Eylül 2005 İçin Enerjiler

Siz Köprüsünüz

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

bridge.jpg - 78076 Bytes
image by Jan Custers

Sevgili Işıkişçileri, bu zamanda çok güçlü bir enerji dalgasındasınız. Ağustos ayında Sirius yıldız kapısının açılmasından beri, Dünyanın ızgara sisteminde enerji akımı çok büyük oldu. Bu güçlü dönüştürücü enerji yaşamlarınızı süpürüp temizlerken ve bir çok değişimler getirirken, çoğunuz dengenizi tutmak için mücadele ettiniz.

Bu enerjinin dağılmayacağını da bilin, 22 Eylül’deki Ekinoks ve 21 Aralık’taki gündönümü arasında inşa olmaya ve yoğunlaşmaya devam edecek. Gezegen “kitlesel uyanış” olarak adlandırılabilecek bilinçlilikte büyük bir sıçrama için kendisinin vitesini yükseltiyor. Bu, en olası olarak 2006 yılının ilk dört ayında gerçekleşebilir.

2005 Aralık ayında, Gündönümünde, Pluto gezegeni Yay burcunda Galaktik Merkezden 2 derecede olacak. 2006 da Ocaktan Mayısa kadar, Dünya ile ilgili olarak tam Galaktik Merkezde olacak . Yay burcundaki Pluto Dünyadaki Dönüşüm ve Yükseliş sürecini işleten “motor”dur. Bu, daha önce Büyük Merkezi güneş veya Galaktik Merkezden aktarılan güçlü enerjilerin, bunlar Dünyaya erişmeden önce Pluto’nun dönüştürücü enerjisi vasıtası ile güçlendirileceği anlamına gelir.

Dünyanın İnsan Çocuklarının bir çoğu 2005 Eylül ve Aralık arasındaki bu periyotta uyanacak ve tekrar bir çoğu 2006 nın ilk çeyreğinde uyanacak. Işıkişçileri olarak yapacak çok işiniz olacak. Birçoklarının Yeni Dünyaya geçebilmesi için, Eski Realite ve Yeni Realite arasındaki “Köprüyü” sağlamakta kendi rolünüzü oynamak için eğitildiniz ve hazırlandınız. Zamanınızın geldiğini ve bu Büyük Geçişte hizmette olmaya hazır olduğunuzu Kalbinizde ve Ruhunuzda hissettiğinizi biliyoruz.

Dengenizi Korumak

Bu çalışma için hazırlanmada enerjilerinizin dengesini korumamız önemlidir. Yeni Turuncu – pembe Işın alt çakraları temizleme işini yaparken ve Kalbi açarken, bedenleriniz bir kez daha toksin salıverirken ve dengelenirken, çoğunuz depresyon, öfke, fiziksel hastalık ve genel tükenme hisleri tezahür ettiren duygusal enerji temizliğinin yoğun periyotlarını deneyimleyeceksiniz.

Bu geçecek. Birçoklarının Yüksek Bilinçliliğe uyanışını ve yükselişini destekleyecek olan güçlü enerji köprüsünü yaratabilmeniz için, kendi enerji alanınızı temizlemek ve kendi enerjilerinizi topraklamak için çalışıyorsunuz. Çünkü, bu, birçoklarının uyanışını kolaylaştıran önceden uyanmış olanların Koşulsuz Sevgisi ve Desteğidir.

Diyetinizi basitleştirmek, bol bol su içmek toksin giderme ve temizliğe yardımcı olur, yeteri kadar egzersiz yapın, taze hava soluyun ve dinlenin. Bu zamandan geçerken, bu güçlü enerjileri daha iyi taşıyabilmeniz için bedenlerinizi güçlendirin.

Ekinoks ve Ay Döngüleri

Yeni Ay 3 Eylül’de Başak burcunda ve Dolunay 18 Eylül’de, Başak/Balık burcunda. Dünya ve Su enerjilerinin bu bileşimi, siz Ekinoks döngüsüne girerken, spiritüel ve materyal enerjileri bütünleştirmenize yardım edecek.

Ekinoksta, Kuzeyde mevsim yazdan sonbahar/kışa, Güneyde kıştan bahar/yaza değişir. Bu, sizin kendi kişisel yaşam döngülerinizdeki değişimleri hızlandıran Dünyanın kendi döngülerindeki Geçiş ve Değişim anıdır.

