti kuramiyor ve hangi yöne gideceginizi artik bilemiyorsunuz.

Isikisçileri ve Indigo-Kristal varliklarinizin bilmenizi istedigimiz çok hizli büyüdügünüz. Birçogunuz çokboyutlulu olmaya açildiniz ve tamamen uyaniksiniz. Bu hizli büyüme üzerinizde karsiligini verdi ve artik sizleri bu safhada çevrenizde olan biteni bilmek için çok fazla büyümeniz gerekmedigi için dinlenmek ve rahatlamak için tesvik ediyoruz.

Bu mesajda su anda Dünya’ya neler oldugunu sizlere açiklamak istiyoruz ve bu zamanda sizlere yardimci olmak üzere burdayiz. Bizlerden daha fazlasi geldikçe Yeni Dünya enerjisini tutmak bizim için daha kolay oluyor.

Kendini yoketmeye mi programlanmis?

Dünyanin bu zamanda kendi kendini yok etmeye programlanmis oldugunu anlamanizi istiyoruz. Kimin tarafindan?

Güzel, her ne kadar daha önce bu olmussa da ve siz enkarnasyon seyahatinizde muhtemelen unutmus olsaniz da, siz, sizler tarafindan.

Su anda çalisan en yogun program Hristiyan “Armagedon” programidir. Hristiyan Incil’inde “Son Günler” olarak adlandirilmis bir zaman olacagi kehaneti yer alir. Ve son bir küresel savas müthis bir yikim, sikinti, fakirlik ve ölüm getirecektir.

Sonra baska programlar ve “takvimler” de bu zamani “zamanin sonu” olarak gösterir ve insanlik yikimdan ve vahsi “bitis”ten aci çeker.

Hristiyan ve Yeni Çag programlarinin bazilari bir afeti tetikleyecek ve insan irkini yok edecek yeni bir gezegenin “Wormwood” veya “Nibiru”nun (çvn. Notu; 12. gezegen) gelisini de kapsarlar.

Bu programlar insanlarin basitçe “kötü” ve “yikici” olduklari ve kendi kendilerini sonunda yokedecekleri inancina göre temellendirilmislerdir. Neticede de öyle oluyor. Biz, Kristal Çocuklar, bu programlarin gerçeklesmek zorunda olmadigini anlamanizi istiyoruz. Bunlar “Yüksek Kaynak”tan gelmiyorlar – sizin Kolektif Bilincinizden geliyorlar. SIZLER kendi gerçekliginizin YARATICILARISINIZ ve sizler bu programlari yarattiniz.

Biz, Kristal Çocuklar, KORKU yaratan bu programlari salivermeniz ve onlari yeni dogum ve yenilenme programlari ile degistirmenizin zamaninin geldigini sizlere göstermek için geliyoruz.

Üç soru… ve Savas Sekli Düsüncesi…

Sizlere sormak ve tartismak istedigimiz üç soru var:

Bu tuttugunuz ve korktugunuz bu programlarin kaçinilmaz “gerçekler” olmadigini anlayabiliyor musunuz? Bunlar binlerce yildir enerji ile beslenen güç kazanan “DÜSÜNCE SEKILLERINDEN” baska bir sey degillerdir.

Bu Düsünce Sekilleri çalismakta ve sizleri kontrol etmekte olduklarini anlayabiliyor musunuz?

Bu düsünce sekillerini sizler yarattiniz ve DEGISTIREBILECEGINIZI anlayabiliyor musunuz?

Su anda, Kolektif Bilincinizin çok derin bir seviyesinde “Bitis”in Eski Düsünce Sekilleri ile Yeniden Dirilis ve Yenilenme Yeni Düsüncesi arasinda yapilan bir “savas” var. Eger kendi aygitlariniza birakilmis olsaydiniz, muhtemelen simdi Dünya’nin Sonunu getirmeyi basarirdiniz. Fakat aranizda bazilari büyüdüler ve bunun gerekmedigini anladilar. Ve böylece size korkudan beslenen Bitis frekansina karsi koymaniza ve onu sevgi temelli Yaratici frekans ile degistirmenize dair ileri Yildiz Çocuklari ruhlari tarafindan yardim yollandi.

