2005’in Yildiz Kapilari : Gezegene Armaganlar

Basmelek Mikail ~ Celia Fenn kanali ile

blue angel.jpg - 32489 Bytes

Sevgililer, bu zamanda bu yilin ilk yarisinda gezegeninizi etkileyecek olan enerji akislari ile ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Simdi hissettiginiz enerjiler gezegeninize Aralik 2004’teki 12:12 Yildiz kapisinda girmeye basladi. O zamanda, Yay burcunda Dünya ile ilgili Galaktik merkez etrafinda kümelenen gezegenlerin güçlü bir dizilisi vardi. Bu gezegenlerin en güçlüsü Pluto idi, dönüsümün getiricisi. Ancak, daha da önemlisi, Galaktik Merkezden veya Büyük Merkezi Günesten yayilan enerjisel itici güçlerdeki artis idi. “Cennet” frekansi olarak tanimladigimiz bu yeni aktarimlarin amaci gezegen üzerinde Cennet Matrisini aktive etmektir. Bu matris Dünya gezegeni için orijinal mavikopyanin parçasidir ve Lemurya kitasinin dalgalarin altinda batmasindan beri aktive edilmemisti.

Ilk Yildiz kapisi : 5 Mart 2005

2005’in ilk büyük Yildiz kapisi 5 Mart’ta doruga ulasacak olan 3:5 kapisi olacak. Bu tarih, bu gelen enerji aktarimi gezegensel matrise ve izgaralara topraklandigindaki dönüm noktasini/degisim anini temsil eder. Bu olay, kadim Lemurya olan en yakin kara kitlesi olarak Hawaii’ye odaklanacak.

Ancak, enerji vorteksi Dünya’ya spirallenirken, gezegenin diger noktalarinda da eszamanli olarak topraklanacak ve aktive edilecek. Bu bölgedeki Kristal Izgaralarin aktive edilmesini saglamak için sorumluluklarini önceden almis olan Isik isçileri vardir. Gezegenin balinalari ve yunuslari da enerjiyi Gezegenin Okyanus Izgaralarina topraklamaya yardim etmekte insanlar ile birlikte çalisiyor.

Sevgililer, 5 Mart’ta bu sevinçli ve güzel enerjiyi karsilamakta ve topraklamakta bize katilmaniz için sizi davet ediyoruz. Bu mesajda daha sonra belirtecegimiz gibi, bu gezegeninizde fark yaratacak.

Ikinci Yildiz Kapisi : 5 - 11 Mayis 2005

Ikinci büyük yildiz kapisi aktivasyonlari 5 Mayisatki 5:5 ve 11 Mayistaki 5:11 kapilaridir. Bu zamana dek, 3:5 kapisinin enerjisi gezegende demirlenmis ve aktive edilmis olacak.

Bu periyottaki odak enerjiyi gezegene topraklamak için meditasyon, seremoniler ve ritüeller üzerine olacak. Bu periyotta, gezegen üzerinde kutlanan iki büyük spiritüel festival olacak, Paskalya ve Wesak. Bunlar Hristiyan ve Budist spiritüel yillarinda anahtar festivallerdir. Her ikisi de, Mesih ve Buddha’da enkarne olan Üstat Bilinçliliginin ölümü ve yeniden dogumunu kutlar. Insanlik Gezegen ile kendi Yüksek Bilinçliligine yeniden dogarken, bu yil bu festivaller özel anlama ve yogun enerjilere sahip olacak.

Eger bu festivalleri kutlarsaniz, gezegeninizde gerçeklesen güçlü yeniden dogusun farkindaligi ile kutlamanizi tesvik ediyoruz.

5:5 ve 5:11 kapilarinin armagani gezegenin Kutsal Yerlerini yeniden aktive etmenin anahtari olacak ve Devalarin ve Doga Ruhlarinin gezegene önemli miktarda artan sayida geri dönmesi için davet etmesi olacak. Bir zamanlar gezegeninizin ormanlarina, agaçlik alanlarina ve irmaklarina bakan doganin spiritüel koruyuculari, su perileri, orman perileri, periler ve hava perileri geri çekilmislerdi, gezegensel dengeyi sürdürmek için sadece bir kaçi kalmisti. Bu kapilarin zamanindan itibaren, tekrar insanlar ile birlikte çalismaya baslamak için gezegendeki seçilmis yerlere geri dönmeye baslayacaklar. Gezegen üzerinde insan/deva partnerligine baslamak için farkli seçilmis yerlerde bir çok yeni topluluklar ortaya çikacak. Devalar gezegenin yüzeyindeki gezegensel aileye tekrar katilirken, Findhorn’da ulasilan mucizeler gezegeninizde tekrar tekrar gerçeklestirilecek. Onlar da sizin “ailenizdir” ve Yeni Dünyayi yaratmak için sizinle birlikte çalisacaklar.

Üçüncü Yildiz Kapisi : Sirius Yildiz Kapisi 26 Temmuz - 8 Agustos

Bu periyotta, Sirius’un Aslan Yildiz Portali gezegen ile hizalanirken ve Kuzey Yarikürede Sirius’un günese yakin yükselisinde yansirken, Dünya bir kez daha 8:8 Sirius Harmoniginin güçlü enerjilerini hissedecek.

Bu noktada, Lemurya Cennet Matrisinin yeni enerjileri tamamen topraklanmis ve aktive edilmis olacak. Aslan Kapisi vasitasi ile akan Yüksek Bilinçlilik, 5 nci Boyuta ait tezahür realitesine Cenneti tezahür ettirme çalismasina baslamayi tetikliyor olacak.

Bu kademeli bir islem olacak. Gezegenin küçük bölgeleri Cennet titresimini “geri isteyecek/talep edecek”. Ve bu bölgelerin çogunun daglarin kirsal alanlari, agaçlik alanlar ve okyanus kenarlari olacagini, ayrica sehirlerde ve kasabalarda olacagini anlamanizi istiyoruz.

Evet, sevgililer, sehirler simdinizin ve geleceginizin parçasidir ! Birligin, Sevginin, Sevincin ve Bollugun Cennet titresimi sehirlerinize ve kasabalariniza girecek ve kademeli olarak onlari dönüstürecek.

Misyonu bu olan Isik isçileri özel sihirlerini sehirlere getirmeleri için devalari ve doga ruhlarini davet edecek. Parklarda, bahçelerde, sessiz yerlerde bir artis göreceksiniz ve sehirlerinizde güzellik ve düzene vurguda artis göreceksiniz. Bu kademeli olarak olacak, ancak geldigi zaman kutlayin, çünkü Gezegene artan baris ve bolluk getirecek.

Bu Yildiz Kapilari Dünyayi Nasil Etkileyecek

Bu yildiz kapilarinin amaci Gezegene güçlü yeni bir yaratici matris asilamak ve topraklamaktir. Bunun sizi etkilemesi genel olarak çok pozitif sekilde olacak, eger bilinçliliginizi Besinci Boyut seviyesinde tutabilirseniz.

Sunlari göreceksiniz:

(Çeviri ; Saffet Güler)

© 2004-5 Celia Fenn
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.