Yükseliş sürecinde, Ekinoks eski enerjilerin alıverilmesini ve Ağustos’taki Sirius kapısı vasıtası ile gelen yükselişin ve aydınlanmanın yeni enerjilerinin bütünleşmesini işaret eder. Ekinoks ve Gündönümü arasındaki periyot ilk “Yeni Dünya” döngüsü olacak ; Yüksek Bilinçliliğe geçenler, diğerlerinin Yüksek Boyutsal yaşamın realitesine giden algısal köprüden geçmesine yardımcı olacaklar.

Bundan dolayı 22 Eylül, eski enerjileri salıverme ritüelleri ve Sevginin, Uyumun ve Barışın Yeni Dünya enerjilerinin bütünleştirilmesi için mükemmel bir fırsat sağlayacak.

Yeni Enerjilerde Sevincin ve Coşkunluğun Rolü

Sevgililer, çoğunuz bu enerjileri zor olarak deneyimliyorsunuz, çünkü dengenizi tutmak için mücadele ediyorsunuz. Çoğunuz ayrıca negatiflik ve korkunun bir çok ömürlerini salıveriyorsunuz ve mücadelenin ve rahatsızlığın ve bu sürecin yalnızlığının ötesine asla ilerleyemeyecekmiş gibi hissediyorsunuz. Bu enerjileri bütünleştirmenin ve dengenizi korumanın en kolay yolunun size verilen tam güvende sevincinizi aramak olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Yükseliş Işınları, özellikle Altın Işın ve Turuncu – Pembe Işın, Sevinç, Koşulsuz Sevgi ve Coşkunluk hislerini geliştiren Işınlardır. Pozitif deneyimler ve beklentiler vasıtası ile sevinci daha çok aradıkça, Yükselişin sevincine daha çok açık olursunuz ve daha çok ifade edersiniz.

Ve bu sevinç varlığınıza girerken, Yükselmiş Dünyada sizin doğal haliniz olan büyük mutluluk haline ilerlemeye başlarsınız. Ancak, Köprü olma ve Yükselme aşamasında, siz Eski ve Yeni arasında dururken, Yükseliş Işınlarının sevinçlerini ifade etmek ve bütünleştirmek odak ve niyet gerektirir.

Siz Yaratıcı ve İlahi Özünüzü ifade ederken ve Ruh Aileniz ile Sevgiyi ve Samimiyeti ve Desteği paylaşırken sevinç bulunur. Ve eninde sonunda, gezegendeki herkes ailedir. Siz Tek Dünya ve Tek Aile olarak yükseliyorsunuz ve Yeni Dünya olarak adlandırılan Yeni Realiteye giden Köprüyü geçmek için birbirinize yardım etmek şimdi sizin Sevincinizdir.

Sevginiz, Desteğiniz ve Yükseliş sürecine hizmetiniz vasıtası ile bu Köprü olmak sizin Sevinciniz ve Ayrıcalığınızdır !

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.

You are free to copy, distribute, display, and perform the work under the following conditions: You must give the author credit, you may not use this for commercial purposes, and you may not alter, transform or build upon this work. For any reuse or distribution, you must make clear to others the license terms of this work. Any of these conditions can be waived if you get permission from the copyright holder. Any other purpose of use must be granted permission by author.
To subscribe for future transmissions directly by email, please send your request to the Starchild Ascension Mailing List here
We also invite you to visit The Starchild Ascension MSN Group http://groups.msn.com/StarchildAscension.
Starchild is a Global Network for Lightworkers. Our primary aim is to provide information and support and a sense of community to the Lightworkers who are assisting the Planet in her transition. We also provide information for Indigo and Crystal children. The Starchild Family of Websites are designed to bring you information and assistance with the Ascension process. To visit The Starchild Ascension Group of Sites follow these links: Starchild Stardragon Starchild Portuguese/Portuguesa Starchild Spanish/Espanol . Celia Fenn is available for healing sessions and readings, both in person and long distance. Sessions may be booked through Clicking Here to mail Celia at Starchild Ascension Organization. Please include this information in its entirety, including these footnotes. Thank You!