Yeni Dünya yikim ve korkudan dogmak zorunda degil, o bir olus biçiminin baskasi ile degistirildigi bariscil bir ilerleme olabilir. Bizler, Kristal Çocuklar, bunun olabilecegini güvenceye almak için geldik.

“Son” kaçinilmaz degildir…

Su anda gezegen üzerinde dinin güçlü bir kuvvet oldugunu anlayan bir çok “uyanmis” insan var. Din hayatin kutsal ve çesitli yönlerini insan ihtiyaci çerçevesinde anlamak üzere gelisti. Doga ve Tüm Olana karsi insan hayati ve iliskisini kutlamak üzere basladi. Fakat zamanla korku temelli bir kontrol sistemine dönüstü. Bir çesit kötü ve seytanmissiniz, Ruhtaki hayat insan bedenindekinden daha iyiymis gibi size ögretilmeye baslandi. Ve bu yüzden Dünya hayati ile ilgili olarak tatminsiz kalmaya, ruh halinde olmaya arzu duydunuz. Maddi hayatin zevkini kaybettiginiz için Fiziksel ve Maddi gerçekliginizi tutmayi unuttunuz. Böylelikle gerçekte artik Dünya üzerinde olmak istemediginizden dolayi hastalik ve daha kisa hayatlara izin verdiniz.

Böylelikle “Günah” ve “Karma” gibi kavramlari ruh halinde olmayi tercih ettiginiz için, hayat yeterince “zor”oldugu ve burada “kistirildinizi” açiklamak üzere icat ettiniz. Bunlar dinlerinize eklemis olduklarinizdir ve bunlar burada neden varoldugunuzu açiklayan inanç sistemleridir.

Fakat, siz Gezegenden uzaklasmaya basladiniz, çok maddi oldugu için ve siz maddi hayati küçük gördügünüz için Gezegeni de küçük gördünüz, böylece onu da “hasta” ve “eskimis” ve yakinda bitmesi gereken bir sey olarak düsündünüz. Bu yüzden sizi özgürlestirecek “Son” u kehanet etmeye basladiniz.

Fakat ironik olan siz asla tuzaga düsürülmemistiniz. Burada olmayi SIZ istemistiniz, Dünya üzerine geldiginizde sadece unuttunuz ve size sizin ne kadar kötü oldugunuz ve Dünya’nin ne kadar hasta oldugu hakkindaki hikayeler anlatilmaya baslandi.

Simdi bu hikayelerin dogru olmadiklarini ve bu inanç sistemlerine uygun davranmak zorunda olmadiginizi farketme zamanidir.

Sevgililerimiz lütfen din ve dini inançlarin SIZIN tarafinizdan yaratildigini ve sizinle çalisan Melekler ve Yüksek Varliklarin Kolektifindeki sizlerin Yüksek Benlik görünüslerinizden baska bir sey olmadigini anlayin. Onlar SIZLERIN ruh halindeki yansimalarinizdir. Bu yüzden siz maddeye kanal oldugunuzda Dünya Gezegeni Kolektif bilgisinin en yüksek kaynagina baglaniyorsunuz.

Ve sunu da anlayin, Ruh maddeyi ortaya koyma ve materyalizm ile zor bir iliski içindedir. Ruh insan tecrübesini her zaman anlamaz ve bu yüzden maddi hayattan ve gezegenin kendisinden kurtulmak istediginizde, “Melekleriniz” size bu Düsünce Seklindeki senaryoyu gerçek olmasi için kurmaniza yardimci olacaklardir.

Bu yüzden çogunuz “rehber ve melekleriniz”in sizinle bu günlerde baglanti kurmadiklarini fark etmektesiniz. Sizin bu sekildeki yansimaniz iste bu yüzden insanlarin simdi ne istedigi konusunda artik emin degil. Daha önceden planlanmis oldugu gibi bitis için seçim yapip yapmayacaginizi veya Dünya Gezegeni’nin devami olan yenilenme programi için mi seçim yapacaginizi görmeyi bekliyorlar.

Fakat SIZ karar verenlersiniz ve Siz seçimler yapmak zorundasiniz –Melek denilen Yüksek Yansimalar Nerede olacaginiz ve Gezegen için ne istediginiz konusunda SIZIN KARARLARINIZI bekliyorlar

Biz buradayiz, yeterli sayida insan devam konusunda karar versin diye garantiye almak üzere buradayiz. Her Kristal Çocuk Kolektife kaydedilecek devam seçenegi için dogmaktadir. Ve bilmenizi istiyoruz ki “devam” için su anda yeterli sayida oy “kritik kitle”oyunu olusturmaktadir. Ve bu simdiden bir Yeni Dünya’ya yolu yaratabilir.

Düsünce Sekilleri Sizleri Nasil Yönetiyor

Bitis programlari basarili olmadilar çünkü yeterli sayida Isikisçisi ve Indigo-Kristal çocuklar dengeyi saglamak üzere varlar. Fakat bilmenizi isteriz ki sadece UYANIK OLMADIGINIZ sürece bu programlar sizi kitle umutsuzlugu ve sonucunda daha önceden oldugu gibi kitle “intihari” yaratacak sekilde bazi hisler ve duygular yaratarak siz insanlari sizin bitis “Armagedon senaryolarini” çalistirmaya yöneltebilirler.

Bu düsünceler Insan Kolektif Bilincinde yeralir ve oradan güç alirlar. Siz günlük yasaminizda onlardan haberdar olmayabilirsiniz fakat hepimiz grup veya Kolektif Bilinç ile bagli oldugumuzdan bu fikirler sizin bilinçaltinizda her zaman tetiklenirler.

Bu siklikla bir çok insanin su anda hissettigi Stres, Öfke ve Umutsuzlugun kaynagidir.

Insanlar kendi ihtiyaçlari için “yeterli” olmadigini hisseder, hastalik ve ölümden korkar, yasliliktan korkar, iliskilerini sürdürebilmek için savasir ve genellikle tükenirler. “Bitti” diyen Bitis programinin etkileri hissetmektedirler.

Hayir bu son degildir. Aslinda Yeni Baslangiçtir. Sevinilecek ve kutlanacak bir zaman olmalidir. Fakat biz sizin bir çogunuzun Bitis programlarinin etkileri ile nasil hala mücadele etmekte oldugunuzu anliyoruz.

Fakat bu programlarin sizi yönetmelerine izin vermeyin – farkli bir gelecek oldugunun farkina varin ve SIMDI ve GELECEK için farkli seçenekler yapabileceginizin farkina varin.

Orta Dogu’nun bu Bitis Düsünce Sekillerinin bir çogunun dogum yeri oldugunu ve Orta Dogu’nun tüm gücüyle bu fikirlerin hakim oldugu yer olmaya devam ettigini anlamanizi istiyoruz. Birçogunuz rahatsiz bir sekilde 3. Dünya Savasi ve final Armagedon’u bekliyorsunuz.

Fakat anlamalisiniz ki bu gerçegi ateslemek zorunda degilsiniz. Daha fazla insan devam için seçim yaptiklarinda, Orta Dogu çatismasi için gerekli olan IHTIYAÇ kaybolacak. Çatisma sadece Armagedon için, sadece Düsünce Programlari öyle istedigi için gerekli.

Yeni Düsünce Programlarini yaratmak

Biz, Kristal Çocuklar, sizlere yeniden dogum ve yenilenme enerjisi temelli YENI DÜSÜNCE SEKLI yaratmaya yardim etmek için buradayiz. Kaç kisinin enerjiyi tuttuguna ve kaç tane Kristal Çocugun dogduguna bagli olarak yavas bir süreç olabilir, fakat BASARARILACAK. Kritik an çoktan geçti. Aranizdan kaçtanenizin 2000 ve 20003 arasinda olaganüstü bir ruhsal bir büyüme atagi yasadiginizi hatirlamanizi istiyoruz Bu zaman dilimi bir çogunuzun kendinizi çok boyutlu islevlere yükselterek devam için “oyladiginiz” ve kim oldugunuz hakkinda uyandiginiz bir zamandi. Ayni zamanda bu artan sayilarla degisiminizde sizlere yardim etmek üzere gezegene gelmeye basladigimiz ve devam programinin kaydedildigi ve çalismaya basladigi bir zamandi.

Sizlerin oylari verilmis ve devam enerjisi kaydedilmisti. Bitis programi sizlerin çabalarinizla iptal edilmisti. Fakat onun enerjisini besleyen dinlerde ve tarikatlarda bu ögretiler hala yazilmakta ve Kolektif Bilincinçte de sürüp gitmektedir.

Isikisçileri olarak sizler ve Kristal Çocuklar olarak bizler Yeni Dünya vizyonunu “tutmaya” yardimci olmak ve “Dogum” sürecini desteklemek üzere simdi sira bizde.

O olacak - fakat sadece bize bagli olarak – ve vizyonu ne kadar siki tutabilirsek ve yeni programi Kolektif Bilinçte yaratmaya izin verirsek

Daha Yüksek bir Seviyede Devam…

Sizlerden devam senaryosu için oy kullananlar ayni zamanda enerji bedenlerini “çok boyutlu” olarak bilinen daha yüksek bir seviyeye yükseltmis bulunduklarini ayrica bilmenizi istiyoruz. Bir çogunuz geçisi çoktan tamamladiniz, fakat, Kristal Çocuklar, bu süreçten geçecek olanlari destekleyecekler. Bu süreç Geçmis Hayatinizi/Iç Çocugunuzun almis oldugu yaralari sifalandirir ve insanlarin su anda dönüstükleri yeni Insan Melek olarak vaftiz edilen (çvn. notu: Christed) varliga tüm 13 çakranizi çevreleyen enerji alaninizi açmayi içerir.

Dünya yavas yavas, kim olduklarinin ve neden burada olduklarinin farkinda olan çok boyutlu Insan Melekler olan Isik varliklar ile dolacaktir.

Açikkalpler ile yasayacaklar ve tüm hemcinsleri olan varliklar ile bütünlesip birbirlerini sevecekler. Gezegeni onurlandiracaklar ve güzellik Cennet’ini yaratacaklar. Dünya üzerindeki Cenneti. Bu çok uzak degil. Aslinda bu sizin yasam sürenizde olacak. Simdi zaman zordur, bir çogunuz iki gerçeklik arasinda Köprüsünüz ve gerçekten bir çok insan için Yeni Gerçeklik Köprüsü olacaksiniz.

Bu Dünya üzerinde Yeni Gerçeklige girmeyi seçmeyenler büyük bir ihtimalle hayatlarini normal bir sekilde yasayacaklar. Fakat Dünya’ya geri dönemeyecekler, çünkü Dünya gelecekte sadece çok boyutlu Kristal veya Vaftizedilmis (çvn notu: Christed) varliklari kabul edecek. Geçisi tamamlamayanlar kendi gelisimlerine 3. Boyutlu ögrenme ile sürdürebilecekleri baska bir dünya için serbest birakilacaklar. Dünya artik 3. boyut için için artik bir okul olmayacak – bu rolü bitti. Dünya Yükseldi ve artik Insan Melekler için bir Altin Evdir. Bu gerçeklik kesinlesmistir. Sizleri Yeni Dünya’nin yaratimini desteklemek için çalismaya davet ediyoruz.

Çeviren: Burçak Alkanli

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.